Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 10 грудня, 2013

Sheldan Nidle - 10 грудня, 2013

4 Ix, 17 Yaxk'in, 10 Caban

Selamat Jalwa! Ми повернулися, щоб багато чого пояснити! Впродовж останніх декількох тижнів рух вперед відбувався легально і форсував ряд важливих речей. Головні монетарні організації, які контролюють всесвітні валюти, запевнили, що готові до монументального перезапуску, який закінчиться новими банківськими регулятивними правилами і кінець кінцем приведе до валют, забезпечених дорогоцінними металами. Ця велика зміна буде вступом до доставки фондів процвітання і підйому нового управління. Цей процес триває. Декілька груп, які сформовані з наших Земних союзників, прискорили ряд обґрунтованих нищівних договорів, які були підписані і випущені декілька вирішальних меморандумів. Ці пункти зараз призводять до бажаної зміни, яка відбувається у своєчасній і божественній формі. Ми чекаємо, що ці речі незабаром проявляться. Найголовніший рух вперед почався в день Американської Подяки, коли Європа стала фундаментально прихильною до всесвітнього перезапуску валют. Це встановлює дати для розблокування нещодавно переоцінених валют. Наступні кроки в процесі реалізації!

Підписуються договори, щоб гарантувати, що головний принцип глобального процвітання відбудеться якнайшвидше. Ряд урядів зустрічалися з нашими союзниками і переглянули детально, що прийде потім. Велика кількість захищених зливків золота і стерлінгів знаходяться зараз в такому стані, щоб ввести більш стабільну валюту у світі. Запропоновані ревальвації встановлять систему валюти, яка покінчить з впливом Північної Америки і Західної Європи. Була погоджена нова реальність, яка заснована на дипломатії і яка не орієнтована на конфлікти. Ці договори містять в собі також шлях до розкриття і звільнення нових технологій, які зараз заборонені. Ці технології являються засобами, щоб допомогти повному сценарію розкриття. Це критично, щоб усунути будь-які поточні перешкоди до розкриття і повної свідомості. Темрява і її різні групи фаворитів під прицілом. Проте, ми розуміємо, що вам потрібен час, щоб повністю абсорбувати усе, що зараз має значення.

Наші зв'язківці працюють спільно із зв’язківцями з Агарти. Наша божественна мета - перемістити все як можна швидше. Вознесені Майстри інформують своїх найдорожчих послідовників про те, що зараз потрібно. Ми використовуємо різні вимоги міжнародного права, щоб діяти в унісон і завжди рухатися вперед. Різні монетарні установи управляли на нашу користь і встановили деякі ключові часові графіки. Вони тепер удосконалюються нашими земними партнерами і допомагають в роботі наших взаємних зв'язківців. Наше зобов'язання розплутати поточну нерозбериху з переважаючою темрявою, яка управляє вашим глобусом. Ця дія продовжує просуватись з її власним божественним темпом. Декілька головних урядів, які знаходяться на чолі цього хаосу знають нашу старанність і знають, якими стали крихкими їх позиції. Це призводить до деякої паніки і вони думають не тікати в Азію і в Європу. Отже, численні інші уряди зараз або відкрито, або таємно, опонують цим різним схемам.

Наша позиція і позиція Агартанців дуже подібні в підході. Настає час довести цю трясовину до повної зупинки до кінця цього григоріанського року. Настав час закінчити ці речі і зробити наступні кроки, які включають повне глобальне розкриття. Розголошування ставить фінальну точку цим веселим махінаціям і дозволяє повністю обнародувати те, що триває в останні півтора десятиліття. Ці минулі роки бачили велетенські спроби роздавити ваше повернення до повної свідомості. Ці спроби значною мірою провалились. Це припиниться, як тільки станеться розголошування. Збитки, яким темрява віддає перевагу,- відомі і зараз скорочуються. Відбуватиметься все ще декілька речей, але вони тимчасові. Засоби для знищення цих утруднень знаходяться під контролем. Те, що тепер відбувається, націлено забезпечити шлях, який прискорить те, що темрява затримує. Ми рухаємося вперед швидким кроком і маємо намір незабаром принести вам сприятливі вісті. Темрява знаходиться на останній ступенці і усвідомлює, що її кінець дуже близько!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибули сьогодні з деякими благословенними новинами! Ваш глобус входить в начало нової реальності. Багато валютних змін несподівано виникають по всьому світу. За цими змінами йдуть інші події, які принесуть нове процвітання і драматичні зміни заохочуватимуть зростання впливу нового управління і багатьох суворих банківських регулятивних правил. Багато наших помічників зайняті в операціях, які принесуть благословенну реальність до цієї божественної кулі. Ваше царство знаходиться тепер в середині серії дуже важливих секретних переговорів, які принесуть вам процвітання і свободу. Тим часом, нові сакральні енергії змінюють будову вашого фізичного тіла. При перетворенні ваших тіл вводяться нові чакри, і з ними поширюються деякі болі, страждання і інший дискомфорт. Вони просто прокладають вам шлях до повної свідомості.

Ці духовні і фізичні зміни - частина більшого плану, щоб перемістити цю священну реальність у Світло. Деякий час назад Небеса видали декрет, що царювання темних сил закінчується. Це час - переміщення, коли повноваження темряви слабшають і Світло починає своє оновлене панування. Наша божественна місія - прискорити ці перетворення і інформувати вас про те, що все це має значення для ваших священних вірувань і до ваших заповітних видінь цієї реальності. Ми повністю розуміємо ваше замішання, оскільки ви прислухаєтеся до багатьох підтасованих історій, якими вас забезпечують ваші ЗМІ. Багато фаворитів темряви ще повністю не усвідомлюють, то їм треба про це говорити. Краща річ для Світла – виходити вперед і пояснювати в правильний момент, що дійсно сталося навколо вас. Ми передаємо це найбільш благословенне завдання!

Ваш світ на підйомі. Гайя скидає усі зловживання і тортури, які вона отримувала щодня від багатьох представників темряви. Цей процес продукував міріади сильних землетрусів, вивержень вулканів і чудернацьку погоду, яка переважала на всьому глобусі. Цей процес збирається погіршуватися, оскільки головні інструменти темряви цього звивистого зловживання повністю не зупинені. Гроші – ще дійсно мають велику владу над вами. Вони будуть необхідні і в перспективі. Перезапуск валюти, глобальний золотий стандарт, боргове пробачення, нове процвітання і суворі нові банківські регулятивні правила допоможуть досягти цієї мети. Гроші, дорогі Серця, не життєві. Зростання вашої свідомості і грандіозна турбота один за одного – найбільш природно! Разом з цим є життєва потреба в Любові, Житті і божественній мудрості. Це шлях, на який ви були поміщені! Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми дали вам іншу інформацію в наших серіях повідомлень про перетворення цієї реальності. Небеса і багато божественних помічників на цьому священному глобусі швидко просуваються до розв'язання численних ефектів, здійснених темрявою. Для всіх настає момент, коли тортури зникнуть. Наближається новий день для усіх, хто мешкає на поверхні цієї Землі! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites