Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 13 жовтня, 2015


Шелдон Нідл - 13 жовтня, 2015

13 Cimi, 12 Tzotz, 12 Manik

Dratzo! Ця реальність продовжує переміщатися, оскільки ви входите в час величезного переміщення. Різні програми процвітання завершують переміщення фондів до їх завершальних дистрибутивних центрів. Процес ревальвації, а також і глобальне скидання знаходиться зараз в стані обміну. Усі ці переміщення фондів є нагадуванням, що нова фінансова система готова працювати в режимі он-лайн. Нарешті ми бачимо, який фінансовий аспект цієї нової реальності готовий проявитися. Темна кабала тільки відмічає, як цей закритий світ підходить до заяв формального розголошування вашими головними урядами. Наші зв'язківці попередили цих темних нероб, щоб їх довга хвиля безглуздого терору закінчувалася. Ми самі вдячні тим, хто витратив минулі два десятиліття, щоб гарантувати, що ряд законних попередніх переговорів були успішно і вчасно завершені. Тому, сценарії темряви, щоб так чи інакше зупинити їх кончину тепер недійсні. Отже, нову систему процвітання, пов'язану з новою фінансовою системою, не можна більше зупинити. Крім того, дуже близько кінець приховуванню НЛО. Ми маємо деякі дивовижні новини від наших багатьох земних союзників.

До останнього часу, наші кораблі атакувалися секретними космічними кораблями США, Канади, Великобританії і Німеччини. Фактично ці кораблі викликали тільки досаду і ми не можемо дочекатися, коли остаточно приземлимо цих темних паразитів. В минулому григоріанському році ми почали розташовувати великі космічні кораблі на навколоземній орбіті. Ці кораблі можуть більш глибоко контролювати, як змінюється поверхня Гайї. Гайя повільно активізує ряд ключових вузлів, які характеризують дії, які мають надзвичайно змінити ваш зовнішній світ. Проте, більшість з цих змін не буде повністю активізовано до того, поки ви безпечно не підете у Внутрішню Землю. Там, Кристалічні Світлові Камери можуть завершити процес повернення кожного з вас до стану повної свідомості. Кабала використовує її дикі концепти реальності і намагається в деякий спосіб затримати неминуче. Випадок який має відношення до цього, - це безглузді вбивства численних гомеопатичних лікарів. Проте, темрява потерпіла невдачу. Це тільки приводить до здивування про цю загрозливу групу зараз беззубих негідників. Плани, щоб заарештувати їх, продовжують рухатися вперед.

Оскільки стара реальність темряви повільно руйнується, вам потрібно переоцінити, як ви сприймаєте цю реальність, в якій ви живете. Прямо зараз відбувається процес, який направлений на те, як ви сприймаєте багатство на цьому глобусі. Цей процес – частина більшої зміни, яка змінить цей зовнішній світ разом з вами. Древні сім'ї і новий уряд знають, що вони буквально беруть "бика за роги", щоб перемістити ці численні сприйняття. Ви, головним чином, були виховані у світі, що за винятком приходу нової електроніки, управлявся вірою, яка залишилася ще з часів Європейського Ренесансу. Ми ведемо довгі дискусії про це з великим рядом надзвичайно впливових інтеркультурних груп. У багатьох випадках, ми маскували себе таким чином, щоб на ці дискусії не впливало те, ким ми є. Ці серії сміливих розмов - початок навчання, яке потрібно, щоб встановити необхідні зміни. Вам треба змінювати свої вірування у набагато швидшому темпі, ніж ви зараз робите.

Ми спостерігали на відстані, як інші поза планетні суспільства змінили свої основні сприйняття. Здається, ці навчання показують, що головний ключ до успіху цих поза планетних суспільств – швидка зміна їх основних вірувань. Ось чому ми вирішили встановити систему наших наставників. Фактично, ви маєте показати, як природна прогресія вашого суспільства може переважити. Наші учені бачили, оскільки це було суттю вашої технології війни, яка піднімалася швидше, ніж будь-яка інша частина вашої нової технології. Цій темній тенденції треба було протистояти. В результаті була створена NESARA і зміна підходу до перетворення старої фінансової системи рядом ваших хоробрих законних команд. Ця об'єднана дія змінить ваші основні сприйняття найближчим часом, коли ми зможемо коротко обговорити це з вами. Цей процес – одна з перших тем, які мають обговорюватися вами з вашими наставниками. Як ми заявляли раніше, вам дуже потрібне повне знання вашої істинної історії. До цього треба відверто звернутися вашим Вознесеним Майстрам і нам в дуже близькому майбутньому!

Ми принесли для вас деякі поради. Прямо зараз, продовжується велике вливання космічної основної енергії. Ця енергія величезна. Вона починає перебудову ваших полів енергії. Ця дія – благословенна. Вам треба тільки відчувати, наскільки ви змінюєтеся. Отже, ви отримуєте легкі все довші і довші проблиски у вашу майбутню реальність. Ви не можете тримати ці частоти навіть такий короткий момент без допомоги цієї енергії. Ці речі дозволять показати вам, що вас чекає попереду. Попереду для вас і для нас є великі набори обов’язків. Ми тільки усвідомлюємо, скільки багато вам треба дізнатися про фізичність і ваше місце в ній. Отже, ми домовилися з Небесами, щоб дати вам спеціальний набір уроків, як тільки твердо встановиться нове управління. Ці уроки навчать вас про ваші втрачені історії і як вони впливали на ваших предків. Фактично, ці історії мають розгалуження, які життєво важливо вам знати.

Оскільки ви зростаєте у свідомості і Духу, ви починаєте розуміти, як по-різному маніпулювали вашими суспільствами. Ми використали наше благословенне керівництво, щоб допомогти багатьом з вас побороти результуючі труднощі у ваших життях. Дух був передусім першим, кого непокоять жахливі справи Атлантів. Зараз з’являються шляхи до остаточного звільнення від того, що сталося там приблизно 13 тисячоліть тому. Цей акт – ваше повернення до повної свідомості. Ми – ваші духовні інспектори. Як такі, ми постійно піклуємося про вас і пропонуємо духовно позитивні шляхи, щоб здолати ваші проблеми. Ці доброчесності – один з шляхів, якими ми допомагаємо вам. Ми молимося і уявляємо собі, як ви можете рухатися вперед у вашому житті. Це милосердя – інша частина нашої мети. Ми хочемо, щоб ви краще розуміли, як це діє. Ми хочемо, щоб ви розглядали нас як частину божественної співпраці. Зараз, Небеса розширюють ці речі. Осанна! Осанна!

Милосердя і молитва – великі частини богослужіння. Ми, Майстри, працюємо, щоб побачити, що обітниця Небес, ніколи не покидати вас, строго виконується. Всі ми йдемо слідом за позитивним повідомленням божественного милосердя: якщо є шлях, то він буде знайдений нами. Ми також приходимо до кожного з вас, щоб тільки показати вам, якою великою милістю ви божественно володієте. Кожен живий Дух, втілений на цій поверхні Гайї, відстежується і шукає благословенне позитивне рішення. Ви прибули сюди до колись проклятого царства. Зараз темрява відступає і хвилі Світла приносять дива щодня до цієї реальності. Ми радуємося, що наше богослужіння має в деякий спосіб допомогти вам у цій священній подорожі до нового царства. Ця земля Світла – благословить її сестринські планети на новий шлях і дозволить кожному з вас принести ваші чудеса і милість до цих 11 окремих орбітальних царств Світла! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Багато хто звинувачує нас в тому, що ми залишаємося занадто позитивними. Ми говоримо, що Любов – тут і новий набір чудес – звільнить усіх від боргу і відсутності свободи! Завершальна частина танцю майже закінчується. Викликайте вашу свободу і безперервне процвітання. До Свободи і до Правди! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites