Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 14 лютого 2017


Шелдон Нідл - 14 лютого 2017

8 Ahau, 3 Zac, 13 Caban

Selamat Jalwa! Ми розпочинаємо іншу частину нашої взаємної поїздки. Темна кабала, як відзначалося в нашому попередньому повідомленні, почуває себе в безпеці відколи її численні договори виходу, здається, запропонували свого роду тимчасову безпеку. Фактично, наш намір покінчити з цими договорами, як тільки ми зробили перші кроки в складній операції розподілу. Коли це буде зроблено, наступна частина – ввести нову Республіку. Цей акт покінчить з Федеральним Резервом і покладе край корпорації США. Ця дія зможе нарешті розпустити теперішній Конгрес і звільнити дорогу для формального проголошення уряду NESARA. Це таке управління, яке дозволить маніфестувати нову мирну реальність і підготує грунт для анонса формального розголошування. Воно зможе також забезпечити успіх реальності, наповненій безперервним процвітанням і вашим особистим суверенітетом. Це в цьому царстві можуть відбуватися усі дивовижні події. Разом з вами, ми чекаємо створення безлічі позитивних нових реальностей.

Усе це повільно прокладає шлях до найуспішнішого завершення. Проблеми, з якими стикаємося – прямий результат багатьох переміщень, через які проходить ця спеціальна куля. Ми також побачили величезну обережність влади. Як тільки ця важка ситуація буде вирішена, ми зможемо повернутися до легшого і швидшого методу дії. Доти, ви можете чекати на неврівноважений прогрес. Багато елементів об’єднуються, щоб допомогти усім кувати новий час прогресивних рішень. Це контролюється, оскільки влада уклала угоди, які незабаром потрібно виправити. Коли це відбудеться, то чекайте багатьох арештів і спеціальних процедур, щоб ізолювати кабалу від цих нових реальностей. Доти, кабала, можливо, відчуває, що це так чи інакше заспокоїло бурю. Фактично, її час страху – зараз на горизонті. Необхідно кувати нове царство, вільне від перешкод, створених шахрайством кабали і багатьох її прибічників. Зміни насуваються.

За минулі декілька десятиліть, повноваження кабали почали повільно зменшуватися. Темряві і її багатьом фаворитам здавалося, що все було як і раніше. Все ж постійні ледь відчутні зміни змінювали ландшафт. Ануннакам, дивлячись, що зробив континуум Анчара, несподівано потрібно було змінитися, оскільки речі мали бути завершеними. Звернемося до цієї зміни. Темряві, також, треба було оцінити, як ми мали пристосуватися до цієї по-новому переупорядкованої енергетичної головоломки. Наші флоти прийшли здалека і були змушені швидко вв’язатися в бійку. Наша місія була заснована на здійсненні серій небесних директив. Ці директиви були дані, щоб допомогти повернути людство в правильний божественний час, до його колишнього стану, як повністю свідомих галактичних людей. Відповідальні за цю стару реальність були погано підготовлені, щоб надати людству такий далекосяжний новий набір здібностей. Їх головна мета – підтримати статус-кво. Процес швидкої зміни цього царства з їх точки зору мав бути швидко врегульованим і відкинутим.

Отже розпочата боротьба, яка направлена на розв’язання проблеми тими, хто прихильний до Світла. Вона була заснована на Любові і Світлі, щоб покінчити з довгою тиранією темряви і її фаворитів. Вона створила фундаментальну реструктуризацію, яка сигналізувала зростаючу слабкість темного Анчара. Цей процес перебудував енергетичну структуру і чудово дозволив Світлу і його силам досягти давно очікуваного тріумфу. У цій зростаючій порожнечі, Світло, здається, має стратегію, що натякає на успіх. Це був час таємних мрій успіху і просування вперед засобів, щоб досягти цього. Ми вступили в це нове царство і використали нашу мудрість і знання, щоб допомогти Світлу і залучити суспільство Внутрішньої Землі до цієї боротьби. Те, що відбувається зараз – це використання небесної підтримки, яка дозволить маніфестувати усі цілі Світла. Це найсприятливіший час для створення нового і дивовижного царства!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Цей час відомий своїм м’яким переміщенням від світу заснованого на всюдисущій тиранії до світу, заснованого на Любові і Світлі. Ця витончена зміна здається нібито ще має статися. Енергетична структура переміщається повільно. Ось де Небеса розуміли, чому це величезне переміщення вимагало того, що спочатку здавалося таким дивним і неправильно спрямованим. Ті, хто управляє цим царством мали таємний план, щоб створити ряд загальних катастроф. Небесам треба змінити це таким чином, щоб альтернативний шлях міг стати новою нормою. Це зазвичай займає час. Проте, ці зміни здійснюються згідно із стратегією благословенними головними директорами Небес. Ми знаємо і дякуємо величезній милості і глибокій Любові, яку вимагає цей священний декрет.

Цей божественний процес відбувається таким чином, що усе завершується в небесному часі. Ті, хто досягає цих грандіозних змін повністю обізнані про складні тонкощі. Був використаний дуже довгий ряд декретів, щоб надати можливість зробити усе, оскільки цього вимагав божественний план. Ми дуже горді за тих з вас, хто допоміг нам виконати наші численні обов’язки в цьому секторі фізичної реальності. Те, що залишилося – завершується так, як уявляли собі Небеса. Цей грандіозний проект чудово об'єднує багато частин цього свідомого царства. Ще раз, нам треба дякувати і благословляти вас. Це була найважча, проте радісна поїздка. Наступна частина буде легшою і принесе більше задоволення. Ми, Майстри, усвідомлюємо складність і витонченість цього плану. Ми можемо тільки попросити вас радіти його дивам. Мають швидко з'явитися багато дивовижних подій.

Цей час – дійсно унікальний в цьому дуже складному декреті. Як заявлялось, ви в божественній поїздці і вона незабаром зробить дуже багато дивних поворотів. Життєво важливо, щоб ви зберігали здоровий глузд і підтримували найпозитивніше бачення. Головна мета – забезпечити ваше процвітання, суверенітет і божественне керівництво. Ми робимо це з допомогою наших таємних, священних суспільств і наших космічних і духовних сімей. Цей проект, як ви можете уявити, – дуже велике переміщення від вашої теперішньої реальності до реальності, яка вимагає набагато свідомішого царства. Це те царство, в яке входять люди Агарти і всієї галактики. Ми усі схвильовані тим, що ви зробили. Не недооцінюйте свою важливість. Ви - невід'ємна частина тих, хто витримав грандіозні труднощі останніх 13 тисячоліть. Це ви, хто незабаром, у божественний час, повернеться в радість повної свідомості! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили свої повідомлення про те, що відбувається на цьому глобусі. Ми горді за вас. Незважаючи на те, що з'явилося багато чого, що пригнічує, ваша велика віра і бачення дозволили вам перемогти! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites