Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 17 лютого, 2015

Шелдон Нідл - 17 лютого, 2015

2 Imix, 19 Yax, 11 Ik

Selamat Jalwa! Ми прибуваємо! Багато чого відбувається навколо цього глобусу! Наші земні союзники переміщають початкові фонди до різних опорних пунктів. Ви можете сподіватися, що найближчий час буде часом, коли владна структура темної кабали остаточно поступиться дорогою новому. Ми спостерігали за цим відкриттям і бачили, як останній грандіозний опір темряви швидко сходить зі сцени. Впродовж тисячоліть, ця кабала була засобом вираження і поширення думок Ануннаків, ваших колишніх повелителів, які управляли цим царством. Небеса, з усвідомленням свого обов'язку, послали сили із специфічними інструкціями про те, як божественно продовжувати. Це ми зробили! Різні земні союзники провели століття перед нашим прибуттям, щоб спланувати і тихо переміститися у вигідні позиції. Тепер, коли ми тут, ці ж союзники готові, через багато століть очікування! Наші зв'язківці пред’явили інтризі ряд спеціальних ультиматумів. Ви маєте засвідчити, як ці сценарії здійснюються, і як темрява остаточно зазнає невдачі. Проте, ці майбутні маневри - тільки початок грандіозного бачення для Гайї і особливо для вас. Ключ - повернути вас до вашого природного стану свободи і підготувати вас для отримання найбільш життєвої освіти - хто і ким ви є!

Цей природний стан свободи має супроводжуватися серіями невід'ємних прав, давно наданих усім вільним жінкам і чоловікам Творцем. Ви також дізнаєтеся про управління і як доглядати і захищати природний організм, яким ви будете люб'язно забезпечені. Візьміть це разом з процвітанням, наданим Творцем і оберігайте його від будь-якої шкоди. Ви узнаєте про ваші істинні походження і надану інструкцію на вашу історію починаючи з падіння в останні часи Атлантиди. Використайте це знання, щоб підготувати себе до нашого прибуття. Ми забезпечимо вас наставниками. Потім, ви зможете дослідити на більш індивідуальній основі, що дійсно сталося з вами. Ви маєте в собі колекцію епігенетичних матеріалів. Вони — запис того, як ваші предки упоралися впродовж історії і як ви справилися з кризами, з якими ви зіткнулися починаючи з народження. Разом, давайте розглядати ці і інші події, щоб підготувати вас для грандіозної події — вашого перетворення в Кристалічній Світловій Камері в повністю свідоме людство. Цей момент — почне ваше повернення до існування галактичних людей!

Головне завдання нашої місії прямо зараз - побачити, що ряд спеціальних трастів належним чином звільняються від безупинних затримок, накладених кабалою. Нині, це завдання продовжується. Центральні банкіри і їх численні партнери щиро бажають заволодіти цими великими сумами в золоті і іншими дорогоцінними активами. Головною метою стає те, щоб повернути це і застосувати достатній тиск, щоб примусити ці темні сили погодитися на трансферт, а потім остерігатися будь-якого можливого грабежу. Як тільки розпочинається цей життєво важливий процес, необхідно дивитися, щоб використовувався співчутливий правопорядок і щоб відбувалося багато ключових трансфертів. Поки, ці обережності успішно застосовуються. Крім того, необхідно зробити безліч технічних деталей. Світло робить усе. Отже, ці численні трансферти є попередніми стадіями операції. Тому, в наступний період часу ви отримаєте фонди. Ці фонди просто розпочнуть проекти вашого процвітання і нового управління.

Світлу потрібен час, щоб рухатися так швидко, як дозволяється. Наші земні партнери усвідомлюють, яке велике кільце обману і корупції простягається, щоб тимчасово задовольнити величезну жадність. Група в дуже багатій вершині ваших суспільств має величезну владу і користується цим, щоб тримати вас в їх петлі підвищеного боргового рабства. Цей цикл продовжується починаючи з самих ранніх днів ваших багатьох суспільств. Те, що зараз відбувається - поштовх, щоб закінчити цю нісенітницю і відновити цей глобус до здорового глузду. Гайя досягає точки, де вона має намір дати волю великій "вогняній бурі", щоб змусити вас перетворити ваші суспільства. Наше завдання - звільнити вас і швидко трансформувати ваші суспільства. Ось чому так важливі теперішні дії наших союзників. Це матиме успіх і дозволить визнати наше існування і разом ми зможемо швидше просуватися до ваших священних цілей. Таким чином, поверхня Гайї буде відновлена і ви зможете повернутися до існування галактичних людей!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Архангел Михаил заявив Небесам, що це час, коли велика Світлова енергія оточить Землю і приведе нас назад до істинної Радості! З того часу ми особливо готуємося до цього часу, коли чудеса вийдуть вперед і переможуть темряву. Багато чого з цього благословенно відбувається, оскільки з'являються події, які ведуть вас назад до Світла. Двадцять років тому, відбувся перший грандіозний крок в цьому тривалому диві, оскільки Анчара несподівано погодилася, щоб цей час був початком злиття темряви з грандіозним Світлом Небес. Це навіть привело до від'їзду Ануннаків і до поточного скрутного становища темної кабали. Темрява не може більше маніпулювати вами як раніше. Ми, також, переконалися, що наші церемонії мають набагато більшу здатність оточити і захистити вас. Енергії Світла міцнішають з кожним швидкоплинним днем. Ми дякуємо і благословляємо вас за усю допомогу, яку ви пропонуєте нам щодня.

Дійсно, Світло міцнішає у всіх нас. Ми вдячні за ваші неймовірні церемонії, які допомагають нашим власним молитвам за Гайю і людство. Говорять, що багато очікується з тих, хто обдарований молитвами і прагненнями Небес. Велика хвиля миру розміщується навколо цього світу і дозволяє людству побачити, що це дійсно можливо. Давно, в древній Лемурії, ми прийшли і наповнили цю землю енергіями радості і процвітання. Ці молитви і милостиві пісні були тимчасово перервані жадністю Атлантиди до влади. З того часу, ця потреба в контролі привела до влади Ануннаків і їх глобальну групу фаворитів. Тисячоліттями відмічався цей великий рух від Світла в царство темряви. Зараз, це реверсується, оскільки Світло і його милостиві молитви і пісні знову повертаються до Гайї і її людей.

Кожен з нас - грандіозний посилач цього небесного Світла. Поки ви спите, Світло наповнює вас провісниками вашої поїздки назад до галактичної зрілості. Ця дія таємно триває впродовж тисячоліть. Що відмінне – це як сила, так і інтенсивність цих наповнених молитвами благословень. Темрява відчуває це і починає бачити, що її довге царювання закінчується. Ми розуміємо це і самі радіємо цим і іншим речам, які милостиві до землі. Внизу, під вашими стопами є велика земля, відома як Агарта. Вона була нашим первинним домом впродовж століть. Ми благословляємо це місце і знаємо, що скоро воно буде також і вашою резиденцією. Ви будете справді удома на цій самій славній землі. Її кристалічні міста сяють Світлом і радістю! Одного разу, ви приєднаєтеся до співу і допоможете ангелам з їх благословеннями. Ви побачити це царство в зовсім іншому світлі. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення для вас. Як ви можете бачити, багато подій зараз відбувається у всьому світі, які означають кончину темної кабали. Усе це фактично являється засобами для появи ваших благословень. Ми продовжуємо просити про терпіння і позитивне відношення до цих найбільш важливих питань. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites