Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 18 червня, 2013

Sheldan Nidle - 18 червня, 2013

7 Kayab, 11 Cauac, 9 Eb

Selamat Jarin! Ми повернулися з багато чим для обговорення. Як ви можете бачити, ваш світ все ще представляє останні блякнучі витівки старої реальності. Кожен швидкоплинний момент приводить темну кліку ближче до його неминучої кончини. Ми спостерігаємо із співчуттям, оскільки приходиться визнати і боротьбу з результатом цього вибору : повний колапс усього, що відомо. Ті з наших партнерів, які зв’язані з цим аспектом, поглиблюють операцію, яка зробить ці темні сили безсилими і просто такими, якими вони були одного разу. Нове управління, яке матиме успіх старого порядку, - пояснить головний план змін і приблизний графік, і частина з цього, ймовірно, вразить навіть тих з вас, хто найбільш інформований. Ці передачі швидко приведуть до повного розкриття нашого доброзичливого існування і наших причин для існування тут. Зробивши одного разу, ми можемо потім працювати з Вознесеними Майстрами, і представляти вам хронологічну схему ваших походжень і історії, і введення в дивину повної свідомості. Наша первинна місія - повернути вас до стану об'єднання з вашим Я, і це буде завершено, як тільки ми приземлимося і ви будете представлені вашій сім'ї з Внутрішньої Землі.

Для вас важливо осягнути, що залучається до вашого перетворення до повністю свідомої Істоти; це, воістину, дуже складна і делікатна дія. Ви маєте набір з декількох більйонів РНК/ДНК в яких треба буде змінити ключі. Ви також маєте приблизно мільйон миль унікальних фізичних структур, які вимагають спеціальних змін. Усе це буде досягнуто засобами, які придумали Небеса, і якими також управлятиме ваша божественна Воля. Цей повний процес має здійснюватися через набір священних формул, наданих нам нашими медичними командами і нашими небесними радниками, і використовуючи техніку, яку дозволяється з'єднувати з вашою долею тільки по спеціальному мандату, щоб стати повністю свідомою Істотою Світла. Небеса уважно спостерігають за усім цим і запевняють нас, що ви будете переміщені згідно з божественним графіком, який здійсниться в специфічний період. Ви стоїте зараз на березі цього часу, оскільки ваш божественний момент знаходиться близько. Ви озираєтеся навкруги вас, щоб сприйняти величезне значення цього найунікальнішого і дорогоціннішого моменту, який належить вам.

Кожен день ми взаємодіємо з вашою темною клікою і дивуємося з її наполегливої і на вигляд неуважної позиції в перспективі будь-якої майбутньої зміни. Воістину, як просто зробити те, що бажає Бог. З одного боку, це по суті його глибока віра і його непереможність, а з іншого, він спостерігає в паніці, як багато його планів зриваються змінами умов, розірваних колізією між його бажаннями і вашою божественною реальністю. Визнаючи зараз цю дихотомію, яка непридатна, оскільки не бачить так близько колапс його світу, і сенс долі - подолати групи лідерів, оскільки вони пильно дивляться в обличчя невідомого. Вони починають бачити, що непереможність і влада, яку вони узяли як дар - ілюзії і усі їх плани кінець кінцем стали мріями. Звідси їх гори безладу, і їх здатність направити справи світу спотикається і слабшає. Оскільки їх влада слабшає, Світло піднімає затишшя, і зараз велике переміщення у напрямі Світла на нас! Ваша реальність прибула в те, що називається «точкою божественного переміщення».

Впродовж наступної стадії операції, будуть передані безпрецедентні анонси, які будуть супроводжуватися грандіозною виплатою багатства, новим управлінням і розкриттям. Ваше нове управління має бути повністю прозорим і істинним інструментом Бога. В порядку денному будуть чудеса і дива! Знайдіть хвилинку, щоб усвідомити глибокий імпорт того, що лежить перед вами. Занадто легко недооцінити дію цих подій на ваші емоції, ваші життя, ваших сусідів і людства в цілому. На вигляд неможливо бути переконливими перед вами, викликаючи вдячність і глибоку скромність. Але відчуйте також тріумф від того, що нарешті здійснюється те, що ви уявили собі так терпляче і так довго! Нема часу висловлювати незадоволення; це те, на чому були сконцентровані уся ваша робота і присвячення. І зараз все ще потрібні ваша сила і співчуття, оскільки темні сили ретельно проробляють свої випробування відповідальністю, а потім займуть свої місця серед вас. Оскільки ви повертаєтеся до повної свідомості, увесь біль і гнів залишаться в минулому часі!

Осанна Світлу! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли одночасно з радістю і великим переміщенням у вашу реальність. Цей момент поступово готували тисячоліттями! Ви будете свідками чогось дуже спеціального, що неможливо придумати: закінчення укоріненої реальності, яка змусила вас думати, діяти і вірити в речі, які темрява вважала практичними для її цілей. Щодня Священне Писання було спаплюжено і Добро дозволялось в маленьких рамках. Цей утиск вашого природного стану Істоти закінчується і ви спостерігаєте з витонченістю за падінням темряви навкруги вас. Ми чекаємо виявити захоплення і готуємося відкрити вам правду, яку так довго приховували від вас. Виплата фондів і зсув в управлінні - тільки перші ознаки того, що приходить! Ваш світ змінюється стрімголов у напрямі нових парадигм і ваша зростаюча свідомість може більше не схвалити дисфункціональну зухвалість темної кліки.

Небеса передали мандат змін, які привели ваш світ до цього стану переміщення, і ви колективно пробуджуєтеся до зробленої жадністю темних сил глобальної дилеми - повної байдужості до природи. Ви також визнаєте незмінність короткого строку, що залишився, щоб відшкодувати ці величезні недоречності. Щоб зробити це, ви потребуєте передової технічної допомоги і ноу-хау, і тому ми забезпечили спеціальні дозволи, які дозволять вашій космічній сім'ї швидко покращити те, з чим ви нагально стикаєтеся. Ця об'єднана операція посилить вашу Волю до Добра і швидко відремонтує зовнішній світ Гайї. Ця діяльність також підготує вас для наших священних навчань і дозволить кожному з вас особисто досягти Гайї, яка допоможе вам вирівнятись з нею, щоб поважати і захоплюватися її безліччю взаємозв'язаних екосистем.

Ми пропонуємо, що час, який залишився, був би корисний для рефлексії: важливо бачити, що все, що відбувається, готує вас для священної подорожі Правди і Любові. Ви маєте взаємодіяти з тими, кому, давно, дозволявся тільки непрямий доступ до вас, оскільки ви впали в обмежену свідомість. В результаті, за тисячоліття цим членам сім'ї була дозволена тільки невелика кількість прямої взаємодії з вами. Зараз це змінюється, і ви зможете побачити їх в передачах ЗМІ і іноді особисто. Ви дізнаєтеся про Любов, і що достаток в усіх речах - природа всесвіту. Ви навчитеся, як процвітати у світі вільному від нужди, боротьби і суворих односторонніх правил. Ви побачите, яким стає ваше трансформоване зовнішнє царство! Потім, глибоко всередині вашої священної Матері, ви зможете повернутися до повної свідомості і дізнатися про вашу долю.

Сьогодні ми продовжили свої повідомлення. Ми насолоджуємося усім, що відбувається. Ці прекрасні зміни планети починають виражати багатство і радість Істоти, яка переміщує внутрішнє і зовнішнє царства до об’єднання. Ви починаєте отримувати дивовижні серії подарунків від Небес! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge