Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 24 грудня, 2013

Sheldan Nidle - 24 грудня, 2013

5 Lamat, 11 Mol, 10 Caban

Dratzo! Ми знову повернулися, щоб принести більше новин, оскільки ви влаштовуєте святковий сезон і початок вашого нового року по григоріанському календарю. Цього разу у вашому світі відзначається багато начал і закінчень, і ті, хто управляв вашим світом тисячоліттями, готуються вийти і прийняти свою долю. Це звичайно робиться дуже неохоче. Темрява звикла до свого шляху, але їх час проходить. Секретні священні суспільства і їх партнери готують місця призначення для тих, хто напередодні арешту. Вони також встановлюють процедури, які принесуть усім вам нове управління. Крім того, нові грошові і фінансові системи готові до маніфестації і доставки грандіозного процвітання до цього царства. Наші зв'язківці завершують договори, які стануть рядом анонсів, що трансформують національний і особистий борг в процвітання і відкладуть убік борг, який турбував нації і індивідуумів занадто довго. Він заміниться пробаченням, як передвісником нової епохи для людства.

Ця нова епоха перетворить ваш вид фізичності. Ви підходите к завершенню возз'єднання з нами і усвідомите, ким ви дійсно є. Анонс нашого існування вашим новим управлінням покладе кінець вашому почуттю, що так чи інакше ви єдині і унікальні. Творець поширює життя усіх типів і різноманіття по всій галактиці і дійсно по всій фізичності. Оскільки ваша ізоляція закінчується, ви визнаєте, що в цей сектор реальності багато хто прийшов святкувати це і дозволити вам завершити вашу подоріж назад до повної свідомості. Це чудернацький шлях, що ви були під владою темряви впродовж понад 15 тисячоліть. Ваше переселення розпочалося з обманів священиків і жриць Атлантиди, які бачили вашу близьку гибель, коли Атлантида пішла вниз і остаточно привели вас до ролі людей, які втратили пам’ять. Все ж незважаючи на усе це, ви вижили і зараз ви повертаєтесь до стану, де ви можете нарешті згадати, що сталося з вами. Це дійсно час для вашого тріумфу.

Операція першого контакту з вами буде унікальною і її параметри справді дивні. Гайя - особлива і надзвичайно шанована Істота. Вона зараз прикрашає цю сонячну систему і надає можливість цій системі отримати виняткову модернізацію. Гайя бажає повернути її звідних сестер до первісного стану. Вона просить Елохіма і його інших братів допомогти в цьому священному завданні. Це вони зроблять. Спершу, цей божественний світ треба відновити і об’єднати все людство. Потім, може формально початися відновлення. Інші три водних світи повинні знову мати океани, як нижче так і вище поверхні, і життя, яке кишить у безлічі форм. Проявиться неймовірна краса цієї сонячної системи. Грандіозні енергії цієї могутньої зірки, яку ви називаєте своїм Сонцем будуть сяяти в усій своїй пишності, оскільки ви радісно закликаєте цю колекцію здивувань у ваш будинок. Ця нова зоряна нація буде мати найунікальнішу долю.

Ваше перше завдання - забезпечити галактичний мир. Ваш наступний набір завдань - стати найлюб'язнішим і популярнішим хазяїном багатьох міжгалактичних конференцій. Ці обов'язки дозволять вам зустрітися з численними шарами життєвих форм, що населяють фізичність. Прямо зараз, ви неприязно ставитеся до іноземців і очевидно самий некваліфікований хазяїн для цих зібрань. Проте ви трансформуєтесь і в повній свідомості еволюціонуєте в грандіозного хазяїна, на якого ми посилаємося. Гайя залишила свої блукання майже шість більйонів років тому і приєдналася до цієї сонячної системи не просто так. Вона знала пророцтва і вибирала це місце в нашій галактиці для того, що мало статися. Небеса попросили її приєднатися до цієї сонячної системи і здійснювати її долю тут. Все сталося, як передбачалося. Зовнішнє людство, завдяки своїй старанності, мало бути обдароване Богом повною свідомістю, яка була втрачена так давно. У його новій свідомості, зовнішнє людство возз'єднається з своїм минулим - Агартанцями. Потім радісно народиться нова об'єднана історія.

Namaste, дорогі Серця! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли зараз з деякою інформацією відносно того, що сталося з вами і цією реальністю, що змінюється. Ті, хто управляє нею помітили за минулі декілька тижнів, що їх жадібні схеми починають вибухати. Вони також розуміють, що багато їх фальсифікацій, на яких доки ще тримався їх бізнес, терплять невдачу. Світло просто перемагає фактом, що ця реальність не «працює» так, як раніше. Потрібні масивні реформи. Ці реформи діють прямо на користь Небес для перемоги Світла. Ця безперервно зростаюча ситуація робить навіть більше неминучою божественну перемогу, і наша мета - близька реальність. Законні і фінансові причини для цих величезних змін в тому, що наші щирі друзі знаходяться на місці. Ринкові дії і певна легальність готові поглинути темряву і дозволити проявитись новій реальності!

Ця нова реальність потім звільнить це царство від темряви і її численних щупалець у фінансах і уряді. Крім того, вона дозволить нашим священним партнерам прискорити "пікнік" різних законів, як наприклад N.E.S.A.R.A. Це приведе до нового процвітання і масивного перетворення не лише управління, але і функцій глобальної економіки. Це принесе вам можливість побачити формальне розкриття наших братів і сестер в Космосі і у Внутрішній Землі. Під контролем цього, дійсно закінчаться порядки темряви. Народиться нове царство, яке принесе вам процвітання і повну свідомість. Це майбутнє Вознесіння зовнішнього царства перетворить Гайю і дозволить кожному з вас благословенно відкрити знову, ким ви дійсно є. Впродовж цієї дії ми прийдемо до вас і проінструктуємо вас по цих життєвих темах, що кожному треба знати!

Як повністю свідомій Істоті вам потрібно буде розуміти ряд основних принципів. Кожен з нас, коли ми досягли безсмертя, був проінструктований про це спеціальною групою Вознесених Майстрів. Наша місія - повторити цей аспект наших навчань. Ми маємо намір стати для вас повним учасником у Світлі, як тільки завершиться це переміщення. Після того, як це буде зроблено, нам треба підготувати вас, оскільки ми маємо працювати разом над багатьма священними завданнями, даними нам Небесами. Ми усі будемо у богослужінні до Світла. Це буде зроблене безліччю спеціальних шляхів, і ми збираємося досягати швидкої сумісності. Кожен з вас - спеціальний Дух, який прибув сюди для набору найбільш особливих божественних причин. Ці благословенні причини являються тим, що робить можливим, щоб ця група вивчилася, дотримувалася, а потім здійснювала різні місії призначені нам Творцем. Це усе треба буде зробити!

Сьогодні, ми продовжили свої повідомлення про те, що тут відбувається. Ми також бажаємо дати кожному з вас священне благословення. Можливо, цей святковий сезон в кінці року є початком серій незначних і головних чудес, які швидко зроблять очевидною нову епоху для усіх! Ми близькі до розкриття і грандіозного возз'єднання усього Людства! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 28 2020 | Contact | Add to Favorites