Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 25 липня 2017


Шелдон Нідл - 25 липня 2017

13 Imix, 4 Vayeb, 13 Caban

Selamat Jalwa! Здається, що основні завдання підготовки до постачання завершені. Проте, ми спантеличені із-за очевидної відсутності будь-якого послідовного проекту для масового постачання і це продовжує нас вражати. Все ж, незважаючи на відсутність закінченого грандіозного плану, ми упевнені, що кінець кінцем обіцяні набори постачань будуть надані усім. Отже, ми здивовані прогресом, який здійснюється без будь-якого очевидного плану дії. Іншими словами, незважаючи на ці хаотичні речі процесу, все просуваються добре. Це та незграбність, яка змушує нас вважати, що ми просуваємося вперед!

Галактичний "план" продовжує бути чинним. Тому ми чекаємо побачити масивний рівень особливо спрямованої діяльності. Усім хитрощам залишкам кабали систематично завдається поразки і безсумнівно відкриваються ознаки успіху. Ці вказівки означають, що скоро ці постачання будуть готові ввести в дію. Збирається відбутися щось дивовижне. Тому знайте, що багато спеціальних обставин дійсно ефективні.

Дива, які оточують цей проект, стали очевидними. Ми переконані, як відмічали раніше, що станеться щось дивовижне. Безсумнівно, майбутнє є часом, в якому виражаються почуття виконання і радості. Усе підготовлено, щоб швидко розгорнути. Ми чекаємо, що необхідні завдання, що залишилися, будуть завершені і крім того будуть виконані будь-які приховані стадії цього процесу. Ці на вигляд несумісні факти, які з'являються, як дивують, так і повністю реальні.

В цей безсистемний спосіб, цей проект завжди рухається вперед і махінації кабали не досягають мети. Ми повторюємо, що ми продовжуємо переконуватися, що обіцяні постачання дійсно відбудуться. Ці факти приведуть нас до великого процвітання. Отже, чудеса, комбіновані з божественною дією, тепер йдуть повним ходом. Благодать несе нам почуття, що готові відкритися ряд грандіозних актів. Отже будьте готові отримати, і своєчасно придбати те, що ви так довго чекали, щоб воно з’явилося перед вами! Будьте завжди готові до великих здивувань. Чудеса дійсно відбуваються!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри. Ми побачили певне небажання закінчити спільно призначені завдання ймовірно із-за явної величини процедур, які все ще залишилося завершити. Рішення поступово стають зрозумілими і очікується вирішити цю необхідну дилему і завершити необхідні постачання. Включені дива були просто занадто складними, щоб їх легко підтримати. Ми чекаємо, що необхідні процедури будуть завершені у встановлені терміни.

У цьому божественному світлі, необхідні виплати можуть бути ув'язані разом з кроками, що залишилися, щоб дозволити швидко маніфестувати нову Республіку NESARA. Будьте готові до божественних стадій виплати. Вони, як вже відмічалося, мають швидко дозволити новій республіці замінити стару нелегальну республіку! У цей момент, можуть відбутися необхідні процедури, щоб завершити ревальвацію (RV). Потім можна ввести Республіку NESARA. Крім того, ці події можуть поширювати процвітання і виконувати багато основних декретів Небес. Алілуя! Алілуя!

На цьому священному шляху, божественні декрети вимагають від нас разом з Небесами їх люб'язно завершити. Ці божественні видіння дозволяють також здійснити ваші гуманітарні проекти. У цьому Священному Світлі, має виконуватися божественний план. Ми не бажаємо нічого більше, ніж зробити все чесно, як бажають Небеса. Потім, ми можемо подякувати Небесам і тим, хто так напрочуд добре виконав ці самі священні бажання. Це може привести тільки до того, чого Небеса дуже бажали усім! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжували відзначати численні події, що мають місце навколо цієї священної зелено-синьої кулі. Просто підтримуйте своє грандіозне бачення і спостерігайте за декількома чудесами, які з’являться несподівано! Усвідомте, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Червень 3 2020 | Contact | Add to Favorites