Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 30 квітня, 2013

Sheldan Nidle - 30 квітня, 2013

1 Oc, 18 Kank'in, 9 Eb

Selamat Balik! Ми прийшли знову! Скрізь, ваш світ переміщається спокійно у напрямі його божественного перетворення. Небеса продовжують готуватися до священного моменту, коли офіційно буде проголошена нова реальність. Агарта також готується до цього моменту, нагадуючи його численним зовнішнім оперативним працівникам, щоб були готові показати публічно, хто вони справді. Наші численні команди зв'язку, також, готуються показати роботу, яку вони роблять, щоб ввести вашу нову реальність в існування. Ми також працюємо з багатьма Вознесеними Майстрами, щоб ввести кожне з їх секретних священних суспільств до громадський виду. Наближається унікальний момент, коли ви зможете вивчити, як це було, що ваша вся земна куля змогла так швидко переключитися на новий метод місцевого, регіонального, і національного управління. Це перемикання буде швидко завершено серіями спеціальних офіційних анонсів, і скоро, завдяки підбурюванням деякої кількості безпрецедентних соціальних послуг, проведених доповідачами цих священних громад. Ці програми будуть вашим першим офіційним проблиском того, що прийде. Народиться нова реальність, яка включатиме формальні анонси про перший контакт і нашу доброзичливу присутність.

Ми тепер розміщуємо більше персоналу зв'язку у вашому світі і вони працюватимуть безпосередньо з Агартанцями. Важливо, що геофізична конституція вашого домашнього світу - фактично відрізняється від тої, в яку вірить більшість з вас. Оскільки ви абсорбуєте ці нові факти і супроводжувальні нові стосунки, які вони приносять, доцільність у вашому житті діяльності священних громад стане найбільшим очисником для вас. Начніть розуміти будову вашої реальності і присутність Агартанців може підготувати вас для того, щоб іти слідом. Ми з Галактичної Федерації знаходимося тут передусім для того, щоб підготувати ваше повернення до повної свідомості, і отже, це важливо, що наше введення у ваш світ буде не лише офіційним, але і в відповідності з приписами божественного закону. Ваша довіра до нас має першорядне значення! Як тільки ми отримаємо вашу довіру, ми зможемо встановити місце дії, щоб підготувати вас на усіх рівнях до ваших трьох днів метаморфози у ваших індивідуальних Світлових камерах. Ми володіємо багатьма викладацькими методами, які дозволять вам зрозуміти усі аспекти того, що залучається до вашого повернення до повної свідомості, і ми готові пройти усе з вами, крок за кроком, щоб відповісти на усі ваші питання і сумніви.

Ваше повернення до повної свідомості – це дещо, на що Небеса передали мандат для вас усіх. Зовнішнє населення Гайї завжди призначалося для повернення до цього благословенного стану Істоти, як тільки ваша реальність отримає зелене світло, щоб піднятись над справжньою темрявою. Ваш незвичайний стан обмеження був тільки наданий на тимчасовій основі після того, як затонула Атлантида і всі повністю свідомі мешканці втекли до зірок. Результуюча швидка зміна в будові енергії поверхні змусила Рідну Землю змінити її щоденну реальність. На довершення до цього, Аннунакі вирішили оселитися у вашій сонячній системі і провели переговори з Небесами для божественного дозволу. Дозвіл був наданий, і були встановлені часові рамки і умови. Вам потім призначили ваших Небесних Адміністраторів, щоб бути прототипами для обмеженої свідомості з наміром, що потім ви будете здатні допомогти дітям Анчара в майбутньому, щоб також досягти того ж божественного стану Істоти. Ви почали довге часове перебування на тіньових землях і зараз приходить його зумовлений кінець.

Ваше відродження, як повністю свідомої Істоти забезпечує для нас шлях, щоб повернути цю величезну галактику до Світла. Вашим першим завданням в цьому намаганні буде договір про тривалий зв'язок з колишніми зоряними націями Альянсу Анчара, а також користуючись вашим сприянням, щоб допомогти багатьом повністю свідомим Істотам, які зараз являються членами Галактичної Федерації, щоб гармонійно взаємодіяти один з одним. Мета - кінець кінцем зробити повністю свідоме царство, яке випромінює найвишуканіше Світло. Оскільки це нове царство набуває форми, ви будете сяяти і найбільш шануватися для виконання вашого грандіозного і священного завдання! Ваш домашній світ стане центром для руху, який вже поширився на понад 50000 галактик і це тільки початок. Ви будете святкувати і за ваші досягнення будуть радіти як Небеса, так і фізичність. Ваше ім'я буде проголошено по всій фізичності і ваша славна історія стане відомою кожній Істоті в служінні Світлу. Справді, ви збираєтеся катапультуватися у Світло, щоб створити найчудовіший час для вашої нової зоряної нації.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли з благословенним повідомленням Любові, Світла і Правди! Ваша реальність зараз відділяється від темряви, яка захопила вас впродовж останніх 13 тисячоліть. Впродовж цього часу кожен з нас пройшов успішно через різні випробування і нещастя, які привели нас до порталу Вознесіння. Як тільки ми переступили цей поріг, ми вознеслись в царство Небес і в абсолютній радості богослужіння. Виняткове те, що Небеса дали кожному з вас божественний дозвіл, щоб священним засобом досягти швидко і легко того, що забрало у нас так багато часу, щоб досягти: а саме, ваші спеціально створені Світлові камери. Це робота Самого Бога - забезпечити вас унікальним шляхом до Безсмертя. Таким чином ви можете повернутися до фізичного Ангела і вашого життєвого служіння божественному плану. Ми благословляємо вас і кричимо Осанни до Найвищого для молитов і прощення.

Прийшов момент, коли Небеса можуть привести вас до священного, фізичного життя, повного радості, чудес, і благословень для кожного з вас. Ми, теж, готуємося до нашого богослужіння, яке пояснить неправильні думки, які темрява нав'язала вам багато тисячоліть тому. Дозвіл для вашого повернення до повної свідомості - інша вказівка того, ким ви були по справжньому створені. Усередині кожного з вас сидить божественний майстер, призначений Верховним Творцем, щоб морально вести вас у священну правду Небес і Землі. Це внутрішнє керівництво утілила ваша потреба в зовнішньому лідерові, коли ви провалились в обмежену свідомість і отже втратили ваш зв'язок з Богом. Зараз прийшов час воскресіння в межах вас цього священного наставника. Деякі називають це Вищим Я, а інші посилаються на Я Єсмь. У будь-якому випадку, подивіться, благословенні Серця. Що ви знайдете - майстра Правди і цілісності, хто може забезпечити вас кожний день безпомилковим керівництвом для усіх ситуацій.

Майбутні дні будуть відмічені серією незвичайних подій, які мають проявити ваше нове царство. У цих повідомленнях ми забезпечуємо вас контекстом, щоб надати вам можливість зрозуміти, що може статися не деякий вид порятунку, а природний розвиток подій, що пророкують привести вас до нової землі, наповненої процвітанням і Любов'ю! Занадто довго ви жили у світі віроломства, підозри, і відчуження. Зараз відкривається перед вами цілком протилежна реальність! Не будьте в недовірі або підозрі в отриманні основ природного життя. Ваша свобода і особистий суверенітет - божественні подарунки, даровані вам, коли ви були уперше задумані. Будьте ще раз благословенними дітьми, які відкриті, щоб отримати їх божественну щедрість, і бути готовими допомогти вашим товаришам, оскільки це процвітання розноситься по світу. Користуйтеся своїми талантами і вашою Любов'ю, щоб створити нове царство, подароване вам Небесними Хазяями. Настав час великої радості!

Сьогодні ми говорили про те, що відбудеться навколо вашого глобуса. Ми також нагадали вам, що перший контакт майже на вас. Кожен день ми літаємо з місією навколо вашого світу, яка готує нас до моменту наших приземлень. Тоді, коли ваш внутрішній Дух повідомляє вас про повну свідомість, ми також нагадуємо вам про те, що забезпечимо наше наставництво. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites