Home > > Matthew Ward - 3. února 2007

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 3. února 2007Mějte prosím na paměti, že často ve zprávách jsem uvedl, že jakýkoli pokus o zahájení jaderné války bude zmařen technologií naší vesmírné rodiny, která již zapříčinila neúspěch mnoha snah černých operací o velký terorismus. Tyto pokusy, které neměly být zbytečné, následovaly bezprostředně po vyhlášení „červené výstrahy“. Možná jste si všimli, že od neohrabané snahy černých operací o explozi letadla odlétajícího z Anglie a vědecky nemožného příběhu se barevný varovný systém neozval. V každém případě, spolu s ujištěním, že podle Stvořitelovy vyhlášky nedojde k žádné jaderné válce, kombinace stále se zvyšující intenzity světla a hybnosti potenciálu energetického pole Země dosáhla bodu návratu, což znamená, že končí iluminátské plány nejen pro celý Střední východ, ale i pro celý svět.

Chemtrails - proč by to dělali, když jsou vystaveni stejně jako my ostatní? Toxiny, včetně ochuzeného uranového spadu jsou součástí spekulativních obav, že vláda USA provádí výbuchy, které produkují ochuzenou radioaktivitu. Technologie ET zmírňuje účinky všech znečišťujících látek, včetně radioaktivity, v co největší míře. Jakmile pro ně bude bezpečné spojit síly se svými ekology a vědci, úplně vymýtí všechny jedy ve vzduchu, vodě a zemi. Ilumináti jsou dost inteligentní na to, aby viděli, že jejich plán na nadvládu světa může skončit naprostým neúspěchem. Když ji nedokáží ovládnout, chtějí ji otrávit a zmizet v kosmickém plavidle, postaveném na Zemi. Žádná z jejich myšlenek hromadného ničení ani jejich únikový plán nebude úspěšný, stejně jako jejich staletý záměr kontrolovat svět neuspěje. Ale jejich poškozené psychiky vidí „vítězství“ v jednom i druhém případě.

A pak je tu úvaha o možnosti, že zesílené pozorování UFO nejsou jen mimozemské kosmické lodě, ale podobné postavené na Zemi jako předehra k prohlášení, že se ET chystají napadnout Zemi. Jak lépe odvrátit pozornost od toho, co se děje po celém světě – genocida, hladovění, AIDS a další laboratorní viry, a US manipulace vědců ve věci globálního oteplování.

Ve skutečnosti je za mnohé změny zodpovědná sama Země. Např. roztavené polární oblasti a jiné anomálie počasí předznamenávají návrat k celosvětově mírnému klimatu. Je obtížné věřit, že takový obrat by byl možný i v průběhu století nebo dvou, natož pak několika let. Ale je to tak. V dopravě, zdravotnictví, znečištění, výrobě potravin, čištění vody a dalších oblastech se objevují dlouhodobě potlačené technologie, a když se k vám budou moci připojit ET, přinesou ještě pokročilejší metody.

Zásadní úvaha: Kdo bude na planetě bydlet? Nemluvím o masách duší, jejichž těla zemřou ze známých příčin, ale o těch, kteří mají zdravá těla, jejichž smlouvy před narozením umožňují mnohem více let tělesného života. Kolik lidí kromě vás a světelných tkalců je duchovně připraveno na nadcházející odhalení temných podvodů po tisíciletí ovládajících populace? Kolik jich dokáže akceptovat náboženství jako nejhoršího zrádce v celé historii?

Než váš svět dosáhne blízkého utopického prostředí, mnoho, mnoho miliónů odejde vlastní volbou nebo protože jejich těla nebudou moci přežít ve vyšších vibracích Země v její zrychlené cestě vzestupu. Celkový obraz lze hodnotit z kolektivního vědomí. Větší množství, než by se dalo očekávat, se rozhodne v krátkém rozpětí mezi dneškem a pozdravem Zlatého věku zemřít. Je to v pořádku! Za tyto volby neexistuje trest! Naopak duše dostanou tolik příležitostí, kolik potřebují, aby zvládli prožívání, kterého se rozhodli dosáhnout, ať už v nějakém jiném světě třetí hustoty, nebo v extrémních případech v umístění s nižší hustotou s pouhým zábleskem primitivní inteligence, čistý list, abych tak řekl, s žádnou buněčnou pamětí, kterou by bylo třeba překonat.

Jsem jen jedním z poslů, kteří vás mohou provázet k duchovní připravenosti. Je uklidňující slyšet stejné věci z více než jednoho zdroje, takže doufám, že víte o jiných, kteří chtějí, abyste poslali lásku celé Zemi a neměli strach. Přestaňte se spoléhat na externí zdroje pro odpovědi na vaše nejhlubší otázky hledání duše a místo toho důvěřujte odpovědím, které přicházejí z vaší duše jako intuice.

Řekli jsme vám, že světelné síly porazily temnotu a je na každé duši, aby vyhrála osobní bitvu. Poradili jsme vám, abyste nekázali, protože to odrazuje nerozhodné a nevědomé, potřebujete pouze jít příkladem a s láskou inspirovat ostatní.

Můžete rozpoznat, co je pravda a co není tím, že se ptáte uvnitř a věnujete pozornost tomu, co cítíte. Pokud cítíte vůči informacím odpor, je velmi pravděpodobné, že jsou nesprávné a nespolehlivé. U pravdivých cítíte, že tečete s proudem.

V mé poslední zprávě jsem mluvil o zlatě, ale trochu přidám, protože jsem úplně nevysvětlil důvody, proč je pro vás „dobré“. Zlato je nejen cenné při posilování imunitních systémů, ale také spolu se světlem je důležitým prvkem při zvyšování frekvencí těl, což urychluje buněčnou transformaci z uhlíku na krystalickou. Tato restrukturalizace zlepšuje fungování mozku a umožňuje růst řetězců DNA a růst vede k rozšířenému vědomí, duchovní jasnosti a celkové rovnováze.

Většina z vás si nepamatuje životy na této evoluční úrovni, ale jako příklad. I buňky na bázi uhlíku mají vysoký stupeň vrozené inteligence, jako jsou samohojící a regenerační schopnosti. Je pochopitelné, že tyto schopnosti jsou vážně ohroženy chemikáliemi, toxiny a virovými kmeny šířenými vakcínami, léky na předpis a nelegálními drogami, chemtrails a dalšími znečišťujícími látkami ve vaší atmosféře, vodě a půdě. Monoatomické zlato může pomoci vyrovnat jejich účinky, ale nemůže jim zcela zabránit.

V některých případech je užívání léků na předpis prospěšné, ale po mnoho let je záměr očkování a šíření farmaceutických léků zakořeněn v temnotě - ke snižování počtu obyvatel nemocemi, chamtivostí a ovládání mysli. Nárůst počtu dětí se symptomy autismu není podmínka, která je volbou na úrovni duše. Podobné účinky jsou způsobeny vakcínami v povinném očkování kojenců. Svědčí o tom zvýšení Alzheimera a jiných forem demence a miliony dětí diagnostikovaných s ADD a ADHD, kteří byli omámeni do klidu, když v reakci na chemikálie v potravinách a nápojích přesunuly energie do vyšších frekvencí a pohybu. Některé z těchto dětí (Indigo a Křišťál) přišly s mimořádnými schopnostmi, a místo aby se mohly svobodně vyjadřovat, byly omámené do společenských standardů. Dalším negativem jsou vážná poškození a úmrtí způsobená nežádoucími účinky léků.
Nyní farmaceutická společnost lobuje za povinné očkování mladých dívek k prevenci rakoviny děložního čípku. (https://www.matrix-2001.cz/clanek/nagalase-spoustec-rakoviny-11020)

Těla se zdají mít pevné struktury, stejně jako všechno ostatní viditelné ve vašem světě, ale vše je energie, která kolísá v různých frekvencích. „Geometrická struktura“ je správná, protože vše ve vesmíru je geometricky navrženo v souladu s frekvencí, ve které je energie v pohybu, což je v souladu s myšlenkovými formami, které vytvořily „objekt“. Když Země vstoupí do vibračních rovin, kde je úroveň inteligence podstatně větší než v převládající hustotě planety, bude pochopitelné, že věda a duše jsou neoddělitelné. Co je nepochopitelné, už dále nebude.

Aromaterapie, terapie zvuky a barvami, reiki? Jsou to přírodní vyvažovače energie, které mají univerzální rozsah, mohou mít různé stupně účinnosti, někdy ve spojení s jinými druhy energetického léčení, pokud je podmínky smlouvy o duši nevylučují. I tak mohou tyto terapie nabídnout dočasné pohodlí a potěšení. Všechny druhy energetického léčení, bez ohledu na procedury nebo vzdálenost, mají stejný základ. Požadavek pacienta na léčení a záměr léčitele být prostředkem, kterým proudí vysoké vibrace s recipročním kódem, který umožňuje energii aktivovat mechanismy samoléčby těla. Pokud není uzdravení součástí smlouvy o duši, pak energetický systém těla zablokuje každou příchozí energii. Energie prostě JE! Zatímco andělé, zejména anděl strážný a duchovní průvodci, kteří mají v životě jedince velmi významné role, jsou to výtvory duše, tedy nedílná součást energie ve vesmíru. Přímo z nevyčerpatelného, neomezeného zdroje, odkud přichází energie pro jakékoli použití.

V domorodé léčbě šamanů jsou velmi přísné pokyny týkající se množství přírodních halucinogenů pro léčebné účely a pro obřadní rituály, a přísné tresty pro každého, kdo je nedodržuje. Původní obyvatelé, kteří přežili temné pokusy vymýtit je, měli s přírodou a Tvůrcem mnohem bližší vztah než téměř všichni ostatní v dnešní civilizaci, což jim dává starodávnou moudrost, která byla pro většinu ztracena.

Existuje velký rozdíl, mezi vynucením konce života u těch, kteří ještě chtějí žít, a milosrdným ukončením života nevyléčitelně nemocného nebo smrtelně zraněného zvířete. Telepatické spojení se zvířaty je stále vzácné. Zvířata očividně mají stejný požadavek, když trpí bolestí a mohou jen doufat, že jim dáte pomoc.

Některé vynikající nové látky a stavební materiály ještě nejsou všeobecně známy a další budou vyvinuty, ale místo ničení současného oblečení z umělých materiálů, bude spíše nahrazeno novým, když bude opotřebované, stejně jako dnes. Nové budovy ze značně vylepšených materiálů nahradí ty, které jsou zchátralé, jak je tomu nyní.

Od nedávné masivní infuze ženské božské energie, která uvedla do rovnováhy dlouhodobě dominantní mužské energie, se automaticky zmírňují „sexistické“ postoje těch, kteří jsou vnímaví ke světlu. U temných se naopak zvětšují, stejně jako rysy hněvu, netrpělivosti, nepoctivosti a brutality.

Pšenice se odděluje od plev. Duše naplněné světlem vzrůstají ve vědomí a obnoveném duchu a dychtí po cestě se Zemí a duše, které světlo odmítají, zaostávají víc a víc. Čas se krátí, aby se druhá skupina probudila a vše dohnala. I když si to pro ně přejeme, vše, co můžeme udělat, je láskyplné objetí a posílání světla stále jasněji. Žádáme vás, abyste to udělali stejně.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |