Home > > Montague Keen - 1. kvetna, 2017

Montague Keen - 1. kvetna, 2017

Dovoluji si te laskave upozornit, má drahá, že již nejsi žádná mladice. Musíš se pokusit zvolnit. Práce, kterou deláš abys´ pomohla uvolnit energii na mnoha místech sveta, si vyžaduje cas a hezky pokracuje. Je velmi záslužné otevírat vortexy po celém svete, aby mohla dobrá energie volne proudit. Také je velmi duležité transformovat špatnou energii, která byla vsazena do míst, kde byste to nejméne cekali. To, že to mužete delat spolecne s prítelkyní, je dobre. Tak pokrýváte takové cásti sveta, u nichž byste necekali, že se s nimi vubec nekdy spojíte. Kdyby byli lidé povzbuzeni, aby delali tuto práci pro blaho všech, velmi by to urychlilo transformaci vašeho sveta. Ta práce otevírá brány veznice, v níž jste byli uvezneni celý život, který muže být charakterizován pouze jako boj o každodenní prežití.

Potíž je v tom, že jste dovolili mimozemské rase, aby prevzala váš svet a z vás udelala otroky. Jenom ted si zacínáte uvedomovat tuto skutecnost a zacínáte hledat odpovedi. Oni predstavují 1% a vy 99%. Vy je nepotrebujete, ale oni potrebují vás. Když ted na Zemi proudí svetlo pravdy, vše zacíná být jasné a mužete podniknout akci. Odmítnete vyhovet jejich nereálným požadavkum. Hlavní PÁKA, kterou vás ovládají, jsou (samozrejme), PENÍZE. Vymysleli penežní systém práve za tímto úcelem. Banky byly jejich nejužitecnejším nástrojem a použili je proti vám všemi možnými zpusoby. Velmi se obávají, že se probudíte a uvidíte, co delají.

Jsou to parazité, žijící z utrpení lidstva. Víte, co máte s nimi udelat: odstranit je a zajistit, aby se nikdy nevrátili. Dvere musí být za nimi dobre zavreny. ODEJDOU, protože probuzené lidstvo nemohou snést. Každou minutou ztrácejí pudu pod nohami. Satanisticky obetovali vaše deti, aby mohli pít jejich krev a jíst jejich maso, protože pouze to je udržuje na Zemi. Tyto praktiky již nelze víc skrývat. Trvalo mnoho let, než se to dostalo ven a muže se o tom verejne mluvit. Prátelé, toto je obrovský posun vpred. Nedovolte, aby to bylo znovu skryto, rešte to!

Vaši prátelé ze zahranicí (tak jim s Veronikou rádi ríkáme) jsou bdelí. Marí všechny pokusy o zahájení Tretí svetové války. Máte prátele mimo tuto planetu, a také v živote po smrti, kterí se obetují pro ochranu lidstva a Zeme. Pracujte s nimi a verte, že v této dobe je smyslem vaší existence ochrana a zachování lidstva. Chcete, aby vaše deti žily na Zemi štastne, aby to nebyla nocní mura, kterou procházíte vy. Parazity nemusíte hledat, máte je pred nosem, 24 hodin denne, stále po vás neco chtejí. Je na case se s nimi rozloucit. Pak musíte zajistit, aby se již nikdy nestalo, že za pomoci sladkých recicek ovládnou váš svet. Chcete, aby byly vaše deti v bezpecí a žily život beze strachu, ve svete, kde bude normou mír a respekt pro všechny lidi.

Tito parazité vyrobili zbrane a chtejí, abyste je použili proti vašim bližním. Premýšlejte o tom… platí vám, abyste zabíjeli a nicili ostatní lidi. Jaký jiný druh na Zemi by toto prijal? Války jsou používány na vyhubení lidstva. NEZÁLEŽÍ NA TOM, JAK JSOU ZABALENY. Když nemohou mít válku, zajistí, aby tam došlo k HLADOMORU, ZÁPLAVÁM anebo PROPUKNUTÍ NEMOCI. Takové veci vytvárí energii smrti a utrpení, které paraziti potrebují.

Lidstvo se probouzí a Zeme se osvobozuje od jejich vlády. Musíte prokázat odvahu a oni to uvidí. Již nemohou používat staré metody vládnutí, takže hledají nové nápady. Cítí se odhaleni, nejsou pripraveni se takové situaci prizpusobit, protože nikdy necekali, že se lidstvo probudí. Ostatne, vždyt otravují vaše potraviny, vzduch, vodu a naplnují vaši mysl neskutecným odpadem za pomoci televize a novin. Ovládli každou stránku vašich životu. Ted jste v postavení, kdy je mužete hnát k odpovednosti a máte to v úmyslu ucinit.

Toto je vaše velká príležitost žít život, jak by mel být žit.

Parazité vás budou ohrožovat; nevšímejte si jejich planého vyhrožování, vždyt bez vaší pomoci vám nemohou ublížit. Jste ve výhode, tak toho využijte, abyste se osvobodili z okovu otroctví. Když vaším svetem volne potece nádherná energie, rostliny porostou a vy se budete tešit z dobrého, hodnotného jídla, budete pít vodu bez jedovatého fluoridu a opet budete dýchat neznecištený vzduch. Všechny nemoci, které mají puvod v techto zavrženíhodných praktikách, se stanou minulostí. Odejdou spolu s parazity, aby se již nikdy nevrátily.

TED dochází k velkému probuzení, tak s touto dobou držte krok. Otevrela se pred vámi cesta vpred, a vše co musíte udelat, je dát minulosti sbohem, zatímco budete tvorit budoucnost, o jaké sníte. Nebudte bláhoví a nedovolte, aby vás parazité ohrožovali. Použijí televizi a tisk, ale vy znáte pravdu a nemužete již zase zavrít oci poté, co jste je již meli jednou otevrené. Své úsudky si budujte na základe solidních dukazu, které jste si rozvážne zjistili a o které se podelíte s druhými. Udelali jste obrovský krok vpred smerem k cíli. Ceká vás svoboda. Cítíte, jak energie stoupá. Nelze to zastavit.

Je naléhave zapotrebí vašich modliteb, abyste pomohli zachránit mladého muže, který je ve vezení v USA, falešne obvinen ze zlocinu, který se nestal. Vaše myšlenky a modlitby mohou být pro jeho propuštení klícové. Prosím, pomozte mu.

Má drahá, prosím, zkus si trochu odpocinout. Máš toho na ramenou naloženo hodne.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |