Home > > Montague Keen - 2. brezen 2014

Montague Keen - 2. brezen 2014

Veroniko, drahá, když jsi zacala s projektem ley linií, takové výsledky jakých bylo dosaženo, jsi necekala ani za milion let. Každý den se pridávají další stovky lidí. Dnes ti tekly slzy když ti rekli, že BUDHISTÉ se dali do odstranování temné energie obklicující váš svet. Když lidé svetla pracují spolecne jako jeden, DEJÍ SE ZÁZRAKY, a ty je mužeš ocekávat. Prednostne musí být udelána práce na ley liniích, než se pustíš do neceho jiného. Jak víš, moje drahá, vždy nekdo musí vše pripravit. Také, energie která byla vypuštena spolecne se zámerem všech tech dobrých lidí, dá více energie našim jiným projektum. Jsme na správné ceste, o tom nepochybuj. Dobrá vule lidí kterí se spojili dokáže, že naše projekty budou úspešné. Bylo duležité aby si lidé uvedomili význam energie a to, jak je používána proti lidstvu.

Nakonec všechno rozkvete a clovek dosáhne svých plných schopností. Zeme se zregeneruje a bude opet plodit dobré potraviny, aby se lidé mohli uzdravit ode všech chemikálií, které museli snášet v temných dobách. Ty jsi udelala první kroky a my ti ukážeme cestu.

Nesnižujte své vibrace tím, že byste meli vztek anebo se chteli mstít tem, kdo z vás udelali své rukojmí, i když stále rozvíjejí své dábelské plány na znicení vaší planety. Pamatujte na to, že ti, kdo vytvorili puvodní plány, již dávno opustili Zemi. Zvednete své vibrace nejvíc jak to pujde. To ochrání vás a vaše blízké. Mnozí temní již opustili vaší planetu, jiní se zoufale snaží odejít. Naproti tomu další nikdy neprijmou porážku. Budou se držet až do horkého konce. Mohou být nebezpecní, proto se s nimi nedostávejte do krížku. Jen jim zamávejte sbohem.

Dívejte se do budoucnosti a minulost nechte za sebou. Musíte se soustredit na nový zacátek, jako napríklad, jak vytvorit mírový svet, s lidstvem pracujícím jako jeden.

Dostane se vám mnoho pomoci od jiných ras, které trpelive cekaly v ústraní. Jsou pripraveny a chtejí pomoci s technologií a know-how, které vás nesmírne prekvapí. Presahuje to vše co si dovedete predstavit. Clovek již nebude muset tvrde pracovat aby se uživil, to všechno bude minulostí. Život bude tím, cím by mel být. Já vím, zrovna ted je težké predstavit si život bez stresu. Všechen vás stres je vytvorený clovekem: vytvorily ho banky, nemoci které byly vyrobeny v laboratorích, jakož i zinscenované války, které sloužily ke znicení tolika životu. Nebude nikdy dovoleno, aby se to stalo znovu, protože ve svetle to nebude možné. Tešte se, že znovu zažijete opravdové slunecní svetlo. I když zablokovali všechny lécivé paprsky slunce, tyto bloky budou odstraneny a vše bude znovu vzkvétat, tak jak by to melo být. Kvuli tomu pracujete a zatím jste udelali pouze první kroky.

Prosím, uvedomujte si, co jíte a pijete. Dívejte se na malá písmena, u kterých by byli nejradeji abyste je nevideli. Cím více je nejakému výrobku delána reklama, tím víc byste se meli mít na pozoru. Proc tak zoufale chtejí abyste je používali? Ve vašich potravinách je toho ukryto mnoho, co zpusobuje nemoci k nimž jste náchylní. Je to nebezpecná doba. Kabala vynakládá tolik námahy aby vás udržela ve spánku a tím pod kontrolou. Nepodléhejte její propagande. Nemužete jim vubec v nicem verit. Hledejte pomoc u svých pruvodcu.

Opustte falešné modly které byly použity, aby pred vámi mohla být skryta pravda. Svetlo pravdy je v každém z vás. Nyní ji objevujete, a také svetlo v druhých, které je svetlem Boha Lásky. Všechno bylo zarízeno tak, aby jste tuto skutecnost nevideli. Byly vyzvedávány materiální statky místo skutecné lásky. Ty i já, moje drahá, víme, že když se lidé vzájemne milují, mají vše co si mohou v živote prát. Láska je vším a žádný majetek ji nemuže nahradit. Ty které jste milovali vás nikdy neopustí, protože pouto pravé lásky je vecné.

V posledních ctyrech týdnech jste ušli dlouhý kus cesty. Tímto tempem se zmeny rychle uskutecní. Nic vás nemuže zastavit. Veroniciny plíce nám stále delají starosti, takže potrebuje zvolnit. Studený vzduch je ted pro ni príliš. Žádám vás, abyste stále dobre pracovali na ley liniích. Pockejme a uvidíme co prinese príští týden. Posune pak veci kupredu. Budte štastni, a vezte, že vaše snaha vám prinese vše o cem jste kdy snili!

Moje drahá, oddychuj. Dosáhneme toho.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Poznámka od Veroniky Keen

Chceme se omluvit za zmatek který vznikl, když jsme pred pár dny museli na pár hodin odstranit video o východu slunce na Toru v Glastonbury. Bylo to proto, že ten kdo to natácel, nechtel mít na videu uvedeno své jméno. I když je stále soucástí našeho týmu, plne chápu proc o to požádal a my jsme mu rádi vyhoveli. Jsme mu vdecn,i že nám poskytl tento historicky významný film.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira

< previous message | next message >


Share |