Home > > Montague Keen - 26. leden 2014

Montague Keen - 26. leden 2014

PRVNÍM KROKEM JAK SE NEKAM DOSTAT JE ROZHODNOUT SE, ŽE NEZuSTANETE TAM KDE JSTE
Anon

Veronika i já jsme štastni a vzrušeni, že se nám podarilo shromáždit tolik lidí ze všech koutu sveta, abychom obnovili Božskou Energii Planety Zeme. Jsme hluboce vdecni všem, kdo pohotove reagovali a vyjádrili prání sejít se jako jedna velká rodina svetla a lásky.Vybrali jsme datum: nedele, 2. února 2014.

Žádáme vás, abyste se shromáždili za úsvitu anebo pri západu slunce: pokud možno, pri obou príležitostech. Shromáždete se na posvátných místech anebo si zvolte meditaci. Používejte vaši mysl jakýmkoli vhodným zpusobem, aby se docílilo uvolnení energie. Dokonce ani nemusíte vstát z postele, protože vaše pozitivní myšlenky se pridají k hromadné energii, která je potrebná.

Jsme si vedomi toho, že svítání a západ slunce se na ruzných místech odehrává v ruzných casech, ale toto jsou nejduležitejší doby dne, v nichž je treba provést toto jedinecné cvicení. Veronika a jeden nebo dva její pomocníci pojedou do Glastonbury na západe Anglie. Modlí se za dobré pocasí. Pokud by melo dojít k pokusu zabránit vám dostat se na tato místa, nevadí, budte poblíž. Mužete využít vaši mysl, vaše vedomí, abychom dosáhli náš cíl. Veronika má starost, že nebylo možné odpovedet všem.

Mark vydá pokyny ve své dnešní zpráve. Každý z vás je duležitý. Každý muže prispet. Nestojí vás to nic, pouze váš cas. Je tak nádherné, že se zapojilo tolik zemí, které se chtejí zúcastnit. Vytvorili jsme obrovskou rodinu stejne smýšlejících lidí. To je poprvé. Ujištujeme vás, že je to památná událost, která prekonává všechny bariéry jazyka ci víry. Spolecne mužeme prinést zmeny, po kterých vaše planeta volá. Jste architekty budoucnosti. Tato událost vstoupí do dejinného folklóru a bude se o ní vyprávet v následujících generacích znovu a znovu. Nemohu dostatecne zduraznit duležitost této akce.

Radujte se když se sejdete. Vytvorte silný energetický vortex, všichni, at vzduch naplní láska a smích, když se sejdete v míru a harmonii. Toto je jenom první z mnoha podobných událostí.Máme v úmyslu to odted porádat pravidelne. Vyšlapeme cestu, vždy pracujíc spolecne, abychom vytvorili mír a spravedlnost, když, bohužel, nyní žádné nejsou. At vek není žádnou prekážkou, protože nikdy nejste príliš starí nebo príliš mladí na to, abyste dokázali zázraky, protože o to se toho dne budete snažit.

Prosím, abyste si udelali cas precíst, co Mark peclive pro vás pripravil jako úvod k velké duležitosti ley linií. Uvítejte a obejmete Mága Ley Linií. At je s vámi, aby vás provázel a podporil váš zájem o tato nejposvátnejší místa a o ley linie, které je takovými delají. My v nefyzickém svete se k vám v ten velký den pripojíme, když si vezmete za úkol zachránit vaši planetu, takže budoucí generace se budou moct tešit ze života na Zemi.

Spolu to uskutecníme. Obe strany života budou spolupracovat jako nikdy predtím. Úžasní lidé, kterí dobrovolne venujete svuj cas, aby naše snahy mohli sdílet všichni, ujistete se prosím, že ve všech zemích znají datum a cas, aby mohlo být vše zorganizováno. Pamatujte, že spolu jste silní: je vás 99%, takže vás nelze zastavit. Jste probuzeni.

Moje drahá, príští nedeli nebudeš moct se mnou psát, protože se zúcastníš obradu obnovení Ley Linií. Užívej si, že budeš se stejne smýšlejícími lidmi.

Moje láska Te povede, jako vždy. Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Share |