Home > > Montague Keen - 2. listopadu, 2014

Montague Keen - 2. listopadu, 2014

SVET SE MENÍ NA ZÁKLADE VAŠEHO PRÍKLADU, NE VAŠEHO NÁZORU
(Anon)

Mí prátelé na Planete Zemi, žádám vás, abyste si našli cas a zvážili své postavení. Je životne duležité abyste pochopili, s cím jste konfrontováni. Každý z vás musí hrát roli v záchrane lidstva a vaší planety. Je dostupné dostatecné množství informaci, abyste videli, co vám udelali ti, kterí chtejí prevzít vaši planetu. Nezavírejte oci pred vážnou situací, v níž se nacházíte. Atlantida a Lemurie selhaly, když nepodnikly akci a nesly následky. Naslouchejte vaším srdcím a duším, ne trolum, kterí se pokoušejí udržet vás v 3D svete; oni budou jednoho dne celit následkum svých cinu. Snaha o udržení lidstva ve tretí dimenzi je zlocin.

Denne jsou odhalovány dukazy o korupci. Je ve vašem zájmu zkoumat to a podniknout kroky, abyste osvobodili vaše duše od takového nevolnictví. Brány veznic jsou otevreny. Máte odvahu vyjít na svobodu? Vzali vám duši pri krtu. Vezmete si ji zpátky! Je to vaše právo. Jen vy sami jste odpovedni za vaši vlastní duši. Rozhodnutí která nyní uciníte, jsou navždy. Prosím, vážne o tom premýšlejte. Chce to odvahu, vystoupit a dát o sobe vedet.

Všude kolem vás zurí bitva o zabrání vaší planety. Máte oci, abyste to videli? Zavírat pred tím oci není rešením. Nezmizí to. Každým dnem ti, kdo jsou probuzeni, vidí stále jasneji, co se deje, a spojují se, aby tomu celili, a aby vám pomohli videt, s kým máte tu cest. Vezmete si zpátky vaši sílu. Použijete Deklarace. Prestante být otroky bez mozku. Pripravte se na tvorení zmen a vytvorte budoucnost, která bude respektovat všechen život na Zemi.

Když korupce padne (a ona padne), jste pripraveni na to, vyrábet potraviny a vše, co je potreba na podporu života na Zemi? S vaší podporou to budou delat naše Centra, ale to nejde udelat bez vaší pomoci. Veronika si je vedoma kroku, které jsou zkorumpovaní pripraveni ucinit, aby se udrželi u moci. Jsou používáni prastarí démoni na kradení frekvencí a na to, aby je drželi. Na útok mohou používat mnoho forem, jako zvírata, atd. Lidé si nejsou vedomi techto možností a tak je ignorují. Ve skutecnosti ale tyto byly v prubehu veku používány velmi úspešne. Nevedomost vás neochrání. Život na Zemi se stal nebezpecným. Hledejte cesty, jak ochránit sebe a vaše blízké. Zeme je katalyzátorem. Jiné planety jsou závislé na tom, abyste ucinili správná rozhodnutí. Mnoho duší se vrátilo z Atlantidy v nadeji, že zabrání, aby se taková katastrofa opakovala. Nakontaktovaly se na Veroniku z tolika zemí: Kanady, Španelska, Rakouska, Holandska, Ruska atd.

Pochopte, že sport, hudba, TV, filmy, atd., to vše je vytvoreno k tomu, aby vás to udrželo ve spánku a pod kontrolou. Bylo to použito jako vezenská stráž a vy jste si až doted svoje vezení užívali. Vaše oci se otevrely a chcete se osvobodit. Vaši veznitelé meli mnoho sto let k tomu, aby pripravili toto prevzetí. Vy, na druhé strane, jste se práve probudili a musíte neco podniknout. Informace je tady, takže se nemužete tvárit, že nic nevíte. Existují dobrí lidé, kterí se obetují aby vám pomohli probudit se, zachránit vaše duše a vaši planetu.

Ti, kdo prohlašují, že vytvárím strach, zjistí, že opravdovým STRACHEM je, kdyby k prevzetí vaší planety opravdu došlo. Je alarmující videt, že vir A nakazil tolik lidí, kterí nyní smíchávají dobré informace s nepresnými a zavádejícími. Jsou to lidé, kterí byli duveryhodní, ale nyní jim již nelze verit. Je to to bitva o mysle Lidí. Budte si toho vedomi a budte ve strehu. Taková zmena se stane pres noc. Je šokující to videt. Zkorumpovaní používají všechny zbrane, které mají. Jejich arzenál je obrovský. Byli jste informováni o tom, jak jsou používána slova a jak je denne používána cerná magie. Je silná a po staletí byla jejich oblíbenou zbraní. Veronika to nedávno okusila na vlastní kuži a osobne zjistila, jak je to úcinné. Ti, kdo ovládají váš svet, mají agenty a emisary kterí jednají, když je jim to prikázáno, a zajdou jakkoliv daleko, aby si udrželi moc. Není dovoleno, aby znali jeden druhého, protože to by oslabilo systém kontroly. Musíte tomu všemu rozumet, abyste se mohli chránit. Já jsem jeden z dvanácti, z tzv. druhé strany života. Jsme Sít. Behem Prechodu budeme fungovat jako poradci. Je to naše prání. Budeme se moct ukázat a mluvit s vámi volne, když padnou kontroly, které vás svazují. Pak bude vše možné, a vše bude odhaleno. Bitva o vaše duše je neustálá. Když získáte celý svet a ztratíte svojí vecnou duši, nejste nicím.

Má poselství se stala vážnejšími. Potrebujeme, abyste se probudili do vašeho težkého údelu. Láska a pouze láska vám pomohou. Láska k bližnímu. Soucit k tem co trpí kvuli touze Kabaly válcit. Posílejte svetlo a lásku celému lidstvu. Zejména tem duším, jejichž frekvence byly uvezneny vládci vaší planety. Potrebují vaší pomoc, aby se osvobodily. Prosím, použijte meditace a posílejte jim lásku a svetlo. Potrebujeme vaši pomoc, aby se osvobodily. Spojte se jako nikdy predtím a pracujte na osvobození lidstva z otroctví.

„ Nic není, jak se zdá“. Obvykle je to naopak. Neprijímejte slepe to, co je vám ríkáno prostrednictvím televize, atd. Není to pravda. Prestante být loutkami.

Moje drahá, dostáváme se tam. Veci se rychle otevírají. Objem tvé práce denne roste. Zkus odpocívat. Je težké se vším naložit, ale lidé to pochopí.

Jsme zde pro Tebe. Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |