Home > > Montague Keen - 7. cervna 2015

Montague Keen - 7. cervna 2015


Moje drahá, byla to radost, videt te se stejne smýšlejícími lidmi, kterí chápou, co deláme. Informace, o kterou jste se podelili, byla zamýšlena, aby se o ni lidé podelili. Potrebovala jsi takovou podporu, protože je v behu zlý plán, který te má izolovat. Ano, moje drahá, mohu potvrdit, že jsi Strážkyní Zeme, jedna ze dvanácti na Zemi, jako jsem já jeden ze dvanácti na této strane života. Proto se setkáváš s takovým odporem proti tomu, co deláš. My dva jsme se nesešli náhodou. Ty a já a ješte jeden, koho ted nebudu jmenovat, jsme pracovali spolu po mnoho životu. Nic se nedeje náhodou. Je težké bojovat o prežití jako je to u tebe, ale ty neselžeš pri plneni toho všeho, co jsi prišla na Zemi vykonat. Dobrí lidé prišli na pomoc. Rozumí energii v našem dome a na zahrade. Byla jsi moudrá, když jsi nevpustila do našeho domu ženu, která se tam chtela vnutit. Jejím úmyslem bylo škodit.

Váš svet se potácí od jednoho pokusu vyvolat tretí svetovou válku ke druhému. V dusledku toho lidé trpí vinou zaprisáhlých neprátel lidstva. Ti jsou odhalováni. Již víc nemohou schovávat své dábelské plány. My, na této strane života, posíláme svetlo na všechno jejich zneužívání. Neuspejí, ale zapríciní mnoho smrti a mnoho utrpení, jak se pokoušejí protlacit své plány. Oni na Zemi nepatrí. Nikdy na to nezapomínejte. Mnozí z nich se pripravují na odchod, v prípade že by k tomu melo náhle dojít. Požadují tretí svetovou válku, protože to je jejich jediná spása. Nikdy neztrácejte ze zretele skutecnost, že všichni ti, kterí požadují válku, jsou propojeni s temi, kdo vyvolali první a druhou svetovou válku. Prinesli vašemu svetu smrt a destrukci. Nemohou prežít bez STRACHU a utrpení lidstva, zejména nevinátek. Jsou aktivne zapojeni do satanského zneužívání. Je to pro ne kyslík života. Chrante zranitelné pred temi lidmi. Deje se tak kolem vás každý den. Vy to jenom nechcete videt. Mnozí jsou zabíjeni a vy si toho nevšímáte. Nikdo z vás není v bezpecí pred temito predátory. Jednoho dne si možná prijdou pro vás.

Kde najdete pravdu? Jiste ne v televizi nebo v novinách, protože ty jsou používány k tomu, aby vás udržovali slepými a vy jste nevideli, co delají. Slíbí všechno, ale nedají nic, krome víc smrtí, když vyvíjejí vetší tlak na rodiny. Pracujete víc a jste na tom hure, protože vlády soustavne zvyšují náklady na cenu živobytí. To vše je soucástí plánu na znicení lidstva. Zatímco se clovek lopotí, aby prežil, nevšímá si toho, co momentálne delá kabala. Prijmete skutecnost, že když budete spolupracovat jako jeden, máte skutecnou moc na uskutecnení zmen potrebných k prežití lidstva.

Peníze byly vynalezeny, aby naveky polapily Cloveka do mlýnku života. Je to nejcistší korupce. Vetšina trpí v rukách zkorumpovaných bankéru. Slibuji vám, že to vše skoncí, když se clovek probudí a najde v sobe sílu aby rekl NE. Nepremýšlejte o tech bankérích, kterí se na vás dívají s pohrdáním. Oni žijí z vašeho utrpení.

Karta se obrací proti nim. Nyní musí zvažovat možnost, že nedosáhnou svých cílu, a to, mí drazí prátelé, je neco, s cím nikdy ani na vterinu nepocítali, že by to bylo možné. Jak clovek otevírá své oci a jasne vidí, co nekolik jedincu provedlo lidstvu, oni vedí, že jejich jedinou nadejí na prežití je tretí svetová válka. Takže se ptám: kdo má skutecnou moc? Když odmítnete prijmout válku, je s nimi KONEC a budu vystaveni tomu, aby to všichni videli. Vaše duše má vetší hodnotu, než oni všichni dohromady. Nepoddávejte se kvuli tomu, aby oni prežili.

Predtím, než bylo lidstvo ovládnuto, lidé rozumeli, jak funguje vesmír. Rozumeli prírode a prírodním zákonum. Jejich mysl byla mocná a vedeli, jak ji používat pro zlepšení lidstva. To vše bylo ukradeno temi, kterí prišli na Zemi a rozhodli se vzít si ji pro sebe. Vytvorili náboženství a oddelení, aby vznikl STRACH a neduvera, a tak byl clovek chycen a sloužil jim. To uspokojive fungovalo to doby, než si clovek zacal pokládat otázky a divit se tomu, proc pár jedincu ovládá všechny. To nedává smysl.

Prítel mé vlastní rodiny se pokusil vnutit mi sytém víry, který jsem nikdy nemohl prijmout. Odmítl jsem být toho soucástí. Každý má povinnost rozhodnout se za sebe. Stát se sebou samým. Delejte své vlastní výzkumy ohledne života na Zemi a delejte svá vlastní rozhodnutí. Nikdy si nevezmete na odpovednost, že byste škodili jiné lidské bytosti; at již myšlenkou, slovem ci skutkem. Vzájemne si pomáhejte prekonat útoky Temné Kabaly a prežijete. Všechna pomoc, kterou budete potrebovat, bude dostupná když nastane cas. Nebudete muset cekat dlouho.

Žádám vás, abyste posílali svetlo a lásku do Ríma a všech jeho ley linií a obelisku, abyste jim zabránili ovládnout lidstvo. Nemají na srdci váš nejlepší zájem. Jejich sladká slova jsou pouze slova. Jejich zámery jsou opravdu velmi temné. Veronika mela štestí, když mohla bezprostredne mluvit s dobrými dušemi, které rozumí tomu, co se deje. Pracují pro vás. Bylo to pro ni velmi povzbudivé. Byl veden boj a mnozí zemreli, protože jedna zeme chtela ovládnout velmi duležitou križovatku ley linií, aby nebyla uvolnena dobrá energie pro lidstvo. Nyní tam sypou všemožný chemický odpad a odpadky. Nedává vám to jasný obrázek o tom, jak jsou ley linie duležité? Vezmete si své ley linie zpátky. Jsou vaše, nepatrí kabale.

Ano, moje drahá, byla jsi v nebezpecí, když se minulý týden ta žena pokusila vstoupit do tvého domu. Prišla s úmyslem uškodit ti, ale my jsme te upozornili na bezprostrední nebezpecí a ty jsi jí nedovolila vejít. Musíš být ve strehu aby ses vyvarovala takových situací. Potrebuješ splnit své poslání s temi, kterí byli vybráni aby pracovali po tvém boku. Je treba, aby se lidstvo modlilo na vaši ochranu pred temnou stranou. Zlatý vek potrebuje, aby lidstvo zacalo spolupracovat.

Moje drahá Veroniko, dávej na sebe dobrý pozor. Bud na sebe hodná a bud pripravena zacít okamžite jednat, když te zavoláme.

Tvuj navždy oddaný Monty

Pozn.prekl.

Návody na meditace ohledne obelisku v Ríme naleznete v poselství Montyho ze 16. resp. 23. brezna 2014 a dále.

Vzkaz od Veroniky

Abyste se chránili pred rakovinou, užijte každé ráno horkou vodu, citronovou štávu kvuli chuti a ¼ cajové lžicky sody bikarbony.

Website: The Montague Keen Foundation

Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |