Home > > Montague Keen - 8. listopadu, 2015

Montague Keen - 8. listopadu, 2015

Prátelé, nekdo musí hovorit o faktech, jak jsou, bez prikrášlení. I ti z vás, kterí mají jen minimum informací ohledne situace na Zemi si musí uvedomit, že pokud nepodniknete kroky na ochranu lidské rasy a samotné Zeme, budete vyhubeni. Stále slepe následujete diktát tech, kdo jsou rozhodnuti, že vás ze Zeme odstraní. Ve válce není žádné cti. Není žádné cti ani žádném zabíjení. Ti, kdo propagují válku, nicí vlastní lidskou rasu. Otevrete svá srdce a mysle svetlu. Každý z vás ví, co je treba udelat: nasmerujte energii ley linií a posvátných míst k lidstvu. Použijte vaši vlastní zárivou energii, když se shromáždíte, zejména na posvátných místech, v lesích, atd. Je to pouze otázka otevrení vašich myslí tomu, kým jste a co jste schopni udelat.

Probouzíte se, takže vaši protivníci zesílili otravování vzduchu, který dýcháte, léku, o nich vás presvedcili, abyste jim verili, a potravu, která vám víc škodí, než delá dobre. Kolikrát vám to musí být pripomenuto, než podniknete kroky potrebné na svou ochranu? Mužete mne kritizovat, že upozornuji na to, co je tak zrejmé, ale já se vás ptám, zda jste vubec zaznamenali mé rady anebo stále slepe krácíte do záhuby? Je to zcela na vás. My, v duchu, jsme si predsevzali, že vám pomužeme, abyste videli situaci, v níž se nacházíte.

Zkorumpovaní se jak nerád dostávají na vrchol, v každé zemi. Mají veškerou podporu, aby se tak stalo. Je po vás žádáno, abyste jim verili. Opravdu, jak to mužete delat? Pro ne je to všechno hra. Kabala chce to, co chtejí oni a pujdou jakkoliv daleko, aby to dostali. Válecní štváci jsou ceneni, protože poslouchají Kabalu a delají její agendu, takže se jim dostane veškeré podpory, jakou potrebují. Banksteri rozhodují, koho chtejí, v každé zemi. Rusko je jediná zeme, která odmítá povolit geneticky modifikované potraviny, chemtrailsy a nepotrebné léky, atd. Pan Putin chrání svuj lid a tak je zde snaha sesadit ho. Divíte se, proc? Putin je neposlouchá. Vy máte lidi, kterí poslouchají Kabalu, každé jejich slovo je nadiktováno Kabalou. Jak pateticky vypadají, když se podíváte na jejich zevnejšek. Nacházejí zpusoby, jak eskalovat války, kdykoliv se jim to hodí. Jsou štastni, že mohou dodávat nesmyslné lidské obeti, aby se zalíbili svým pánum.

Co vám to udelá, abyste povstali a rekli: „To musí okamžite prestat. My, lidstvo, vám již nebudeme pomáhat pri nicení naší vlastní rasy. Nebudeme zabíjet naši vlastní rasu. Odhalíme ty, kdo jsou rozhodnuti znicit Evropu tím, že ji zaplavují žoldáky.“ Ptejte se, kdo financuje masový exodus do Evropy? Bylo to peclive naplánováno a financováno vašimi protivníky.

Je smutné videt, jak jsou niceny USA. Vzpomínám si na mnoho hezkých konferencí v USA. Vše, co stacilo na ovládnutí lidí, je televize. Vidíte, jak se to deje každý den a stále nic nedeláte, abyste to zastavili. Kdo se stará o USA? Je tam toho mnoho, co je schválne lživé. Dobrí lidé byli ukolébáni do falešného pocitu bezpecí.

Opustte ten kolotoc a vymezte si chvilku pro sebe a své blízké. Prestante být otroky pro bankstery. Ptejte se, proc jste v této dobe na Zemi. Mohu vás ujistit, že to není proto, abyste sloužili banksterum. Jste na Zemi, abyste zachránili lidstvo a Zemi z rukou Kabaly. Vaše mysle jsou uvezneny, totálne pod kontrolou a zmanipulovány Kabalou prostrednictvím televize, reklamy a všeho, co musíte mít, ale nepotrebujete to. Aby bylo možné videt rozsah a negativitu tlaku, který je na vás vyvíjen, museli byste se na to dívat z dálky, mimo Zemi. Vy všichni jste obetmi tlaku, který mužete odstranit pouze vy sami a odmítnout být toho soucástí. Máte na výber. Uveznení mysle a tela anebo svobodu žít na Zemi v míru a harmonii s veškerým lidstvem. Myslete na to, jak nádherný bude život na Zemi bez korupce státu a náboženství. Chce to jenom odvahu odmítnout být soucástí režimu Kabaly. Vše je ve vašich rukách. Kritizování druhých nikam nepovede. Ptejte se pouze, jak mužete pomoct druhým pri záchrane lidské rasy. Spolecne jste silnejší, než si dovedete predstavit. Vaše budoucnost je ve vašich rukách. Nikdo jiný to za vás udelat nemuže.

Má drahá, tlak na vás oba se stupnuje. Drápy Kabaly se svírají více, jak se pokoušejí udržet si ten zbytek moci, který nad ním mají. Ver, že vše se vyvine jak má.

Vždy po tvém boku, má drahá. Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |