Home > > Montague Keen - 15. listopadu, 2015

Montague Keen - 15. listopadu, 2015

PRAVDA NIKDY NEPOTREBOVALA NA SVOU OCHRANU ZÁKONY, ALE LEŽ ZCELA JISTE ANO.

Prátelé, budete si muset pripomínat tato slova v nadcházejících mesících. Mnohokrát jste byli upozorneni, že „oni“ zajdou jakkoliv daleko a udelají vše, co budou moct, aby zacali Tretí svetovou válku. Musíte se na to pripravit. Vezte, že nebude útoceno na jednu zemi, je to pouze prostredek k pokracování až do konce. Je treba, abyste posílali vaši lásku do Paríže, abyste pomohli Francii vzpamatovat se z odporného útoku na její lid. Francie byla již podruhé použita na vytvorení strachu v Evrope. Vždy je použita stejná strategie. Jdete do historie a sami si to najdete. Masy se nechají lehce ošálit, takže je to na tech, co jsou probuzeni, abyste zajistili, že se nenecháte dotlacit k prijetí dalších zákonu, které omezí vaši svobodu, lépe receno, tu trochu svobody, která vám ješte zbyla.

Všimnete si, jak rychle vám LOUTKY rekly, že to byl Islámský stát. Doufají, že to bude chápáno jako válecný cin. TY SAMÉ LOUTKY, KTERÉ ISLÁMSKÝ STÁT VYTVORILY a také ho vyzbrojily a stále mu dodávají zbrane. Chtejí po vás, abyste verili, že Islámský stát je tak hloupý, aby nechal na míste zlocinu pas. Tomu byste meli verit?

Ve zmatku a chaosu 11. zárí byl nalezen pas jednoho z pilotu v bezchybném stavu. Pilota, o nemž jste meli verit, že nasmeroval letadlo pres ocelové sloupy prímo do budovy.

V události týkající se Charlie Hebdo jste ve filmu videli muže na zemi, který byl strelen do hlavy, ale z hlavy nevystríkla žádná krev. Opet byl na míste nalezen pas. Proc by zabijáci nechávali na míste cinu pasy jako vizitky?

Evropa je obléhána. Naslouchejte slovum BARBARY LERNER SPECTRE, která vám jasne rekne, kdo je odpovedný za to, co se deje v Evrope a ví, kdo jste. Je mi velmi smutno, když vidím, co udelali ti, kterí ani nepatrí na Zemi.

Lidé Evropy, pamatujte, že máte za sebou silnou historii. Spojte se a podporte se vzájemne v této traumatické dobe. Vaši skutecní neprátelé se projevili. Vy se musíte spojit a chránit se.

Vždy docházelo k zabíjení, k dosažení politických cílu. Jen se podívejte na vaši historii. Taková zabíjení vždy predcházejí válce. 11. zárí bylo obetováno 3000 lidí, aby „oni“ mohli zaútocit na Irák, aby znicili všechny historické dukazy, které tam byly. Když došlo k útoku v Paríži, loutky byly velmi aktivní a rekly, že JE TO VÁLECNÝ CIN. VÁLKU VELMI POTREBUJÍ A CHTEJÍ.

Jste dostatecne probuzeni a vidíte, co vám delají? Vedí, že jste ovce, které je lehké vést. Když jste probuzeni, jasne vidíte, co se deje a kdo to delá. Postavte se a odmítnete být zataženi do války anebo abyste se vzdali té trochy svobody, která vám ješte zbyla. Budte probuzeni, budte vedomi, budte na pozoru ohledne toho, co je navrhováno, a co vám pak bude dále zasahovat do života.

Je to pro všechny težká doba. Pred svítáním je vždy nejvetší tma. Bez ohledu na to, co delají, aby rozeseli STRACH, vezte, že ztrácejí moc a vy se každým dnem stáváte silnejší. Vaše svetlo odhaluje a omezuje jejich temnou moc. Již nemohou skrývat, co delají. Nyní jste prohlédli jejich podvody a útoky, takže se cítí odhaleni. Ti, kdo jim slouží a podporují je, by meli myslet na svou vlastní budoucnost. Kabala muže podvádet nekteré lidi po nejakou dobu, ale ne všechny lidi a ne porád.

Pro ty z vás, kdo chtejí znát svuj skutecný puvod:

Michael Tsarion: THE IRISH ORIGINS OF CIVILISATION (Irský puvod civilizace). lze videt na YouTube, doba 9 hodin 33minut. Je tam všechno, co lidstvo potrebuje znát.

My, v duchu, máme velkou úctu k Michaelovi Tsarionovi. Rozumí vaší dávné historii jako nikdo jiný. Je to jeden z velikánu vaší doby, kterému byste meli naslouchat. Vy všichni potrebujete pomoc, abyste pochopili, proc jsou veci v této dobe na Zemi takové, jaké jsou.

Nemužete se schovávat a predstírat, že se nic nedeje. Je to všude kolem vás. Nemáte se kam schovat. Celte tomu a neco s tím delejte. Slibuji vám, že se vás bojí, protože vás je 99%. Nic neprijímejte jen tak, bez rozmyslu. Sami zkoumejte fakta. Nekterí lidé jsou placeni za to, aby vám dávali falešné informace prostrednictvím televize a novin. Velmi brzy nebudou schopni žít sami se sebou a se LŽEMI A PROPAGANDOU, KTEROU SERVÍRUJÍ VEREJNOSTI A ZA KTEROU JSOU ODPOVEDNI. Komu mužete verit? Verte jenom sobe, poté, co si sami proveríte fakta. Vaše budoucnost je ve vašich rukách. Zacházejte s ní opatrne, je cenná.

Komunikujte prímo se Stvoritelem. Spojte se s vaší duchovní stranou a nechte, aby vás vždy vedlo srdce, pri každém rozhodnutí, které ciníte. Vratte se k osobe, o níž víte, že jí jste, dríve, než byste vstoupili do kontaktu s temi, kdo prevzali kontrolu nad Zemi a svedli vás z cesty. Vaše duše mela mnoho životu; jako herec, hráli jste v mnoha rolích. Nekdy jste se museli necemu naucit, jindy jste byli ucitelem. Jste vaší duší, a ne prevlecníkem, který máte na sobe ted. Vaše duše je mnoho tisíc let stará. Když váš život na zemi skoncí, vrátíte se k tomu, kým opravdu jste. Pak a jenom pak, budete znát odpovedi.

Snažíme se vás inspirovat, abyste se stali, kým jste schopni se stát a pomohli vám osvobodit Zemi od tech, kterí ji chtejí znicit. Budte silní, prátelé.

Má drahá, veci jsou ted snadnejší. Je pro mne velmi težké videt, co bylo udeláno, aby te zastavili. Budte silní, podporujte se vzájemne a dívejte se do budoucnosti.

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |