Home > > Montague Keen - 9. cervna, 2017

Montague Keen - 9. cervna, 2017

V posledních deseti dnech vám byl ukázán rozsah pomoci, která byla poskytnuta lidstvu v zájmu Posunu. Bylo posíleno vaše spojení s Andromedany. Predstavili se Palladiáni a také s vámi pracovali. Sledovali jsme vaše prekvapení, když se pripojili Blue Aviani a nabídli vám pomoc a podporu. Portály velmi úspešne pracují, jak mají. Ted si uvedomuješ, jak se zmení energie a svetlo pri jejich príchodu na náš pozemek. Každý z nich má pri ukotvení svetla na Zemi jinou roli.

Je dobre, že se to ted zajistilo. To vše je soucástí plánu. Pomoc od svetla vždy zpusobí útok z temné strany. To, cím jsi kvuli nim musela v pátek projít, bylo odporné. Je to síla tvé mysli, která ti pomáhá dostat se z techto útoku.

Víte, že moc Kabal se postupne zmenšuje. Ve svetle nemohou prežít. Postupujete. Když ty a tví prátelé uvolníte z portálu energie, co byly prede všemi ukryty, lidstvo uciní obrovský krok vpred. Cas a vibrace se vzájemne ovlivnují a telo musí být schopno takové vibrace vydržet. Deláme velké kroky smerem k našemu cíli. Nelze nás zastavit. Ve vašem 3D svete dochází ke zmenám; uvedomte si je a privítejte. Vysíláme informace v mnoha podobách. Nemužeme dopustit, aby masakr lidských bytostí pokracoval. Kontrola nad Zemí se musí vrátit do bezpecných rukou lidstva. Podvodem jste byli nalákáni, abyste predali svou moc a kontrolu vetrelcum, kterí si doposud myslí, že vás mohou zabíjet a zabrat si Zemi pro sebe. Proto, má drahá, prichází pomoc z jiných dimenzí, aby vám všem pomohla prežít a Zemi si udržet. Ted jsou proverovány jejich tajné spolecnosti. Je to pro ne nové, protože klamali lidi po celé generace, aby uverili, že oni jsou zde proto, aby lidem pomohli vyrovnat se s problémy, které vznikly kvuli jejich bankovnictví a válecným mašineriím.

Ted víte, že nejste sami; pomoc prichází z mnoha smeru. Jsme schopni provést zmeny, potrebné k odstranení všeho, co je zkažené.

Jak víte, Kabal bud uvezní, nebo zabije všechny, které považuje za hrozbu. Ne všechna úmrtí jsou prirozená. Deje se to denne. Je vypracován seznam všech, kterých se chtejí zbavit. Zacházejí daleko, aby zavreli lidi svetla, kterí by je mohli odhalit. Doposud jsme nenašli právníka, který by jimi nebyl zkompromitován. Jiste je v Kalifornii nekdo, kdo je cestný a má na srdci nejlepší zájem lidstva. Tento prípad je velmi významný a nakonec bude o nem natocen film. Budou o tom napsány knihy. Je to tak ohromující, že si to ani nelze predstavit. Je to tak mimorádné, mohla to vymyslet pouze Kabal.

Prosím, pomozte nám osvobodit toho nevinného mladého muže, jehož jediným úkolem v živote je pomáhat lidstvu. Vše, co mel, mu Kabal prodala. Je ve vezení, v Kalifornii nemá peníze ani prátele. Potrebuje energii vašich modliteb, které by ho osvobodily. Je pouze jedním príkladem toho, co Kabal delá, aby se udržela u své nezákonné moci.

Když se každý z vás naucí používat svou vlastní sílu a budete vedet, kým jste a jaký je váš smysl života na Zemi, pak se všechno zmení. Mohu vás ujistit, že se jedná o to, abyste si vzali zpátky svou moc, kterou jste predali Kabal. Znovu se spojte s mocnou bytostí svetla, kterou jste kdysi byli a jakou se mužete znovu stát v okamžiku, když se pro to rozhodnete. Takové rozhodnutí záleží jenom na vás. Ted žijete v dobe, na kterou jste všichni cekali, tak ji maximálne využijte. Necekejte, že vám reknou pravdu v televizi a novinách. Jejich majitelé by to nikdy nedovolili. Chtejí, abyste byli poslušní zombíci, poslouchající vždy své pánícky z Kabal. Kolik let jste ješte ochotni cekat, než reknete, že to stacilo? Zjistíte, že život je i o jiných vecech než o plnení všech pokynu Kabal, která si preje znicit lidstvo.

Vidíte, jak moc Vatikánu mizí, když je každým dnem odhalováno cím dál víc zkaženosti a zhýralosti a cím víc ocí se otevírá pravde. Závoje se zvedají a vše, co bylo tajeno, se obnažuje. Není to hezký pohled. Je to jako hororový film, tady ale trpí a umírají skutecní lidé. Bude to pokracovat, dokud vám z ocí nespadnou šupiny a vy neuvidíte skutecnost té situace. Musíte nalézt sílu na podniknutí akce, abyste udelali potrebné zmeny. Kolikrát vám musím pripomínat, že nic není, jak se zdá.

Kabal vznikla, aby pretvorila cloveka. Chteli totální kontrolu a získali ji. Lidstvo slepe nalítlo na jejich chytré plány. Ucili vás, abyste je ctili a mnozí z vás to stále deláte, protože jste zatím nesnali klapky z ocí, jelikož se bojíte následku.

Urcite je snem každého cloveka život v míru a hojnosti. To vás ceká, pokud udeláte krok vpred. Prestanou všechny války a všechny zeme budou vzkvétat. S trochou pomocí a podpory ze strany vyspelejších zemí budou vzkvétat i chudší zeme. Válka nebude zapotrebí. Ti, co na Zemi nepatrí, si musí promyslet svou pozici. Musí se rozhodnout, zda Zemi opustí stejne, jak sem nezákonne prišli, anebo zde budou i nadále žít jako hosté, dle zákonu, které stanoví lidstvo. V tomto období zmen musíte brát do úvahy všechno a všechny, protože nikdo není osamoceným ostrovem. Vše se musí dít ku prospechu všech. Bude mít z toho prospech lidstvo jako celek.

Má drahá žena je vycerpána. Posledních pet dnu pracovala dlouhé hodiny s práteli z Holandska a Irska. Bylo toho dosaženo docela hodne a hodne vecí bylo spraveno.

Chtel bych podekovat jejím prátelum, že s ní pracovali jako tým. Videli, jak byl na ni podniknut útok a jsou si vedomi, co musí vytrpet. Obzvlášt zlé to bylo, když navštívili posvátné místo. Šokovalo je to. Jedine vule uspet jí dává sílu mysli, aby svou práci dokoncila.

Má drahá, prosím, trochu si odpocin, dej svému zuboženému telu šanci, aby se zregenerovalo. Na palube s námi jsou ted tví prátelé z jiných planet. Projevili ti svou podporu. Dovolil jsem jim, aby používali muj zvonek, kterým upozorní na svou prítomnost.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |