Home > > Montague Keen - 16. cervenec, 2017

Montague Keen - 16. cervenec, 2017

Dochází k dalšímu pokroku, když byl zvednut další závoj a vy jste si více vedomi struktury kontroly. Na první pohled je to alarmující, dokud si neuvedomíte, že oni predstavují pouze 1% obyvatelstva Zeme. To se pak perspektiva okamžite zmení. Nemohou se merit s probuzeným lidstvem a oni to vedí. Ted je to na vaší odpovednosti, otevrít oci a mysle druhých lidí. Ted je toho tolik odhaleno, že je to pouze otázka nastavit lidi správným smerem. Príslušnící Kabal bojují sami mezi sebou. Vede je chtivost. Neuvedomují si, že si nic ssebou vzít nemohou. Používají klony, aby se infiltrovali mezi lidi a nachytali je. Výroba techto klonu byla zdokonalena a jsou hojne používány. Kabal používá vyspelou technologii, která není lidem známá.

Dnes se hodne používá cerná magie, podobne jak tomu bylo v dávných casech, s výjimkou toho, že dnes ji používají ti, co vám vládnou. Používají mimozemské bytosti a umelou inteligenci, atd. Tajne spolecnosti to používají stále. Je to pred vámi skrýváno. Také využívají smlouvy z minulých životu, takže je duležité vycistit a zrušit všechny dohody z minulosti.(viz Zrušení smluv duše - Andrew Bartzis - pozn. pr. - http://galacticchannelings.com/cesky/Andrew_Bartzis.html). Kabal vytvárí pasti, do nichž spadnete a pak vás uvezní. Je duležité, abyste se sami osvobodili.

Vezmete si svou moc zpátky. Je pouze vaše. Obelhali vás, abyste se jí vzdali. Vždy pamatujte na to, že všechny tajné spolecnosti jsou URÁŽKOU Boha lásky. Všichni, kdo jsou spojeni s tajnými spolecnostmi, bez ohledu na jejich puvod, jsou vinni ze zlocinu proti lidstvu.

Zemi zaplavuje propaganda. Kabal je zoufalá a má obavy, že padne. Budou slibovat, prosit, presvedcovat, delat cokoliv, aby se udrželi u moci. Nenalette na jejich lži. Reknete jim, že když prestanou dávat do vašeho ovzduší, potravin a vody jedy, možná že budete premýšlet o tom, co chtejí ríct. Vaše Zeme byla infiltrována a obsazena. Nyní musíte celit následkum. Nicméne, pomoc je všude kolem vás. Musíte o ni pouze požádat, protože vám nemuže být vnucována. Nepromeškejte tuto príležitost na vytvorení mírového a harmonického sveta pro všechny.

Podívejte se na všechny mocenské struktury s otevrenými ocima a myslí. Dívejte se na ne, jaké opravdu jsou. Odmítnete stát stranou a pozorovat, jak nicí vše, co je v lidech dobré a cisté. Vzdelávání nicí mysle vašich detí. Proc se tváríte, že tento zlocin nevidíte? Proc to ted delají? Kdo je za to odpovedný? Proc je jed násilím vpravován do žil nevinných detí bez souhlasu rodicu, kterí je milují? Pouze DÉMONI mohli vymyslet takový plán, aby škodili nevinným. Ne všichni, kdo krácejí po Zemi, jsou stoprocentní lidé. Mohou vypadat lidsky a jednat jako lidé, ale mnozí jsou zde, aby vás odstranili a vzali to, co vám patrí. Nenechte se jimi ošálit.

Když se spojíte se svým pravým já, vše vám bude odhaleno. Svýma ocima uvidte krásu, která vás obklopuje. Budete si vedomi energie ley linií pod vašima nohama. Když jste bosi, mužete cítít, jak do vašeho tela vstupuje energie. Krása a energie stromu se stanou soucástí vašeho života. V tekoucích rekách je úžasná energie, protože také ony s vámi sdílí jedinecnou energii. O svou sílu se s vámi delí také majestátní hory. Jste obklopeni takovou nádherou. Spojte se s ní a sdílejte ty energie.

Vaše mysle vnímají pouze váš boj o existenci. To vám udelaly peníze. Kabal je vytvárí z niceho, aby vás zotrocila. Pouze dábelská mysl mohla vymyslet takový plán a tak úspešne ho provozovat. Ale jejich dny jsou secteny a banky již ztrácejí svou moc To banky vytvárejí duvody pro války a všechnu bídu a strázne, které je provázejí. To je minulost.

Budoucnost máte ve svých rukách. Je na vás, abyste vytvorili budoucnost bez válek, bank, medicíny založené na chemii, geneticky modifikovaných potravin, atd. Když bude odstraneno zlo, bude vám dostupná pomoc na obnovení života na Zemi. Opet se spojíme, abychom pomohli znovu vybudovat všechno, co bylo zniceno. Pamatujte, že všechna náboženství odstranila vaše prímé spojení s Bohem Lásky, se Zdrojem všeho co je. Když bude toto spojení obnoveno, stanete se bytostmi svetla, kterými ve skutecnosti jste. Mnoho z vás snilo o této chvíli, kdy svetlo pravdy, lásky a míru odstraní všechny stopy temnoty. Temnota nemuže existovat ve svetle . Temnota se svetla bojí.

Každý den jste svedky toho, jak dalece je Kabal schopna zajít v nadeji, že se udrží u moci. Její zlociny proti lidstvu jsou legendární.

Náš mladý muž v Kalifornii je stále bez pomoci, i když bylo uvolneno více informací o zlocinu Iluminátu vuci nemu. Jsou do toho zapojeni ZLÍ LIDÉ z Británie a USA. Potrebujeme vaše modlitby, vaše myšlenky, vaši lásku k lidstvu a vaši touhu po spravedlnosti, aby vznikl dostatek energie, která by mu pomohla. To, co on udelá pro lidstvo, bude znít ozvenou v každém koute sveta.

Na moji drahou ženu byl podniknut vážný útok. Pokusili se ukrást její duši, ale nezdarilo se to. Ted je zapotrebí ochrana a lécení, tak prosím, pomozte. Každý den je to vetší boj než den predtím. Naše práce, do které patrí i ten mladý muž, musí být dokoncena co nejdrív. Zeptejte se sami sebe, proc by si Ilmináti dali takovou námahu, aby našli a chytili obycejného mladého muže? Proc zacházejí tak daleko, že ho vezní 15 mesícu, aniž bylo vzneseno obvinení?

To je spravedlnost á la USA.

Má drahá, bylo to kruté. Nebyli úspešní. Musíš si odpocinout, aby ses´ zotavila. Prosím, najdi si na to cas.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |