Home > > Montague Keen - 10. dubna, 2016

Montague Keen - 10. dubna, 2016

To, co jste ty a M v posledních dvou týdnech objevili, má tu nejvetší duležitost pro osvobození lidstva zpod nadvlády, která udelala ze života na Zemi takový boj - od kolébky až po hrob. Dokonce se pokusili vytvorit STRACH ze smrti tím, že vymysleli pojem PEKLO, OCISTEC A PREDPEKLÍ; to vše je VÝPLODEM TEMNÉ OBRAZOTVORNOSTI VATIKÁNU.

To, co vcera udelali VRC a M, casem uvolní sevrení Kabaly. Má drahá, to, že si byla vcera na nohou 17 hodin, si vybírá svou dan. V ulicích vidíš lidi, dožadující se PRAVDY. Již odmítají nechat se uchlácholit obvyklými recmi. Takové casy si vyžadují velkou odvahu a rozhodnost, aby bylo lidstvo osvobozeno od prohnilé hierarchie, bez ohledu na to, jaké má prevlecení.

Sami mužete videt, jak SCHUMANNOVA REZONANCE UKAZUJE NA ÚSPECH VAŠEHO SNAŽENÍ. Videl jsem vcera vaše odhodlání, když jste vylezli na vrchol TOHO STRMÉHO KOPCE k MONUMENTU v PENSHAW, ABYSTE VE JMÉNU CELÉHO LIDSTVA U TOHO TEMNÉHO PAMÁTNÍKU SVOBODOZEDNÁRSTVÍ PRECETLI REVOKACE OD ANDREWA BARTZISE. Melo by to být inspirací pro další, aby to udelali podobne, protože to je nejúcinnejší. Když se všichni spojíte a udeláte to, reknu vám, že budete ohromeni, jak jste mocní a ceho mužete docílit.

Penshaw Monument, Sunderland, Severovýchodní Anglie

Penshaw Monument, Sunderland, Severovýchodní Anglie

Líbil se mne ceremoniál, který jste udelali na osvobození Irska spod nadvlády a kontroly. To, na oplátku, osvobodí všechny zeme vašeho sveta. Vyzývám irský lid, aby si vzal zpet vládu nad svou zemí. Musíte odstranit všechnu tu ZLOVOLNOU KONTROLU VATIKÁNU, která z vás udelala vystrašené, chudé otroky, udržované v neustálé drine, když se snaží prežít, takže jste nemeli ani chvilku na to, abyste se podívali, co vám Vatikán vzal, a uvideli, jak k vám byli nemilosrdní.

Veronika má stále ješte nocní mury, když si vzpomene, jak byl Vatikán KRUTÝ k nebohým bezmocným sirotkum. Vídala ty nebohé malé kluky, jak v rade pochodují ze SIROTCINCE v TRALEE na MŠI. Ve vetru a dešti pochodovaly ty nebohé nevinné deti BOSY na mši. „KRESTANSKÝ BRATR“ používal REMEN, když švihal po tech malých nožkách. Taková byla tvár Vatikánu v Irsku, když byla moje žena mladá. HRUZA toho, co bylo tem detem udeláno, s ní žila celý život. To byla PRAVÁ TVÁR VATIKÁNU V IRSKU. VERONIKA SI NIKDY VATIKÁNU NEVÁŽILA. VŽDY VEDELA, CO JSOU ZAC.

Každý den, jak se moc Kabaly zmenšuje, je uvidíte, jak se vybarvují. Musí k tomu dojít. Pravda musí být odhalena a musí s ní být nejak naloženo. Musíte videt, co ta prohnilost ve vašem svete zpusobila a jak lidé v dusledku toho trpeli. Ted se musíte spojit, abyste vytvorili svet, v nemž budou všechny lidské bytosti vážené a ustanou války. Když si uvedomíte, jak jste byli zneužíváni, když jste sloužili Kabale a bojovali v jejich válkách, aby se mohla udržet na Zemi a mít ji pod kontrolou, odmítnete být soucástí jejich plánu.

Veroniku bolí nohy, jak pro vás vcera chodila a lezla do kopce. Podelí se s vámi o to, co ona a její prátelé delali, když se snažili osvobodit lidstvo. Dekuji RC a M, že se na té jedinecné akci podíleli. Vcas se doví, jak to bylo úspešné. Ohromne to zvedlo lidskou rezonanci.

Má drahá, my, na této strane života, jsme ne Tebe hrdí. Nyní žádáme, aby sis´ trochu odpocinula. Poslední dny ti daly zabrat.

Posíláme ti mnoho lásky. Tvuj navždy oddaný Monty.

The Penshaw Monument, Hougton-le-Spring

Penshaw Monument Photographs


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |