Home > > Montague Keen - 3. dubna, 2016

Montague Keen - 3. dubna, 2016

Nikdy není lehké dívat se pravde do ocí ve vaší situaci, kdy vám ti, co jsou u moci, lžou ve snaze zabránit vám, abyste videli pravdu. Nemužete si dovolit verit nicemu, co vám Kabala ríká prostrednictvím vašich vlád. Vubec nepochybujte o tom, že vaše vlády byly zrízeny, aby vás držely v nevedomosti ohledne toho, kým jste, a aby vám zabránily spojit se s vaší vrozenou vnitrní sílou. Když si každý z vás tuto sílu uvedomí a spojí se s ní, pak spolecne mužete rozpustit moc Kabaly. Mužete se osvobodit od otroctví, do kterého vás zavleklo náboženství, banky a vlády. Je to vaše príležitost, abyste si vzali od Kabaly a jejich prisluhovacu svou moc zpátky.

Tento mesíc duben vám poskytne mnoho príležitostí, abyste spojili vaše energie s cílem zmenit svet, v nemž žijete, pro všechno lidstvo, nejenom pro nekolik jedincu; jedincu, kterí nemají vubec žádné právo být zde na Zemi. Ovládli Zemi, když jste zbloudili vinou NÁBOŽENSTVÍ, které umístilo na strategická místa objekty, aby tak ovládlo VEDOMÍ lidstva. Nyní vám pomáháme ty objekty zneškodnit. Žádali jsme vás o pomoc pri vrácení zpet lidstvu energie z ley linií, obelisku, koulí, pyramid, atd. Mnozí z vás tu žádost pochopili. Dekujeme vám za pomoc. To dokazuje, že nejste bezmocní. Je toho mnohem víc, co mužete udelat, když jste vuci tem vecem otevrení. Každý skutek, jakkoliv malý, je duležitý, protože prispívá k celku. Ucinte z tohoto dubna mesíc, kdy odmítnete být loutkami-otroky Kabaly. Již ani na chvilku neverte propagande, která se neustále line z vaší televize, z novin, od vlád.

Pripomínám vám, že o ZNICENÍ EVROPY bylo rozhodnuto a bylo to naplánováno v r. 1925. Vše, co vám od té doby predložili, abyste tomu verili, prispelo k tomu, co vidíte dnes. To vše je soucást PLÁNU na prevzetí vašeho sveta.. .a vy jste se nechali obalamutit. Celá myšlenka EVROPSKÉ UNIE byla OBROVSKÝ PODVOD. Krmili vás lžemi, predkládali vám falešný obraz toho, jaký je jejich skutecný cíl. Vždy bylo jejich hlavní prioritou znicení Nemecka. Musíte stát pevne. Nedovolte, aby vládl STRACH, protože presne to Kabala chce.

Pravda a spravedlnost zvítezí, když budete stát pri sobe. Zažili jste, jak funguje EU, a zejména, jak kontroluje vlády. Napríklad se ptejte, PROC EU TRVÁ NA TOM, ABY MEL IRSKÝ LID NEJVETŠÍ OBSAH FLUORIDU VE VODE. JE TO ZNÁMÝ JED, KTERÝ DÁVAJÍ DO VODY! Já vám reknu proc: protože se bojí, že si Irové uvedomí, kdo jsou a co se s nimi stalo. Jakmile se Irové probudí, KABALA SKONCÍ. Bude odhalena pravda a lidstvo bude osvobozeno od této tyranie.

Ted mají starosti udržet si svou falešnou lidskou podobu. Musí si stále dávat pozor, protože když stoupne energie, mají problém. Doposud to zvládali. Ted je cas, aby žili ve STRACHU oni. Neztratí pouze moc, ale všechno bohatství, které vám ukradli. Prijdou o své fajnové žití na Zemi, na úkor lidstva, a to je velmi zraní. Oni lidstvu ubližovali, degradovali lidi. Mysleli si, že lidé jsou na Zemi pouze proto, aby jim sloužili.

Nic není vzdálenejší pravde. Mám pro ne zprávu: obe strany života se spojily, aby obnovily rovnováhu. Uspejeme. Je to spolecný podnik, o který se predtím nikdo nepokusil. Veronika a já jsme to plánovali od té doby, co jsem zemrel. Spolecne jsme pracovali po celé veky. Jsme jako jeden.

Vzkaz pro Americany: budte opatrní pri volbách. Všichni kandidáti slouží stejnému pánovi, svému mimozemskému pánovi. Zkoumejte PRAVDU. Nedopustte, abyste se nechali obelhat LŽEMI, které k vám odevšad proudí.

Zkoumejte všechna náboženství, jak a proc byla vytvorena. Zkoumejte, zas a znovu všechna fakta. Naleznete NEJVETŠÍ SPIKNUTÍ, JAKÉ BYLO KDY PROTI LIDSTVU ZOSNOVÁNO. Všechna náboženství jsou založena na LŽÍCH a ZFALŠOVANÉ HISTORII. Náboženství bylo vytvoreno, aby ovládalo lidi za pomoci STRACHU. Reknu vám, nemáte se ceho bát, protože smrt je návratem domu, je to nádherný zážitek. Není ŽÁDNÁ PRAVDA v tom, co vám Vatikán ríká o smrti. Já vím, a mluvil jsem o tom, když jsem se po smrti materializoval, že jediné slovo, jakým bylo možné popsat druhou stranu života, bylo: NÁDHERA.

Budte zodpovední, již se víc nenechte ošálit Kabalou a vládní propagandou. Delejte vše, co je možné, abyste lidi spojili do svetla PRAVDY, aby mohla být vytvorena lepší budoucnost pro všechny.

Má drahá, tvuj život je ješte aktivnejší a zajímavejší. Vždy bylo potešující odhalovat to, co bylo skryté. Netlac na sebe tolik, i když máš hodne práce.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |