Home > > Montague Keen - 10. cervence, 2016

Montague Keen - 10. cervence, 2016

Váš dnešní svet je na pokraji zmeny, zmeny vetší, než si kdokoli z vás dovede predstavit. Statecní lidé v Anglii, kterí hlasovali pro Brexit, podnikli první krok k tomu, aby odhalili vše, co je špatné na plánech Kabaly, týkajících se Evropy. Brexit zastavil VYHUBENÍ BÍLÉHO CLOVEKA, o což se Kabala tak intenzivne snažila v nadeji, že nikdy nepostrehnete její skutecné duvody, proc zaplavila Evropu tzv. uprchlíky, placené Kabalou. Na Zemi existuje zlá síla, jejíž chapadla pokrývají celý svet a kontrolují masy prostrednictvím STRACHU. Zajistí si, aby byli pripušteni do vlády pouze ti, kdo poslouchají jejich rozkazy, Spoléhají se na události pod falešnou vlajkou, aby rozsévali strach a ovládání a ovládají vaše vlády, vaše armády a vaši policii. Je to jako rakovina, šírí se všude.

Doufali, že dokoncí prevzetí dríve, než se probudí masy. Nyní zjištují, že svetlo pravdy odhaluje jejich plány i je samotné. Nyní jsou vydáni lidstvu na milost a to je neco, co nikdy neocekávali, že se stane. Stalo se to, protože byla obrovská snaha, jak na vaší strane života, tak i v posmrtném živote, zachránit lidstvo. Budoucí generace se budou ucit o tom, jak jste vzali temnotu a odstranili ji. Chtelo to jenom, aby dobrí lidé promluvili a odmítli jednat podle plánu Kabaly, které meli za cíl vymýtit vás.

USA procházejí nejvetší chaosem ve svých dejinách. Kabala chce zabrat USA pro sebe. Americký lid je tak úmyslne ohlupován a tak nevedomý ohledne okolního sveta, že se stal pro Kabalu snadnou koristí. Kabala si vždy zajistila, aby byli ve vláde jen JEJÍ LIDÉ. Kennedy byl posledním mužem, který sloužil lidem. Vidíte, co s ním udelali! Americký národ potrebuje otevrít oci a mysle a podívat se na to, co mu udelali. Jejich armády jsou pouze nemyslícím vraždícím strojem bez žádného svedomí. Je to tak smutné. Probudte se dríve, než bude pozde.

Pan Putin je JEDINÝ vudce, který vám ríká pravdu. Násilím odstranil z Ruska Kabalu, což mu umožnilo svobodne ríkat pravdu. Proto USA tlací na rozpoutání tretí svetové války, aby Rusko znicily, protože Rusko nebude hrát jejich špinavou hru na vyhubení lidstva. Kabala chce Zemi jako své soukromé vlastnictví s pár lidmi, kterí by jí sloužili. Pochopte, že ti, co hlasovali NE pro Spojené státy Evropy, vám všem udelali službu. Veronika ví až moc dobre, jak dalece je Kabala schopna zajít, aby prevzala Zemi. Ona zažila jejich bezohlednost. Nemají žádné slitování. Oni nejsou jako vy. Oni nemají duše, takže nemají empatii. Berou si co chtejí bez ohledu na následky. Lidé Anglie zatloukli PRVNÍ HREBÍK DO RAKVE Kabaly. Kdo další bude následovat cestu, kterou ukázala Anglie? Toto je vaše príležitost zachránit lidstvo. Víte, co to znamená, ríct NE? Stante se armádou svetla. Odhalujte korupci, která znicila tolik životu a zemí. Spojte se prímo se Stvoritelem, se zdrojem všeho stvorení, který ceká na vaši žádost o záchranu lidstva a obnovení míru ve vašem svete. Žádným zpusobem nepodporujte náboženství, které chce sklízet vaše duše a oddelit vás od Zdroje. Jakmile se otevrete Zdroji, nikdy se nevrátíte zpátky k temné kontrole všech náboženství. Osvobodte se, prátelé a zakuste, co to znamená žít v lásce a míru.

Otevrete oci a uvidíte, že vše kolem vás je urceno k tomu, aby vás znicilo. Kabala prostrednictvím vašich vlád otravuje vaši vodu fluoridem a dalšími chemikáliemi. Kabala zajistila, aby byl vzduch, který dýcháte, plný nebezpecných chemikálií, když používá chemtrails. Geneticky modifikované potraviny, které jíte, nejsou pro lidi bezpecné. Programy podávání léku a ockování jsou taktéž urceny k tomu, aby vás znicily. Je to nehorázný útok na lidstvo a presto to trpne prijímáte. Proc to deláte? Jste natolik ovládáni, že se neodvažujete promluvit? Brzy nebudete mít na výber. Budete si muset vybrat, zda budete stát za lidstvem anebo sloužit Kabale.

Momentálne se ve vaší televizi odehrává divadlo, kterému Americané ríkají volby. Je to tak prohnilé a prece to Americané prijímají. Jak by mohl nekdo z tech lidí zlepšit život amerického lidu! Podívejte se na pocet Americanu, kterí jsou bez domova a odsouzeni ke spaní v parcích a žebrání o jídlo. A prece, Amerika má neomezené peníze na VÁLKU. Nemuže se války nasytit, a presto se nestará o své lidi, kterí žebrají o jídlo.

Zapamatujte si má slova, prátelé, rok 2016 prinese mnoho zmen. Uvidíte, jak banky Kabaly zacnou ztrácet moc. Budou muset predstoupit pred lidstvo a prosit o milost. Pripravte se zachránit, co lze zachránit pro dobro lidstva. Naucte se spolupracovat, protože se setkáte s obrovskými zmenami.

Na Zemi je nekdo, kdo prochází tím nejstrašnejším utrpením, kdo potrebuje vaši lásku a podporu. Prosím, posílejte lásku, svetlo a sílu.

Má drahá, tolik toho podnikli, aby se pokusili zabránit nám dokoncit naši práci. Život je tvrdý. Vez, že pracujeme po tvém boku. Nikdy nejsi sama.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |