Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 12. srpna, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 12. srpna, 2018

Lidstvo se minulý týden sjednotilo v meditaci za své prežití. Bylo krásné pozorovat energii, která z toho vznikla. Lidé prestali být obetí Kabaly a prokázali, že jsou pripraveni a schopni vzít si svou moc zpátky. Kabala se svou falešnou historií a náboženstvími je odhalována. Brzy vám bude vydána na milost. Rychle ztrácí pudu pod nohami a její dny jsou secteny.

Ríká se, že papež má strach, že bude v Irsku zavražden. Byla by to poetická spravedlnost, že? VATIKÁN MÁ NA SVEDOMÍ KREV MILIONU IRSKÝCH DUŠÍ A JE SI TOHO PLNE VEDOM. IRSKÝ HOLOKAUST BYL ZORGANIZOVÁN A PROVÁDEN VATIKÁNEM.

Vítat ho budou jenom slaboduchí a nevedomí lidé, kterí stále verí na ohen pekelný a na vecné zatracení. Jeho dny jsou secteny a on to ví. Svet již nemuže ignorovat masové vraždení nevinných detí, které probíhá ve Vatikánu. Pravda se dostala ven a nelze ji znovu skrýt. Všecho zlo je odhalováno.

P. Trumpa presvedcili, aby vyhledával a odhaloval vše, co je špatné a zkažené. Delá skvelou práci. Kabala používá své poskoky, kterí prozrazují vše, co p. Trump delá. NEUVEDOMUJÍ SI, ŽE JE TO ODHALUJE JAKOŽTO ZLOVOLNOU KABALU. Podívejte se na ne, oni se ho bojí. Tak dlouho to šlo všechno podle nich, ale nyní jsou vydešeni a jejich hra koncí. Lidstvo vidí, co jsou zac. Lidé jasne vidí, jak je Kabala utiskovala a ovládala a udelala jejich život na Zemi bojem o prežití. Vše, co Kabala pred lidmi skrývala, bude odhaleno. Musí k tomu dojít. Lidstvo bude samo rozhodovat o tom, jak prejít do nového veku osvícení.

Pravda vás osvobodí. Jakmile se to uvolní a vy budete moct zkoumat vaše skutecné dejiny, osvobodíte se z okov náboženství a ze lží, které vám byly ríkány, abyste se báli a oni vás tak s jistotou mohli ovládat. Po celé veky byly vždy po ruce muži v cerném, aby se postarali o to, že zustanete pod jejich kotrolou. Vybírali od vás peníze, i když jste umírali hlady. V Irsku tomu ríkali “Petrovy peníze“. Byl to zlocin proti lidstvu.

Podívejte se na poklady Vatikánu. Byly získány tím, že nutili chudé, aby dali i to málo, co meli. Když Vatikán vytvoril v Irsku holokaust, kneží vybírali od umírajících peníze. Mnohokrát jsem ríkal, a stojí za to, abych vám to pripomel, že Irové jsou rasa, proti které se nejvíc provinili. Bohužel, nekterí Irové dodnes pred Rímem klecí. Modlete se za to, aby brzy otevreli oci a videli svetlo Boží lásky a ne ohen pekelný a vecné zatracení, které neexistují.

Když jsem zemrel a odešel do života po živote, zodpovedel jsem všechny otázky (na pásce). Pamatujete, rekl jsem vám, že „Smrt je nejkrásnejší zážitek. Rychle prejdete z jednoho stavu bytí do druhého. Všichni ti, které jste meli rádi a obdivovali, jsou tam, aby vás pozdravili“. Náboženství udelalo ze smrti neco, ceho je treba se bát. Ujištuji vás, že to tak není!

Kabala rychle ztrácí pudu pod nohami. Moc jí utíká mezi prsty. Pripravte se na tu zmenu, neotálejte. Je to pro lidstvo velký krok, na který se musíte pripravit. Potrebujete lidi jako p.Trump, aby vystoupili do popredí a vedli vás. Nechcete, aby vám vládly politické strany. Nebudou zapotrebí. Moc lidu se stane normou. Chvíli to potrvá, než se veci pohnou a než se pripraví. Máte se hodne co ucit a na co se pripravit. Dívejte se na to jako na vzrušující krok vpred, do budoucnosti bez válek, chudoby ci náboženství. Láska nahradí strach. Muži v cerném, kterí rozsévají strach, se stanou vzdálenou vzpomínkou na temné dny.

Budete otreseni, až se dovíte, co vám Kabala provedla, aby získala nad vámi moc. Myslíte si, že vy rozhodujete, ale není to tak. Rozhodnutí jsou vám vnucována okolnostmi. Pouze až se osvobodíte od náboženství a politiky, budete schopni cinit vlastní rozhodnuti. Nekterí z vás jste cinili rozhodnutí o jistých akcích predtím, než jste se vrátili na Zemi. Jste temi rozhodnutími vázáni, bez ohledu na to, jak težké jsou následky. I když se muže zdát, že prekážky na ceste jsou neprekonatelné, musíte verit, že se cesta najde.

Má drahá, to, co jsi minulý týden vytrpela, te vycerpalo. Kabala se jen tak lehce nevzdá, i když jsou na sestupu a každým dnem ztrácejí moc. Tvé zdraví trpí. Už jenom to je nárocné, aby ses´s s tím vyrovnala. Nutné potrebuješ pauzu. Prosím, bud na sebe hodná.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Vzkaz od Veroniky
Terezo, dekuji za milý pohled. Je to od Tebe laskavé.

Novinky o Davidovi
15. srpna jde znovu k soudu. Prosím, modlete se, aby se pred soudem probírala pravda a jenom pravda. Dekuje vám za neutuchající podporu.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |