Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 19. srpna, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 19. srpna, 2018

Stát ve státe bojuje o prežití. Použijí jakoukoliv lest, co mohou vymyslet, aby se udrželi u moci. Ale jejich éra koncí a oni se budou zodpovídat za všechny své zlociny proti lidstvu. P. Trump jejich odstranení urychluje. Jeho cílem je chránit lidstvo a vytvorit lepší život pro všechny. Na druhé strane Kabala delá vše co muže, aby našla zpusob, jak ho zavraždit.

Nebude to dovoleno. Kabala zajištuje, aby ho nevedomí lidé odsuzovali a kritizovali, když ve skutecnosti je on jejich jedinou nadejí na prežití. Není to divné? Jsou to loutky bez mozku, zpívající všechny stejnou písnicku, ti všichni jsou otroky Kabaly. Když o nekom nemáte co ríct dobrého, je lepší neríkat nic. Všechna energie, kterou vkládáte do své kritiky, vytvárí ješte další energii. Tohle chcete?

Byla vám poskytnuta úžasná príležitost vytvorit lepší budoucnost pro sebe i své blízké. Doporucuji vám, abyste ji uchopili obema rukami a byli za to vdecni. Tak dlouho jste cekali, aby prišla zmena, která vás osvobodí zpod nadvlády temné Kabaly. Proc ji stále posloucháte? Nejste schopni rozhodout se bez jejího svolení? Svoboda je toho hodna. Vy jste svobodu nikdy nepoznali. Svobody znát pravdu by si meli všichni vážit. Svobody myslet za sebe. Svobody jíst jídlo, které jimi nebylo kontaminováno. Svobody mít léky, které nevyrobili oni a které jsou urceny k tomu, aby zkrátily váš život. Svobody dýchat cerstvý vzduch a jíst plnohodnotnou stravu, která vyživí vaše tela. Svobody žít bez jakékoliv kontaminace. O tom by mel snít každý. Je to dostupné. Je to na vás. Je na vás, abyste si to vzali.

Vy si neuvedomujete, do jaké miry jste ovládáni. Lidé v Anglii hlasovali, že odejdou z Evropské unie a presto bylo vše zarízeno tak, aby bylo Brexitu zabráneno. Proc? Kvuli plánu udelat z Evropy JEDNU JEDNOTKU s JEDNOU ARMÁDOU. Jeden tavící kotel, aby za zajistilo, že již nebudete Anglicany, Francouzy, Španely, ci Nemci. Pouze Evropany. Je tohle to, co skutecne chcete? Byla by to katastrofa pro všechny zeme, které tvorí EU. Vy všichni jste videli, co se stalo, když Irsko hlasovalo o vystoupení z EU. Irové byli presvedcováni, aby hlasovali znovu a aby jejich rozhodnutí mohlo být zfalšováno proti jejich zájmum. A duveriví Irové s tím souhlasili. Nakolik jsou tedy ovládáni?

Irové jsou zvyklí na to, že jsou podvádeni. Jenom se stací podívat na jejich dejiny a uvidíte to. Fluorid v jejich vode zabranuje tomu, aby jim to jasne myslelo. Kdysi to byli ucitelé sveta. A ani si nevšimli, že jim to všechno bylo odebráno.

Paní Mayová chce zustat v EU, takže nikdy neudelá nic pro to, aby pomohla Anlicanum osvobodit se od této zkorumpované organizace. Vyzývám kdysi hrdý anglický národ, aby zustal pevný a odmítl nechat se nejakým zpusobem obelhat, aby zustal v EU: odchod je odchod. Nic jiného neberte.

Existují plány, o kterých zatím nelze nic ríct, ale které se brzy naplní. Byly vypušteny informace, takže až se veci zacnou dít, budete vedet, že jsou soucástí Velkého plánu na osvobození lidstva. Nacasování k tomu je správné, tak budte pripraveni. Stará struktura, která vás držela jako rukojmí, se vám hroutí pred ocima. Kabala se vás nyní bojí! Když uvidíte ty patetické lidi v pravém svetle, když budou zcela odhaleni a vydáni vám na milost, budete se divit, jak jste, proboha, mohli k nim vzhlížet a poslouchat je. Jejich zlocinu jso mraky a témer vás to znicilo, ale to nemohlo být dopušteno. Musel zasáhnout láskyplný Buh a ochránit svuj lid. Vše se zmení k lepšímu. Nic, co dnes znáte a prijímáte, neprežije. To vše je konstrukce Kabaly za úcelem vašeho ovládání.

Mnohokrát jsem rekl, že všechna náboženství byla vytvorena proto, aby vás držela ve strachu a pod kontrolou, takže budou všechna odstranena. Již nejsou žádoucí. Papež se bojí jet do Irska. Ví, že jeho doba koncí a kde je lepší, aby byl odhalen, než v posvátném Irsku?

Nemejte obavy; vše, co Vatikán lidstvu ukradl a co je ve Vatikánu uloženo, bude vráceno lidem sveta. Existují lidé, kterí jsou pripraveni jít do Vatikánu, až padne, a vyzvednut zlato a další poklady, které byly po celé veky kradeny ze všech koutu sveta, aby se Vatikán obohatil.

Váš svet se všude kolem vás mení. Budte soucástí VELKÉHO PROBUZENÍ. Byli jste vybráni, abyste byli na Zemi této dobe a hráli svou roli v této velké události. Vše, co bylo skryto, bude odhaleno. Uvidíte Zemi, jakoby to bylo poprvé. Tolik toho bylo pred vámi skryto ci zamaskováno. Jste chyceni v ILUZI, ovládáni Kabalou. Utrpení lidstva je pro tato zlovolná stvorení životodárným kyslíkem. Ovládají každý aspekt vašeho života. Nemohou riskovat, že se probudíte a uvidíte, co vám provádejí. Nejdrív to pro nekeré z vás bude príliš, abyste to prijali, zejména pro ty, kdo sami nepremýšlejí.

Behem této zmeny se vzájemne podporujte. Mnoho lidí nemá potuchy, že se tato velká zmena deje, tak s nimi mejte trpelivost. Oni bláhove následovali Kabalu až do konce a nyní se v tom plácají a neví, kam se vrtnout. Budou potrebovat cas, aby si dokázali vychutnat svobodu, která k vám prijde. Již se nebudete muset vyrovnávat s žádnou válkou, chudobou, bezdomovectvím ci hladem. Je toho dost pro všechny. Jde pouze o to, podelit se o to, co je dostupné.

Kabala je odpovedná za mnoho neštestí. Drží vás ve strachu. V této dobe je mnoho lidí využíváno k tomu, aby odvrátili pozornost od toho, co se deje. Oni milují všechen kyslík, který je pri techto neštestích vytváren. Nikdy nezapomente, že Kabala vše ovládá. Má technologie, aby okamžite vytvorila, cokoli chce. Tato technologie je pred vámi dobre skryta. Oni Zemi nechtejí opusit, ani vše, co si zarídili, aby Zemi mohli ovládat. Budete muset vydržet težké týdny, když svetlo ovládne Zemi a Kabala prestane existovat. Bude na vás, vyrobit potraviny a vše, co je k životu potreba. Modlete se za to, aby vše šlo hladce.

Už nebude žádná televize, vlastnená Kabalou, ani „noviny“, které kontrolují vaši mysl a vaše životy. Nechte se vést ohledne toho, jak pokracovat v novém zpusobu života na Zemi. Bude to cesta do neznáma, kde bude normou láska a svetlo a bude prevládat mír a harmonie. V minulosti o tom clovek mohl pouze snít. Ale brzy se to pro vás stane skutecností.

Vaše myšlenky vytvárí energii, tak je používejte moudre na vytvorení sveta, o nemž jste doposud mohli pouze snít. Jste mocnejší, než si uvedomujete. Používejte svou sílu moudre a stante se tvurci své budoucnosti. Nenechte se zdržovat širiteli nenávisti a strachu. Jednoho dne umrou a budou nést následky toho, co udelali.

Má drahá, to, co musíš prožívat, pripravuje tvé telo na prechod do páté dimenze. Musí se to dít, aby se zajistilo, že k tomu budeš pripravena. Již jsi témer tam.

Abychom mohli postoupit dál, potrebovali jsme, aby byl p. Trump na svém míste. Uspejeme.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Vzkaz od Davida
Vaše laskavost pro me znamená víc, než si dovedete predstavit. Tak by se melo žít: aby v prípade potreby jedna duše pomáhala druhé. Dekuji.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |