Home > > Montague Keen - 13. brezna, 2016

Montague Keen - 13. brezna, 2016

CEHO SE SYSTÉM BOJÍ NEJVÍC?
Nebezpecné je vlastní já; je nebezpecné pro zavedenou CÍRKEV, nebezpecné pro STÁT, nebezpecné pro DAV, nebezpecné pro TRADICI. Protože jakmile CLOVEK jednou zná své PRAVÉ JÁ, STANE SE INDIVIDUALITOU."
Osho

Probuzený clovek vidí veci, jaké jsou. Své znalosti sdílí a stává se tercem Kabaly. To, co v dnešní dobe zažíváte je, že vás Kabala denne zaplavuje STRACHem v mnoha podobách. RAKOVINA je pro ne velmi produktivní odvetví. Bombardují vás obavami z této nemoci. V televizi je plno dokumentárních filmu o nebezpecí rakoviny. Jejich lécení ji nevylécí. Má drahá žena ví, že vše, co je treba udelat, abyste se chránili pred rakovinou, je soda bikarbona. Veronika si jí dává trochu do horké vody a citronového džusu každý den. Tak jednoduché je chránit se pred rakovinou. Aby mohla Kabala existovat, potrebuje vás udržovat ve strachu a utrpení. Prestante hrát jejich hru. Na lidskou rasu je podnikán útok. Zacalo to pred mnoha staletími. Ted zažíváte záverecnou hru. Doufají, že svého cíle dosáhnou. Vzhledem k tomu, že se vás mnoho probudilo a uvedomujete si jaká je situace a odmítáte prijímat nepravdivé informace, je vaší povinností sdílet pravdu s vašimi bližními. Pochopte, že ti, co se snaží ovládnout váš svet, do nej nepatrí. Nemají vubec žádné právo být na Zemi. Vy jste detmi Stvoritele. Mocné bytosti svetla, které neúmyslne daly svou sílu Temné strane. Musíte si svou sílu vzít zpátky. Odmítnete se zúcastnit odstranování lidské rasy ze Zeme. Vyvažte se ze všech zákonu, které vám Kabala vnutila.

Kabala vytvorila jazyk, aby vás rozdelila a zmátla. Vzali lidstvu znalosti, dle kterých jste v dávných dobách žili. SÍLA ZVUKU: jen samotný zvuk muže pohybovat velkými predmety. Musíte si VIZUALIZOVAT vaši budoucnost a vytvorit ji. Budoucnost, kde všichni lidé žijí na Zemi v míru a harmonii. Mužete to udelat. Je ve vašich silách to udelat. V r. 2014 si Veronika predsevzala, že toho spolu s dalšími dosáhne a bylo na ni brutálne zaútoceno. Na projekt se snesla moc Kabaly a postarala se o to, že byl odložen. Stane se to, když vystoupí dost odvážných lidí. Veronika ví, že brzy, jednoho dne, se lidé spojí, aby to uskutecnili.

Mnozí z vás jsou stále pripoutáni k Vatikánu a dalším náboženstvím. Vatikán slouží Luciferovi. Ve Vatikánu je otevrene uctíván. Významnou soucástí toho je pití krve. Vidíte to dokonce i na mši, kdy po vás chtejí, abyste PILI KREV a JEDLI MASO. Pravdivé dejiny rímské církve by mnoho z vás vydesily! Vše je založeno na strachu a kontrole, od narození až do smrti. V jejich ucení není žádná pravda.

Na základe osobní zkušenosti vás mohu ujistit, že smrt je nejúžasnejší vec. Jednoduše prejdete z jednoho stavu bytí do druhého. Osvobodí vás to ode všech traumat života na Zemi. Jediné trauma, které zažijete, bude, když se podíváte zpátky a uvidíte zlocinné ovládání a korupci, které zotrocují lidstvo. Mužete se osvobodit. Je správný cas to udelat. Rok 2016 je velkou príležitostí, abyste se osvobodili od otroctví minulosti. Ptáte se, zda jste dostatecne probuzeni, abyste to udelali? Odpovedí je hlasité ano! Chce to jenom odvahu vzít si zpátky svou suverenitu. Na webových stránkách ADREWa BARTZISe najdete Revokace/zrušení smluv duše; nekteré jsou i na mých stránkách.

(V ceštine viz http://bod-zlomu.blogspot.cz/p/deprogramovani.html nebo http://www.galacticchannelings.com/cesky/Andrew_Bartzis.html - pozn.prekl.)

Když odmítnete vyhovet Kabale, nemuže uspet a vy se opet vynoríte jako suverénní bytosti. Kabala se vás bojí víc, než se vy bojíte jí. Když by nepili vaši krev a nejedli vaše maso, zmizeli by. Ztratili by svou lidskou formu. Vzali vám vše, a delají to stále. Kdy reknete, že to stacilo a že to musí prestat?

Otevrete oci a podívejte se, co vám udelali. Prestante verit tomu, co vám ríkají. Jsou to PARAZITI. Obelhali vás. Ucili vás, abyste je meli v úcte a dovolili jste jim, aby vám vládli, aby vás zotrocili. Postarali se, že vše ve vašem svete bylo vytvoreno, aby vás zotrocilo a ovládalo. Neodkládejte na pozdeji, abyste spojili síly a obnovili váš svet. Vše je pro vás prichystané, abyste to udelali. Prestante být pasivní a poddajní. Ptejte se sami sebe: co mohu udelat?

Spolecne jste silní. Jdete ke každé LEY LINII, každému OBELISKU, KOSTELU a STÁTNÍ BUDOVE a vezmete si zpátky svou sílu. Prectete tam zrušení smluv duše (revokace) a odstrante vše, co je zkažené a zlé. Vytvorte pro lidstvo lepší svet. Víte, co delat. Chce to pouze spojit se a udelat to. Je to na každém z vás, aby se zapojil. Považujte se za Armádu Svetla, která ve vašem svete obnovuje lásku a mír. Jaro je nádherná doba, abyste to udelali, tak do toho. Já vás pouze mohu vést z této strany života. Na vaší strane života jsou mnozí, kterí tuto výzvu prijmou.

Chtel jsem, aby irský lid vedl cestu. Irsko je klícem, který vše odemkne. Budte opet vudci. Tolik toho bylo udeláno, aby byl irský duch znicen; ale, prátelé, vidíme, jak se opet vynoruje. Nebude poražen. Je po vás žádáno hodne. Zvolili jste si, že budete v této dobe na Zemi, abyste zregenerovali lidstvo a odstranili všechnu korupci. Vizualizujte si výsledek, který si prejete. To umožní, že se to stane. Když lidstvo vyšle výzvu, stane se to.

Obracím se na ty, kterí stále žijete ve strachu prostrednictvím náboženství: prosím, neútocte na moji ženu, my strachem nežijeme. Vy také uvidíte pravdu, když budete pripraveni ji prijmout. Náboženství by nemohlo existovat beze strachu. Vatikán znicil náboženství lásky, které Irové ve starých dobách sdíleli se svetem.

Ti, kterí si zvolili, že budou sloužit, otravují vaši vodu, vaše potraviny a vzduch, který dýcháte. Víc nepotrebuji ríkat. Vy jim sloužíte. Vy jim pomáháte to delat. Oni docela otevrene vyrábejí roboty, které vás nahradí. Co budete delat pak? Musíte se spojit a snažit se obnovit dobrou energii. Vytvorte tolik svetla, že tma beze stopy zmizí. Nahradte strach láskou a svetlem. Mužete to udelat.

Veroniko, má drahá, není snadné vyrovnávat se s neustálými útoky. Tvá vule dosáhnout našich cílu te pohání, má drahá. Uspejeme. My, v duchu, Ti posíláme lásku a sílu.

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |