Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 21. března, 2016Montague Keen - 21. března, 2016

Doposud jste možná pochybovali o tom, že váš svět byl převzat těmi, co nepatří na Zemi. Každým dnem je to zřejmější, když zápasí o to, aby si udrželi svou lidskou podobu. Veronika viděla mnoho příkladů ve filmech na youtube; sami se podívejte na důkazy. Když se probouzíte a pídíte se po pravdě, vytváříte víc Světla a když světlo ve vašem světě naroste, ti podvodníci budou mít VELKÉ PROBLÉMY. Hleďte, jak se drží u moci, zatímco se zoufale snaží dokončit převzetí vašeho světa. Viděli jste, jak systematicky odstraňují zvolené hlavy států a nahrazují je svou vlastní rasou. Také zničili infrastrukturu těch zemí, aby zajistili, že lidé nebudou mít podezření, jaké jsou jejich skutečné plány.

Podívejte se na to, jaké mají problémy v Sýrii, když se snažili nahradit Assada. Jak může někdo vážně uvěřit lžím, které vám říkají a důvodům, kvůli kterým jsou všechny země napadány? To si snad myslí že jste hloupí a naivní? Přestaňte být loutkami v tom strašném převzetí a odstraňování lidstva ze Země. Oni se ve svých plánech ohledně převzetí Země dostali docela daleko. Zahubili přitom miliony lidí válkami, hladomorem a katastrofami, které vytvořili za pomoci HAARPu. Co vám to udělá, abyste povstali a odmítli být součástí jejich plánů? Přemýšlejte o tom, že napomáháte své vlastní destrukci.

Země teď potřebuje, aby se probudil irský lid a uvědomil si, kým je a co je Irsko. IRSKO OTEVŘE DVEŘE CELÉMU SVĚTU, ABY SE PROBUDIL A OSVOBODIL OD SVÝCH UTISKOVATELŮ. Irsko se probouzí. Musí odstranit všechnu kontrolu ze strany Vatikánu a bank, jejichž hlavním úkolem je ovládat a držet lidi při zemi.

IRSKO VYTVOŘÍ DVEŘE, KTERÝMI PROJDOU VŠECHNY STÁTY SVĚTA. Spasení Země leží v rukou Irů.
Moje žena byla upozorněna na Gerarda Bankse z Corku. Mluvili spolu a chce se s ním podělit o informace. To by pomohlo nejenom Irsku, ale i světu. Gerard Banks se zabýval tématem tzv. svatého Patrika a lžemi, které o něm říká Vatikán. Svět byl podporován, aby slavil zničení světa tímto špatným člověkem. Patrik byl poslán do Irska v rámci plánu Vatikánu zničit veškeré důkazy o skutečnosti, že Irové byli v měli vyspělé vědomosti a učení.


Od Gerarda Bankse:

Učení hadí moudrosti

Ve škole se učíme, že sv. Patrik zbavil Irsko hadů. Ale všichni víme, že v Irsku nikdy hadi nebyli a že sv. Patrik byl vůdcem římské armády, poslané do Irska, aby ROZDRTILA a ZNIČILA irskou kulturu a zákony a odebrala nám naše mocné původní učení, náš jazyk a naše silné porozumění DNA a kosmickým cyklům. Vatikán se vždy obával, že si svět uvědomí velmi mocné původní irské učení. Příběh o sv. Patrikovi, který zbavil Irsko hadů, je příběhem o Vatikánu, který z Irska odstranil mocné učení.

Je vskutku zajímavé, jak si v dnešní době uvědomujeme, že „hadí moudrost“ představuje ještě dnes pro Vatikán jedno z největších OHROŽENÍ. „Hadí moudrost“ představuje znalost DNA na mikro a makroúrovni, Kundalíní, vnitřní moudrost a přirozenou vibrační frekvenci OGHAMU(původní irské abecedy) a vesmírné porozumění stromům a přírodním cyklům. Je nádherné, že Irsko teď začíná obnovovat své původní učení o DNA, Kundalíní, životní síle, tvořivé sexualitě, vědomí, rovnováze a elektromagnetické životní síle.
To je také jedna z příčin, proč vatikánský vzdělávací systém tolik potlačoval v Irsku sexuální výchovu, protože hadí moudrost hraje obrovskou roli v učení sexuální tvořivosti a vědomí.

Starobylé irské učení o sexuální tvořivosti a zdraví lze vystopovat od starého Egypta a ovlivnilo také čínské císaře. Ve starém Irsku byla o symbolizováno hadem a v Číně drakem, představujícím energii „či“ a její cirkulaci ve varlatech a vaječnících. Když se ty znalosti a síla použijí správně, vede to k vyššímu stavu vědomí a k obnovení živoucího zdraví, lásky a soucitnosti. To je pravý důvod, pro egyptští faraoni nosili na čele symbol hada, symbolizujícího vnitřní působení sexuální energie a nejmocnější tvořivé síly, stoupající tělem, aby byla použita jako mocná emoční tvořivá energie na mikro i makroúrovni.


Gerard požádal, abychom tyto informace sdíleli a my jsme to rádi udělali. Říkám Gerardovi, že když se lidstvo spojí a bude sdílet svou pravdu, tehdy temné síly náš svět opustí. Irskému lidu říkám: prosím, otevřete dveře, aby lidstvo mohlo být svobodné. V letošním roce zažijete velké změny. Buďte stateční, vždy otevřeni pravdě. Na to jste čekali. Čeká vás svoboda. Přivítejte ji s otevřenou náručí.

Má drahá, musela si učinit těžké rozhodnutí. Neměla s´ na výběr. Dívej se na to takhle: kdyby to, co jsme měli v plánu, nebylo důležité, nezabývali by se tebou. S absolutní důvěrou věz, že uspějeme. Spolu jsme neporazitelní.

Tvůj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |


Galactic Channelings

Create Your BadgeTsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.