Home > > Montague Keen - 21. brezna, 2016

Montague Keen - 21. brezna, 2016

Doposud jste možná pochybovali o tom, že váš svet byl prevzat temi, co nepatrí na Zemi. Každým dnem je to zrejmejší, když zápasí o to, aby si udrželi svou lidskou podobu. Veronika videla mnoho príkladu ve filmech na youtube; sami se podívejte na dukazy. Když se probouzíte a pídíte se po pravde, vytváríte víc Svetla a když svetlo ve vašem svete naroste, ti podvodníci budou mít VELKÉ PROBLÉMY. Hledte, jak se drží u moci, zatímco se zoufale snaží dokoncit prevzetí vašeho sveta. Videli jste, jak systematicky odstranují zvolené hlavy státu a nahrazují je svou vlastní rasou. Také znicili infrastrukturu tech zemí, aby zajistili, že lidé nebudou mít podezrení, jaké jsou jejich skutecné plány.

Podívejte se na to, jaké mají problémy v Sýrii, když se snažili nahradit Assada. Jak muže nekdo vážne uverit lžím, které vám ríkají a duvodum, kvuli kterým jsou všechny zeme napadány? To si snad myslí že jste hloupí a naivní? Prestante být loutkami v tom strašném prevzetí a odstranování lidstva ze Zeme. Oni se ve svých plánech ohledne prevzetí Zeme dostali docela daleko. Zahubili pritom miliony lidí válkami, hladomorem a katastrofami, které vytvorili za pomoci HAARPu. Co vám to udelá, abyste povstali a odmítli být soucástí jejich plánu? Premýšlejte o tom, že napomáháte své vlastní destrukci.

Zeme ted potrebuje, aby se probudil irský lid a uvedomil si, kým je a co je Irsko. IRSKO OTEVRE DVERE CELÉMU SVETU, ABY SE PROBUDIL A OSVOBODIL OD SVÝCH UTISKOVATELU. Irsko se probouzí. Musí odstranit všechnu kontrolu ze strany Vatikánu a bank, jejichž hlavním úkolem je ovládat a držet lidi pri zemi.

IRSKO VYTVORÍ DVERE, KTERÝMI PROJDOU VŠECHNY STÁTY SVETA. Spasení Zeme leží v rukou Iru.
Moje žena byla upozornena na Gerarda Bankse z Corku. Mluvili spolu a chce se s ním podelit o informace. To by pomohlo nejenom Irsku, ale i svetu. Gerard Banks se zabýval tématem tzv. svatého Patrika a lžemi, které o nem ríká Vatikán. Svet byl podporován, aby slavil znicení sveta tímto špatným clovekem. Patrik byl poslán do Irska v rámci plánu Vatikánu znicit veškeré dukazy o skutecnosti, že Irové byli v meli vyspelé vedomosti a ucení.


Od Gerarda Bankse:

Ucení hadí moudrosti

Ve škole se ucíme, že sv. Patrik zbavil Irsko hadu. Ale všichni víme, že v Irsku nikdy hadi nebyli a že sv. Patrik byl vudcem rímské armády, poslané do Irska, aby ROZDRTILA a ZNICILA irskou kulturu a zákony a odebrala nám naše mocné puvodní ucení, náš jazyk a naše silné porozumení DNA a kosmickým cyklum. Vatikán se vždy obával, že si svet uvedomí velmi mocné puvodní irské ucení. Príbeh o sv. Patrikovi, který zbavil Irsko hadu, je príbehem o Vatikánu, který z Irska odstranil mocné ucení.

Je vskutku zajímavé, jak si v dnešní dobe uvedomujeme, že „hadí moudrost“ predstavuje ješte dnes pro Vatikán jedno z nejvetších OHROŽENÍ. „Hadí moudrost“ predstavuje znalost DNA na mikro a makroúrovni, Kundalíní, vnitrní moudrost a prirozenou vibracní frekvenci OGHAMU(puvodní irské abecedy) a vesmírné porozumení stromum a prírodním cyklum. Je nádherné, že Irsko ted zacíná obnovovat své puvodní ucení o DNA, Kundalíní, životní síle, tvorivé sexualite, vedomí, rovnováze a elektromagnetické životní síle.
To je také jedna z prícin, proc vatikánský vzdelávací systém tolik potlacoval v Irsku sexuální výchovu, protože hadí moudrost hraje obrovskou roli v ucení sexuální tvorivosti a vedomí.

Starobylé irské ucení o sexuální tvorivosti a zdraví lze vystopovat od starého Egypta a ovlivnilo také cínské císare. Ve starém Irsku byla o symbolizováno hadem a v Cíne drakem, predstavujícím energii „ci“ a její cirkulaci ve varlatech a vajecnících. Když se ty znalosti a síla použijí správne, vede to k vyššímu stavu vedomí a k obnovení živoucího zdraví, lásky a soucitnosti. To je pravý duvod, pro egyptští faraoni nosili na cele symbol hada, symbolizujícího vnitrní pusobení sexuální energie a nejmocnejší tvorivé síly, stoupající telem, aby byla použita jako mocná emocní tvorivá energie na mikro i makroúrovni.


Gerard požádal, abychom tyto informace sdíleli a my jsme to rádi udelali. Ríkám Gerardovi, že když se lidstvo spojí a bude sdílet svou pravdu, tehdy temné síly náš svet opustí. Irskému lidu ríkám: prosím, otevrete dvere, aby lidstvo mohlo být svobodné. V letošním roce zažijete velké zmeny. Budte statecní, vždy otevreni pravde. Na to jste cekali. Ceká vás svoboda. Privítejte ji s otevrenou nárucí.

Má drahá, musela si ucinit težké rozhodnutí. Nemela s´ na výber. Dívej se na to takhle: kdyby to, co jsme meli v plánu, nebylo duležité, nezabývali by se tebou. S absolutní duverou vez, že uspejeme. Spolu jsme neporazitelní.

Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |