Home > > Montague Keen - 13. listopadu, 2016

Montague Keen - 13. listopadu, 2016

Lidstvo jednohlasne zvolalo, že chce být ušetreno tretí svetové války. Clintonová, podporená devíti zbrojarskými spolecnostmi, si byla tak jistá, že povede lidstvo do smrtelné nukleární války, která se postará o obrovské ztráty na životech. Takový byl její plán. Bylo zapotrebí nekoho, kdo NENÍ politikem. Vystoupil Trump a ujal se své role. Získal již vše, co kdy mohl chtít. NEMEL TO ZAPOTREBÍ. ALE UDELAL TO, ABY VÁS ZACHRÁNIL.

To se nelíbilo tem, co vás ovládají a myslí si, že vás a vaše blízké vlastní. Chtejí VÁLKU a samozrejme za ni budou bojovat. Podobne jako u BREXITu v Anglii se Kabala stále pokouší zvrátit vuli lidí. Tím, že lidstvo hlasovalo za Brexit a Trumpa, získalo pro sebe cas. Cas na pochopení toho, co vám bylo provedeno a cas na pochopení, co vše bylo zniceno. Trump není ideální, ale mel odvahu vystoupit kvuli vám vpred. Lidstvo je mu zavázáno vdecností. Bez jeho zásahu byste již byli v tak smrtelné válce, jakou Zeme ješte nezažila. Vaše jediná nadeje leží v rukou pana Trumpa.

Americané mají natolik ovládnutou mysl, že vubec nevidí temnou kontrolu, která ovládla Ameriku, aniž by nekdo všiml, že se vše zmenilo. Trump je to jediné, co máte. Spolupracujte s ním, abyste se spolecne pokusili zachránit Ameriku a ostatní lidstvo. Nevytvárejte falešná rozdelení, všichni jste na stejné lodi. ROZDELUJ A PANUJ, tak Kabala vždy vyhrávala. Jste Americané, tak pracujte spolecne pro lepší budoucnost. Kdybyste jen meli potuchu, pred cím vás pan Tump zachránil, poklekli byste a dekovali Bohu za druhou šanci. Všichni mimo Ameriku se za to modlí, abyste tomu napomohli. Trump prinese mír.

Pamatujte na ty lidi ve vašem svete, kterí nejsou z vašeho sveta a kterí chtejí 80% z vás odstranit. Trump se bude muset s tímto problémem vyporádat. Kvuli vám vzal na sebe obrovský úkol. Oni nicili lidský život na Zemi za pomoci ockování, léku, geneticky modifikovaných potravin, to vše bylo vytvoreno, aby vás znicilo. Bez ptaní jste dovolili mnoho toho, co vám bylo provedeno.v

Tito lidí ZABIJÍ každého, kdo se jim dostane do cesty. Ty, koho nemohou zabít, zavreli pod falešnými záminkami. To je v Americe bežné. Denne jsou zavírány tisíce lidí. Veznice jsou v Americe velký byznys. Je tam jeden mladý muž, kterého práce je pro lidstvo duležitá. Je zavrený v Kalifornii, ale je zcela nevinný. Obvinila ho satanistická rodina. Vaše modlitby za nej jsou velmi vítány. Veronika je již v koncích, když se mu snaží pomáhat. Jedná se o mladého muže, který není protrelý životem. Je do toho zapojena také satanistická církev rímská - prostrednictvím jeho pokrevné rodiny. Nemá prátele a nikdo ho nenavštevuje. Jeho domovem je Anglie. Prosím, pomozte mu.

Zpráva od Veroniky

Stále se dávám dohromady z minulého víkendu. V sobotu, nedeli a pondelí mi skalární útoky zpusobily mnoho bolesti a stresu. Snažím se s takovým velkým stresem vyrovnat.

Doporucuji vám, abyste si precetli, co napsal muj drahý prítel GILAD ATZMON o amerických volbách (GILAD ATZMON wrote about the American Election). Doufám, že s ním o tom brzy udelám rozhovor.

Má drahá, tlak na tebe je obrovský. Kabala by se o tebe nezajímala, kdyby te nevnímala jako hrozbu. Stuj si za svou pravdou. Víš, co se musí udelat. Tvým cílem je mír a láska na Zemi.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |