Home > > Montague Keen - 22. cervna 2014

Montague Keen - 22. cervna 2014

Žádám vás, abyste vzali v potaz informaci, kterou se vám Veronika a Andrew snaží predat. Je duležité, abyste rozumeli svým OPRAVDOVÝM DEJINÁM. Proc vám bylo lháno a jak byly tyto lži používány k tomu,aby od té doby vše manipulovaly. Pro mou ženu není lehké mít v jejím veku takovou obrovskou zodpovednost. Existují tací, kdo se obtežovali a nabídli pomoc. Nyní chci vyjádrit hlubokou vdecnost mladému muži, který moji ženu navštívil a nafotil portály a svetla duchu v našem dome. Umožnil tím manželce a jejímu príteli vrátit se na TARU, aby uvolnili další energii. Jeho nabídka pomoci je velmi ocenována na obou stranách života.

Prosím, pripojte se k Veronice na TARE v pondelí 23. cervna kolem 10.00. Propojte se meditací a budte soucástí uvolnení energie, používané k tomu, aby vás svázala a držela vás v temnote. Je to pro vás velká príležitost zmenit vše k lepšímu pro každou lidskou bytost na Zemi. Nechte se vést srdcem, protože vaše mysl obsahuje jenom to, co vás zkorumpovaný režim naucil.

Nyní se vám zacnou otevírat nové dvere. Budete se rozhodovat: pujdete cestou svetla, anebo STRACHU, zvolíte si zustat s temnotou? Je to vaše a jenom vaše rozhodnutí. Je podnikáno mnoho, aby bylo odstraneno to, že máte nyní pouze malou svobodu, a vaše vlády neustále zmenšují i to málo co zbylo. Každým dnem je jejich snaha zretelnejší. Jak neustále opakuji, VY jste vetšina a vaše vlády jsou bez vaší pomoci bezmocné. Mají obavy dokonce z toho, abyste si tuto skutecnost uvedomili.

Moje drahá žena má mnoho práce, protože musí v nedeli 22. cervna v 6 vecer odjet do Irska. Vážne se zamýšlejte nad tím, co ona a Andrew odhalili. Budte v duchu v Irsku s ní.

Jsem na tebe hrdy, moje drahá. Obe strany života jsou s tebou. Uspejeme!

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira
Share |