Home > > Montague Keen - 1. cervna 2014

Montague Keen - 1. cervna 2014

Moje drahá, od doby kdy jsme naposledy psali, se toho tolik událo. Chci, abys´ vedela, že jsi v Irsku byla velmi úspešná. Proto zahájila kabala protiúder, jak bylo videt; jinak by si tvoji návštevu nevšímali. Po mé návšteve byla na Lea Fail vylita CERNÁ BARVA. Lea Fail je starobylý monument (korunovacní kámen irských králu-pozn. prekl.) na území Tary, která je pro Iry posvátná.

V r. 2012 na kopci Tara, u Lea Fail, když jsi zrušila moc, kterou mel nad tebou Vatikán, když jsi pod svými nohami jasne slyšela zvuk starobylých bubnu, zaútocili na nej kladivem. Bojí se te, moje milá?

Komentár Veroniky

Pred moji cestou do Irska, když jsem ležela v posteli, sestoupilo ke me velké modré oko. Cítila jsem, že me prišlo upozornit, že oni me pozorují. Stalo se to znovu v hotelu v Dublinu.

Sít a já jsme vdecni všem, kdo si udelali cas na setkání a na hovor s tebou v Dublinu. Setkala jsi se s nekterými velmi vzácnými lidmi, kterí budou krácet po ceste s tebou. Irsko se probouzí. Jsou to velmi inteligentní lidé, kterí mohou pracovat se starobylými dejinami a znalostmi: je to v jejich duších.

Nyní plne chápeš, proc je Irsko klícem který vše odemkne. Tento klíc se otácí, a vule lidí, používajících sílu svých myslí v meditacích ti pomuže odhalit vše, co bylo skryté, a tím obnovit pro lidstvo svetlo lásky. Používejte fotografie TARY, abyste soustredili své energie, když meditujete. Na tom závisí vaše budoucnost. Prosím, pokracujte v práci s ley liniemi. To vše prispívá k úspechu tohoto poslání. Osvobození se od systému kontroly je ve vaší moci, tak jdete do toho. Udeláš to, moje drahá. Vím, že jsi byla vycerpána po všem tom chození a šplhání po kopcích a schodech, atd. Bylo to pro tebe težké, ale vedela jsi, že se to musí udelat. Musíš se do Irska vrátit co nejdríve, aby veci dále pokracovaly. Toto cvicení musí pokracovat, dokud nebude dosaženo úplného úspechu. Vez, že ti kdo krácejí s tebou, byli k tomu speciálne vybráni. My, na této strane života, vše rídíme, ale, bohužel, vy musíte vykonat težkou práci. Jsme vdecni všem, kdo ti s tím pomáhali, at financne, anebo tím, že podali pomocnou ruku, když jsi šplhala po tech strmých kopcích, anebo slovy povzbuzení.

Tvuj úspech na Kopci Tara ji nepochybný. Sama jsi videla dukazy. Dívali jsme se, jak jsi cetla Andrewovo Zrušení (Zrušení smluv duše, Andrew Bartzis) vedle kamene Lea Fail. To, moje drahá, bude vzpomínáno v príštích letech. Ti, kdo vylili barvu na ten starobylý monument, jen ukázali svoji nevedomost ohledne duležitosti Tary. Energie jsou hluboko v podzemí, kam kabala nepronikne. Muže je uvolnit pouze cisté srdce.

Výprava do Irska, kterou plánujete s Andrewem je pro vaši planetu velmi duležitá. Je duležité, aby se zúcastnilo tolik národností, jak jen to je možné. Musíte se sejít jako jeden, bez ohledu na rasu anebo vyznání: pouze lidstvo, jako silná skupina obnovující svetlo. Irové vás uvítají a budou štastni, když budou objevovat nejposvátnejší místa s vámi.

Vím, jaký melo pro tebe význam navštívit UISENACH, moje milá. Ano, je to nejúžasnejší místo, plné ducha, druidu, starých králu a královen Irska, nikdy ho neopustili. Výstup byl nárocný, ale mela jsi k ruce laskavé duše, které ti pomohly. Je tam toho tolik k videní a prožití. Jedna návšteva nestací. Jakmile se s tím jednou spojíš, nikdy te to neopustí.

Použila jsi energii KOCICÍHO KAMENE, když jsi si na nej sedla, abys cetla Andrewovy Zrušení. Je cas, aby lidstvo odstranilo korupci a uvedomilo si, že všichni mohou žít spolu na Zemi v míru. Není treba válek. Žádají po vás, abyste zabíjeli své druhy. Proc byste to chteli delat? Proc to po vás chtejí? Kabala chce zredukovat populaci a využívají vás, abyste to pro ni delali. Jste manipulováni od kolébky po hrob, a pouze si zacínáte tuto skutecnost uvedomovat. Nyní jsou za úcelem odstranení této manipulace žádány ciny. Jinak neprežijete. Musíte podniknout akci, protože se to nestane bez vaší plné spolupráce. Nedovolte, abyste byli ukolébáni do falešného pocitu bezpecí tím, že budete verit dobre smýšlejícím „channelerum“, kterí jsou krmeni informacemi prímo od ARCHONu, predstírajících, že jsou dušemi zemrelých anebo jména z minulosti. Pri odstranování korupce musíte být aktivní. Mužeme vám pomoct a poradit vám, ale vy musíte prevzít zodpovednost. Vyzbrojte se všemi potrebnými informacemi, protože znalosti jsou síla.

Iry najdete všude. Vždy byli velcí cestovatelé, takže tato informace bude s nimi rezonovat a doufejme, že je zase jednou spojí, aby vytvorili mírumilovný svet pro všechny. Pravdu nelze více ignorovat.

Moje drahá, Marciina svatba byla nádherná. My, v duchu, prejeme Marcii a Paulovi dlouhý a štastný spolecný život.

Chtel bych požádat o pomoc prostrednictvím lásky a svetla pro nádhernou duši, HF, která s holými rukami bojuje proti korupci v britské justici. Hrozí jí ztráta živobytí a domova, díky nehorázné manipulaci a lžím právnických firem, pojištovacích spolecností a zanedbávání ze strany soudcu. POKUD BUDE VE SVÉ CINNOSTI PRED SOUDY ÚSPEŠNÁ, BUDE TO MÍT OBROVSKÝ DOPAD NA TISÍCE JINÝCH, KTERÍ NEUSPELI U SOUDu A KTERÍ TRPELI V RUKOU ZKORUMPOVANÝCH ŽIVLu V PRÁVNICKÉ PROFESI. Prosím, udelejte si chvilku a pošlete jí lásku a svetlo, aby mohla zvítezit pravda. Také pošlete lásku a svetlo Královským soudum, aby to pomohlo i druhým, kterí bojují.

Ty, moje drahá, jsi mela podobnou zkušenost, když jsem odešel do sveta duchu. Na moji právoplatnou Závet a Poslední vuli nebyl mojí pokrevnou rodinou brán zretel, protože nejsi Židovka. Víš, že bylo mým nejvroucnejším práním zajistit, aby bylo o tebe postaráno, ale, jak jsi na vlastní kuži poznala, zákon je zkorumpován a v dusledku toho lidé trpí. Prežila jsi, má drahá, pres to všechno. Soudní systém je hnízdem zmijí, který nikomu nepreji. Pošlete lásku a podporu všem, kdo jsou v nem chyceni.

Naše mise beží a každým dnem se pripojuje víc lidí. Všichni jsou vítáni. Opatrne, má drahá, protože již nejsi mladá, jak jsi bývala! Láska bude svítit na cestu.

Tvuj, navždy oddaný Monty

Výber fotografií bude umísten v pondelí zde


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira
Share |