Home > > Montague Keen - 23. srpna 2015

Montague Keen - 23. srpna 2015

Má drahá Veroniko, my v Duchu, ti chceme podekovat za vše, co jsi minulý týden udelala pro to, aby se k lidstvu dostaly pravda a svetlo. Tvá práce s Haraldem je duležitá, protože z vedeckého hlediska vysvetluje, co prosazujete a co je duležité, aby se lidstvo dovedelo a pochopilo. To, co jsme v prubehu casu od mé smrti odhalili, je ted více chápáno a prijímáno. Obraz se stává jasnejší a korupce a zkaženost, ohledne kterých vždy bylo podezrení, že existují, jsou nyní odhaleny ve vší své ohavnosti. Cerná magie, která je všude kolem vás používána a je strategicky umístována do cerných kostek, je nyní jako taková odhalována. Nyní vidíte, proc muselo být tolik bolesti, strachu a zabíjení, aby byla uspokojena Temná bytost, která byla nakontaktována královnou Alžbetou I a Johnem Dee. Ano, získala všechnu moc po které toužila, ale lidstvo do dneška trpí v dusledku jejich temných skutku. To musí prestat. Prestane to, když se lidstvo spojí a PRIKÁŽE, ABY TO PRESTALO.
Budte statecní a vezmete si svou sílu zpet. Nedávejte ji druhým prostrednictvím hlasování, protože hlasování je soucástí všeobecného systému kontroly, do nehož jste byli nevedomky vtaženi. Delejte svá vlastní rozhodnutí. Vždy proverujte fakta a prevezmete odpovednost za svuj vlastní život. Otevrete se svým vlastním instinktum a vaše srdce vás povede. Váš život je vzácný. Tak ho ctete a delejte pouze to, co je pro vyšší dobro lidstva.

Odmítejte konzumovat geneticky modifikované potraviny, protože vás to geneticky zmení! Je to vážné, protože to bylo vymyšleno na znicení lidské rasy. To vše je soucástí temných plánu, jak zbavit planetu od lidských bytostí. Požadujte od svých vlád, aby vám sdelily SKUTECNÉ PRÍCINY chemtrailsování. Co je jeho PRAVÝM ÚCELEM? Chtejte také vedet, proc vlády souhlasily s provádením tlakového drcení hornin (fracking). Mnohokrát jsem vám rekl, že LEY LINIE dodávají lidstvu energii, kterou potrebuje pro žití na Zemi. Jelikož jsou ve vašem tele tepny, nemužete existovat bez toho, aniž by vaším telem nerušene proudila krev. Premýšlejte ve vetším merítku. Ani ZEME nemuže žít bez toku své energie. Tlakové drcení hornin bylo vymyšleno, aby poškodilo prirozený tok energie smerem k lidstvu. Také to znicí vaše zásoby vody. Co s tím udeláte? Budete pasivní? Syndrom “Co mohu delat?“ Nastane chvíle, kdy se probudíte a pochopíte, že ANO, mužete neco udelat a že to udeláte. Dojde k tomu, když si vezmete svou sílu zpet a zacnete ji používat a odmítnete dovolit nicení Zeme a lidstva. Doposud jste byli pasivní a zavírali jste oci pred tím, co se kolem vás deje a tím jste k tomu dávali souhlas.

Nemáte casu nazbyt. Banky naplánovaly svuj „pád“ na 23. zárí. Je to pro ne duležité datum. Kabala vše plánuje a používá císla: posvátná geometrie, rituály cerné magie, atd., aby dosáhla všeho, co chce. Prestante být OBETMI. Príšte, když vám bude receno, že MUSÍTE neco udelat, jen si reknete: prozkoumám to a sám se rozhodnu.

Lékárenský prumysl byl vytvoren, aby vás udržoval nadrogované a pasivní. Nicení lidské rasy zacíná pri NAROZENÍ. Miminka jsou nacpána léky pár dnu poté, co prijdou na svet a na pokracování jsou do nich cpány nebezpecné chemikálie, aby se zajistilo, že budou pasivními a poslušnými lidmi, kterí budou pracovat pro Kabalu, a budou „potravou pro dela“, když bude Kabala potrebovat krevní obeti. Když zemrete na BITEVNÍM POLI, poskytujete svým utlacovatelum KYSLÍK. Sloužíte Temné Kabale. Když si príšte navléknete uniformu, vizte to, jaké to je a ne, jak vám ríkají, že to je. Kabala CHCE a POTREBUJE vaši smrt a také smrt tech, kdo jsou vám drazí. PROBUDTE SE!

NIC NENÍ JAK SE ZDÁ. Kolikrát jsem vám tuto vetu v prubehu let opakoval. Všichni ti, o nichž jste se ucili a byli jste vychováni k tomu, abyste jim verili a ctili je a sloužili jim, jsou ti, kdo vás utlacují. Vše je presný opak toho, co je vám ríkáno. Je to velmi chytré, a fungovalo to 2000 let. Ctete práci Michaela Tsariona a dalších, kdo našli skutecnou pravdu a chtejí ji s vámi sdílet. Mnozí hledali pravdu a našli ji. Zapomente na všechno, co vás naucili rodice a vzdelávací systém, protože to není pravda. Bylo to vymyšleno, aby vás to udrželo v nevedomosti o tom, kdo jste a ceho jste schopni. Znáte pravdu a víte, že se mužete osvobodit. Víte, že mužete navrátit Zemi do podoby ráje kterým kdysi byla a znovu se jím muže stát. Vyžaduje si to od vás pouze trochu úsilí.

Má drahá, vše se spojuje, pres všechny prekážky, které jsou kladeny.
Tvuj navždy oddaný Monty

POZNÁMKA OD VERONIKY
Chris pilne pracoval na záznamu Haralda a mne. Vyskytly se problémy se zvukem i s kvalitou obrazu. Nicméne, nakonec doufáme, že se vše ocitne na našich webových stránkách. Chris a já máme velké plány, které, doufám, brzy uskutecníme. Jsem velmi vdecna za jeho podporu a rady. Dekuji za kapky na podporu galaktického spojení, prišly v porádku.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |