Home > > Montague Keen - 9. srpna 2015

Montague Keen - 9. srpna 2015

Zpráva od Veroniky:

Monty mne presvedcil, abych se o tomto víkendu zúcastnila Konference Bases, porádané Milesem Johnstonem ve Wiltshiru (Anglie- pozn.prekl.). Monty naléhal, abych se spojila s HARALDem KAUTZ-VELLOU. Všichni jsme ohromne vdecni Milesovi Johnstonovi, že nás upozornil na tohoto mladého muže. Harald je vším, co si mužeme prát; je to pruvodce pro dobu, kdy lidstvo vykrocí vpred do budoucnosti. Pojímá všechno. Harald je fyzik a také studoval geologii. Je obeznámen s problémy, kterým budeme muset celit, když zacne chaos a co je nejduležitejší: MÁ ODPOVEDI. Dívám se na nej jako na našeho andela strážce, který nás tím provede. Strávila jsem s ním ctyri dny. Natocili jsme malý rozhovor na jeho pocítaci. I když zvuk není dobrý, se sluchátky mužete slyšet, co chce ríct. Harald a já budeme spolupracovat. K mému úžasu jsme on i já zkoumali neco, co je pro nás oba duležité. Bylo mi ctí a výsadou poznat ho. Je to nádherná duše s brilantním mozkem. Jsem moc štastna, že ho mohu nazvat prítelem.

Poselství od Montyho:

Jsme svedky mnoha zmen, které Kabala plánuje pro lidstvo. Proto bylo potreba, abych trval na tom, že se Veronika musí setkat s Haraldem Kaut- Vellou, aby lidstvo pripravili na budoucnost. Veronika a Harald v dávných dobách pracovali spolecne a dnes tomu bude zase tak. Bylo dobré videt moji drahou ženu, jak se nabíjí energií a radostí, když na konferenci potkala tolik zajímavých lidí.

Jste v Konecných Casech. Musíte zajistit, abyste meli vše, co budete behem prechodu, který nyní probíhá, potrebovat. Podstatná je voda a budete potrebovat potraviny, které lze skladovat. Pripravte se duševne i fyzicky. Budete svedky toho, jak všechno co je zkorumpované a zlé, zmizí. Ztratí nad vámi všechnu moc a kontrolu.

Na druhé strane, vy naleznete svou sílu a jasne uvidíte, jak jste byli obelháni, až jste predali svou sílu Luciferovi prostrednictvím náboženství a politiky. Aniž jste si uvedomili, stali jste se otroky Lucifera.

Prosím, venujte cas a úsilí projektu ley linií. Harald vysvetlil Veronice, že je na ley liniích prováden proces za úcelem JEJICH ZNICENÍ. Je to, jakoby jste protali všechny cévy ve vašem tele; krev by vytekla a vy byste zemreli. Stejne jako u cerné tekutiny Zeme (nafta); životní síla, která je v ley liniích, by ze Zeme vytekla. Nedovolte, aby se to stalo. Je to velmi vážné. Aby mohlo lidstvo na Zemi prežít, musí ji chránit. Naslouchejte pouze tem, kdo mluví pravdu, ne vašim zvoleným diktátorum, kterí jsou pouhými loutkami. Vaše probuzení je velmi nárocná operace, protože mnozí lidé, kterí jsou stále v hypnotickém stavu, poslušne ctí zákony, které zavedli vaši utlacovatelé. Chápu, že je to težké, uvedomit si nepríjemnou pravdu o náboženství a politice. Kabala ucinila vaši existenci na Zemi velmi obtížnou. Zajistili, abyste nemeli cas ani energii videt, co delají. Vyrovnáte se neodvratnými škodami. Vezte, že jsou mnozí, jako je Harald, kdo podnikli potrebné kroky, aby pro vás pripravili cestu. Vše, co existuje, aby vám zpusobovalo strádání a bolest, bude odstraneno. Budte velmi opatrní ohledne toho, co prijmete jako fakt, protože je toho nechystáno proti vám mnoho. Mnozí vám budou ríkat, že všechno zapadne na své místo , ale tyto zprávy NEPOCHÁZEJÍ ze svetla. V dusledku toho bylo mnoho lidí ukolíbáno do falešného pocitu bezpecí. Udelejte všechny potrebné kroky, abyste se ujistili, že jste pripraveni na všechny eventuality.

Banky padnou a vznikne nevyhnutelný chaos. To prijde ve výhledu týdnu, nikoliv mesícu. My, v Duchu, jsme zarídili, že bylo zmareno mnoho jejich zlých plánu, jako je Tretí svetová válka, ale bohužel, mnoho dalších ješte existuje. Ti, kdo vládnou vašim svetem, NEJSOU Z VAŠEHO SVETA, pouze vypadají jako vy. Vezte, že jsou chytrí a plánují podrobne. Chtejí vše co máte a doufají, že to dostanou tím, že vás vystrnadí. Snaží se zpusobit vám co nejvíc bolesti a nepohodlí, jak jen je to možné. ZNÁSILNUJÍ A VRAŽDÍ VAŠE DETI. To vše prestane, když se probudíte a uvedomíte si to. Pak bude lidský život opet cenen a respektován. Spojují se správní lidé, aby zajistili, že vše pujde tak hladce, jak jen to bude možné.

Kabala pospíchá se svými plány, protože se BOJÍ, že se další z vás probudí. Predstavte si to: bojí se vás! Když se vás probudí dostatecný pocet, vystoupíte z pyramidy a Kabala padne. Je to pouze domecek z karet. Odmítnete je podporovat a uvidíte, jak zmizí beze stopy, aby se vrátili odkud prišli. Skutecná moc je ve vašich rukách.

Nebudu vás zdržovat. Poslechnete se Haraldova moudrá slova, protože on mluví pravdu.

Moje drahá, nebylo jiné cesty, jak tebe a Haralda dostat do kontaktu. Vím, že to chápeš. Budete pracovat spolecne. Jsem vdecný Colinovi, že se o tebe v mé neprítomnosti dobre staral.

Vždy po tvém boku, tvuj oddaný Monty

Poznámka: Video s rozhovorem mezi Veronikou a Haraldem bude pridáno na domovskou stránku v príštích dnech.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |