Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 23. zárí, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 23. zárí, 2018

Kabala se tak strašne bojí toho, co by mohl p. Trump udelat, že na nej útocí ze všech stran. Když to delají, sami se úžasne odhalují. Vše, co se stalo je to, že se jim postavil jeden muž, který odmtíl být soucástí jejich zlovolných plánu. Cekali jste dlouho na to, až takový muž vystoupí vpred. On je vaší nadejí na prežití na Zemi. Kabala plánovala mnoho let, jak se zbavit 90 % z vás. Oni používají vakcíny, léky, kontaminaci ve vaší potrave a vode a vy víte, jak byli úspešní. Pri provádení toho nicení ukázali, jak jsou bezohlední. Své dábelské plány provádeli rovnou vám pred nosem a zaslepili vás tak, že jste nevideli, co delají. Tak snadno jste se nechali vést. Reknou vám, že je to pro vás dobré a vy tomu pokaždé uveríte. Co by vám to udelalo, abyste se probrali a sami se podívali, co vám Kabala provádí? Vzbudte se a podívejte se na fakta. Slepe jste vešli do jedné pasti za druhou. Nekterí z vás jsou dokonce rádi, když mohou delat špinavou práci pro Kabalu. Cítíte se pritom duležití, ale ve skutecnosti jste trapní.

Je duležité, abyste si vážili sebe sama. Jste duše, dlící v lidském tele, když jste v této inkarnaci na Zemi. Budete se zodpovídat za všechno negativní, do ceho jste byli zapojeni, když jste byli tady. Budet to ležet zcela zjevne pred vámí. Není pred tím úniku. Za své ciny se budete zodpovídat. V živote po smrti nelze níc skrýt.

Verte si. Verte, že svým zámerem mužete vytvorit lepší život pro všechny. Kabala vás držela ve stresu, když jste kvuli bankám a používání léku a neustálým hrozbám bojovali o prežití. Topíte se ve stresu ve svete hojnosti. Jak je to možné? Protože bláhove veríte všemu, co vám Kabala rekne a její televizi a tisku, místo toho, abyste použili svoji vrozenou inteligenci a videli, co delají. Když víte to, co o nich víte, proc k nim stále vzhlížíte a veríte tomu, co vám ríkají? Probudte se! Závisí na tom vaše prežití. Když jste na tento svet privedli deti, je vaší povinností chránit je a starat se o ne.

Vezte, že vše, co jste se kdy ucili o dejinách, je zcela falešné. A presto dovolujete, aby vaše drahé deti ucili stejné lži, abyste je odsoudili ke stejné mizerii, jakou jste museli trpet vy. Premýšleli jste nekdy vážne o tom, anebo vám nevadí, že tento proces lží a klamu stále pokracuje?

NE je velmi jednoduché a prece duležité slovo a dokud se ho nenaucíte ríkat, jste odsouzeni k tomu, aby toto otroctví pokracovalo, generace za generací. Tohle opravdu chcete? Irsko je toho príkladem. Premýšleli jste vubec o tom? Místo abyste útocili na príslušníky vlastní rasy se podívejte na ty, kdo si zamanuli, že se vás zbaví - vás, darmožroutu. Oni to tak reklí. Pri satanistických oslavách ubližují vašim detem a vraží je, ale vy to odmítáte videt, protože se bojíte, že byste s tím museli neco delat. P. Trump je první hlava státu, která tuto situaci reší. Zachranuje deti a pronásleduje pedofily. Pro p. Trumpa je ochrana nevinných detí velmi duležitá. Když to delá, prokazuje tím velkou odvahu. Je první v dejinách, který si dal za cíl chránit deti. My, na této strane života, jsme s ním v tomto na 100% zajedno.

Pedofilové vládnou vaším svetem. Bojí se, že to bude verejne známo. Bojí se odhalení. Ti z vás, kdo nejste pedofilové, byste meli na kolenou dekovat p. Trumpovi za to, že chrání vaše deti. Ti, co proti p.Trumpovi nejvíc kricí, jsou ti, co mají toho nejvíc co skrývat. Jsou to samozrejme ti, kdo jsou placeni za to, aby ho odsuzovali. Tzv. novinári z televize a tisku by se meli za sebe stydet. Co ješte dalšího jsou ochotni udelat za peníze? Je treba je litovat, protože jednoho dne se budou zodpovídat za své ciny, že riskovali životy detí.

Kontaktuje se prímo se Zdrojem/Bohem. Nepotrebujete prostredníka, aby to pro vás delal. Byla to lež, kterou vám zavedlo náboženství. NEŽ NÁBOŽESNTVÍ VYSTRCILO SVOU OŠKLIVOU HLAVU, lidstvo jednalo prímo s Bohem. NÁBOŽENSTVÍ OVLÁDLO LIDSTVO ZA POMOCI SVÝCH SATANISTICKÝCH RITUÁLU, PITÍM KRVE A JEZENÍM MASA. Náboženství nepotrebujete. Nikdy nebudete potrebovat náboženství. Když se z nej vymaníte, bude to ohromná úleva. Konecne budete volní, abyste žili život bez omezení náboženství. Volní, abyste žili život, jak má být žit, a ne jak vám ríkali, že ho máte žít. Volní, abyste byli blíž ke Stvoriteli, abyste se tešili na spojení s ním, až váš život na Zemi skoncí. Já jsem si zvolil nepatrit k žádnému náboženství. Zemrel jsem svobodný, nesvázán pokyny, a šel jsem se ke Všemu co je, abych mohl pokracovat ve své práci. Vrele vám to mohu doporucit. Prosím, vážne o tom premýšlejte.

Život jak ho znáte se mení. Je to lítý boj, dobro proti zlu. Kabala má v plánu zabít 90 % lidí, aby mohla prevzít svet sama pro sebe. Kabala to mela v plánu skoro 2 000 let. Zlobí se, že se p. Trump odvážil zabránit tomu, aby jejich plány byly úspešné. Své prežití máte ve svých vlastních rukou. Jednejte opatrne.

Osobne bych chtel podekovat JK v okrese Kerry v Irsku. Je to pozoruhodná mladá dáma. Nakontaktovala se na mou drahou ženu. Veronika a já jsme vdecni za její laskavost.

Má drahá, zápal plic není žádná legrace. Je velmi vycerpávající a vyžaduje si cas na uzdravení. Prosím, dávej si pozor. Za útoky stojí Kabala, provedly je loutky, stojící o pozornost, protože jejich životy jsou všední. My víme, kdo jsme a proc pokracujeme v plnení smyslu našeho života.

Vždy po tvém boku. Tvuj oddaný Monty.

Novinky o Davidovi

David me požádal, abych vám pripomela, že nesmí mít knihy s pevnou vazbou. V knihách nesmí být žádné znacky a nesmí v nich být žádné peníze. Kdybyste mu chteli poslat peníze na nákup toaletních potreb, potraviny atd., musí se to delat pres vezenskou správu. Není dovoleno, aby mel u sebe peníze. Vždy chce, abych vám jeho jménem podekovala. A prosí, abyste na nej pamatovali v modlitbách, tak jako on pamatuje na vás ve svých.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |