Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 7. ríjna, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 7. ríjna, 2018

Všichni jste videli, jak 6. ríjna 2018 zvítezilo v Americe dobro nad zlem, když byl p. Kavanaugh konecne zvolen za soudce Nejvyššího soudu, aby mohlo zacít svržení Kabaly. To, co demokraté delali, když se tomu snažili zabránit, by melo být pro všechny z vás poucením. Snažili se blokovat pravdu a spravedlnost. Mnoho z vás to šokovalo, když jste videli, jak daleko jsou schopni zajít, aby se udrželi u moci. Mnohokrát jsem rekl, že p. Trump byl vybrán, aby vyvedl Ameriku zpod temné vlády Kabaly. Odvádí dobrou práci. Když bude lidstvo svobodné - a bude, uvedomíte si, že by to nebylo možné bez obeti p. Trumpa. Vzdal se krásného, volného života s rodinou, aby sloužil vám. Modlete se za nej a jeho rodinu. Jednoho dne si svet uvedomí, kolik mu dluží.

Bažina musí být vysušena. Aby se to mohlo stát, bylo treba na místo dosadit p. Kavanaugha. Víte, co vše bylo podniknuto, aby jeho jmenování zabránili. To, co jste videli, bylo, jak je Stát ve státe zoufalý, aby se udržel u moci. Hodne to ukázalo. Nikdy nezapomínejte na nebezpecné chemikálie, které dávají do vaší vody a potravin, do chemických léku a do vzduchu, který dýcháte. Je to zlocin, ale jim to nevadí. Neuvedomují si, že jsou na Zemi jenom krátce a pak budou muset na vecnost, kde budou celit všemu, co provádeli behem života na Zemi, když ubližovali druhým, nicili, ci zaprícinili utrpení a budou to muset rešit. Opravdu chtejí na této strane života vecne trpet za své zlociny proti lidstvu?

Na této strane života nelze nic skrýt. Nesrovnávejte to se životem na Zemi. Není to nic podobného. Je to krásnejší, než si dovedete predstavit. Veronika má nahrávky, jak jsem byl velmi nadšen, když jsem poprvé prišel do života po živote. Bylo tam vše, co jsem si dokázal predstavit a prát, a mnohem více. John Mack to všechno potvrdil, když prešel k Duchu. Bylo fajn, když všichni mohli sdílet jeho nadšení. Život na Zemi je jenom okamžikem existence a melo by se na nej takto nahlížet. Každý z vás si zvolil, že to chce prožít. Na živote na Zemi nezáleží, záleží na živote po živote. Na svet prijdete bez niceho a také ho tak opustíte, zbydou jenom záznamy o tom, jak jste žili svuj život. Vše se zaznamenává, nic nelze skrýt. Všichni, co behem pobytu na Zemi delali špatné skutky, budou na této strane živote prosit o odpuštení. Nelze pred tím utéct, tak se pripravte na to, že se priznáte ke svým prohreškum a budete prosit o odpuštení. Dokud to neudeláte, zustanete na nižších úrovních. Velmi málo lidí se po smrti dostane do vyšších úrovní. I když se muže zdát, že jsou lepší než ti, co jsou na Zemi, když prejdou do posmrtného života, vše je odhaleno a všichni to vidí. Budou se muset cinit, aby vše zlepšili a budou se muset snažit získat odpuštení, než se budou moct radovat z vyšších úrovní. Peníze a sláva zde nic neznamenají. Vše, na cem záleží, je vaše lidskost a to, jak jste žili svuj život. Rasa, barva ci vyznání zde nemají žádný význam. My všichni jsme DUŠE:

Poznámka od Veroniky
Prosím o prominutí, ale procházím mnoha fyzickými zmenami a náhle, bez varování, upadám do spánku. Nedokážu to ovládat. Nemohla jsem dokoncit Montyho poselství.

Novinky o Davidovi
Ted potrebuje vaše modlitby a pozdravy. Dekuje, že jste k nemu laskaví.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |