Home > > Montague Keen - 26. února, 2017

Montague Keen - 26. února, 2017

Lidstvo musí vydržet ve svém boji o prežití na Zemi. Ten boj neprohrajete. Žádám vás, abyste byli stále ve strehu. Kabala má v plánu vás VŠECHNY OCIPOVAT. Mohou to udelat tajne, napríklad když jste z nejakého duvodu v nemocnici. Existují lékari, kterí byli nalákáni, aby to delali. Nikdy s tím nesouhlaste, bez ohledu na to, jaký tlak na vás bude vyvíjen, abyste se nechali dobrovolne ocipovat. Mají vás k tomu, abyste nechali ocipovat vaše zvírata, aby otevreli vaši mysl perspektive, že budou ocipováni všichni. Oni argumentují, že u zvírat to funguje. Ale je to soucástí jejich plánu na prevzetí Zeme a toho, jak se zbavit velké cásti lidské rasy.

Také se zacínají objevovat snahy presvedcit vás, že pedofilie je normální. Aby prežili, potrebují lidskou krev a lidské maso. To jim zajištuje, že udržují lidskou podobu. Každý, kdo je v „mocenské pozici“, musel projít ruznými rituály. Jelikož to udelal dobrovolne, odevzdal svou svobodnou vuli a tak se dostal pod kontrolu tech ve stínu, kterí mají moc nad všemi.

To vše je ted odhalováno, a prestože je pro mnohé težké uverit, že existuje taková podlost, ona existuje. Je všude kolem vás, používají ji ti, co jsou v tzv. mocenských pozicích. Kabala to takhle mela po dlouhou dobu. Verili, že jsou neporazitelní. Pak prišel p. Trump, který jim to prevrátil vzhuru nohami a jim se to nelíbí. Poprvé v živote se cítí odhaleni a zranitelní. Tvrde bojují, aby si zachovali svuj zpusob života.

Rok 2017 je rokem, kdy se to rozhodne. Vše ceho je zapotrebí je, abyste byli silní a chránili sebe a své blízké. Nikdy ve vašich dejinách nebylo požíváno tolik lží na bombardování vašich myslí a vašich životu. Z vašich televizí to beží nonstop, 24 hodin denne. Vaše noviny se vás snaží polapit do toho, co predstírají, že je pravda. Je to bitva o duše lidí. Musíte být silní a odmítat prijímat takové lži, byt i jen na chvilicku. Chrante se, odmítejte nechat se vtáhnout do nesmyslných, bezduchých pochodu, které degradují lidství a vystavují vás taktice kontroly mysli ze strany neprítele.

Poznejte svou pravdu a žijte ji. Verte a duverujte všem, o cem víte, že je pravda. Jednejte prímo se Zdrojem. Otevrete svá srdce a duše vedení a nenechte se svést z cesty davem bez mozku. Modlete se za Ameriku, protože mysl jejího lidu je ovládána. Jsou ztraceni v džungli naprostých lží. Temné prevzetí Ameriky zacalo pred mnoha lety, ale ted to máte pred sebou a nemužete to nevidet. Amerika otevrela dvere velmi zlým démonum, které elita využívá, aby nad vámi vládla. Nikdy neocekávali, že bude zvolen p. Trump, takže se ho snaží znicit.

Budte silní a verte, protože každý z vás je duležitý. Lidská rasa musí prežít.

Na mou drahou ženu byl podniknut ošklivý útok, v noci když spala. Je vycerpána. Prosím, pochopte, že je pro ni težké navázat se mnou spojení.

Má drahá, nic si z toho nedelej. Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |