Home > > Montague Keen - 5. brezna, 2017

Montague Keen - 5. brezna, 2017

Je odhalováno vše, co bylo tajné. Rok 2017 se zapíše do historie jako rok, kdy se pravda o lidstvu a jeho prežití stala hlavním tématem rozhovoru. Mnozí budou šokováni a zhrozeni z toho, že prijímali takové lži. Je treba vzít na vedomí skutecnost. Nemáte na výber. Chvilku o Kabale premýšlejte. Kdy zabrala Zemi a odsoudila lidskou rasu k chudobe, k boji o prežití. Kontrola mysli, kterou používali, byla velmi úcinná a vy jste se neptali, proc oni mají vše, proc žijí tak odlišné životy než vy, proc jsou masy nuceny platit dane Kabale. Proc si zajistili, aby masy vlastne nikdy nic nevlastnily. Dokonce si privlastnili i vás. Zajistili, aby jim byl každý pripsaný do vlastnictví v okamžiku registrace vašeho narození. Udelali z vás komoditu Státu: JSTE JEJICH MAJETKEM.

Dokud právne neprohlásíte, že jste SUVERÉNNÍ LIDSKOU BYTOSTÍ, budou vás stále vlastnit. Dívají se na vás svrchu. Dívají se na vás jako na neco, po cem je možné šlapat. Doposud jste takový stav vecí prijímali.

Konecne se probouzíte. Mnozí z vás tu situaci vidí poprvé. Prijde to jako šok, když si poprvé uvedomíte, jak jste byli využíváni a zneužíváni. Zabíjeli jste jeden druhého v jejich VÁLECNÝCH HRÁTKÁCH, protože to nic jiného nebylo. Ti naivní mezi vámi jejich propagande uverili a vyslyšeli výzvu jít do zbrane. Dávali jste vaše životy, abyste hráli jejich válecné hry a deláte to stále. Vaše dejiny psala Kabala. Meli pod kontrolu vše, co jste se kdy naucili. Nebylo to vzdelávání, byla to kontrola mysli. Když udeláte svuj vlastní výzkum, najdete skutecnou pravdu. Musíte jít zpátky do vaší pradávné historie, abyste zjistili, kdo jste. Pak zjistíte, co všechno vám Kabala vzala.

Sami sebe se ptejte, proc tolik lidí spechá do ANTARKTIDY: papež, hlava ruské církve, Obama, Putin, John Kerry, a mnoho dalších významných lidí. Ceho se bojí? Cást Antarktidy obsadil Hitler. Žije tam mnoho lidí. Budete ohromeni, když to zjistíte. Ptejte se, proc to bylo pred vámi tolik let utajováno. Co tam ukrývají? Otázky musí být pokládány a je nutno získat odpovedi. Vlády nejsou vašimi práteli. Existují pouze kvuli tomu, aby vás držely pod kontrolou a v nevedomosti ohledne toho, co doopravdy delají.

Dovoluji si vám doporucit, abyste se podívali na tato videa, která vám pomohou otevrít oci ohledne toho, s cím se budete muset brzy vyrovnat:

((NEW)) Q-CAST- !!WATCH IT HERE!! Empire Beneath the Ice 2-3-1

Steve Quayle-There Is Advanced Alien Technology Buried in Antarctica

Kdo je pripraven, není zaskocen. Kabala si bude pohrávat s vaší myslí. Dokonce možná použije Projekt Bluebeam, aby vás vydesila a zase privedla k poslušnosti. Máte co do cinení s experty na kontrolu mysli, kterí vás chtejí mít jako nemyslící otroky. Ted, když jsou odhalováni, se jim to nelíbí. Vystartují na všechny, kdo se odvažují ptát na to, co bylo lidstvu provedeno. Kabala zavrela všude na svete stovky nevinných lidí, kterí jí zkrížili cestu anebo odhalili, co je zac.

Jsem štastna, že vám mohu oznámit, že Harald Kautz-Vella je ted volný. Mel dobrého právníka. Je to pozoruhodný mladý muž, který si zaslouží vaši pomoc a podporu a predevším ochranu.

Vše se rychle vyvíjí. Musíte být pripraveni reagovat na vše, co vám Kabala pripraví. Oni vlastní potravinové zásoby, energii, léky, atd. Zajistili si, že vlastní vše, co lidstvo potrebuje k prežití na Zemi. Naplánovali to, aby si zajistili, že budete na nich závislí. Jsou to predátori a je treba na ne tak pohlížet. Jsou to pedofilové a pouze ted je odhalován rozsah jejich pedofilie. P. Trump ten problém reší. Nachází detí a zachranuje je z rukou zabijáku a zneuživatelu. Proto je na nej útoceno a je ocernován temi, kdo se bojí odhalení. Prosím, modlete se za nej.

Jsou zavádeny kontroly, kterými se snaží zajistit, aby lidstvo nevedelo o plánech Kabaly ohledne Zeme. Nedovolte jim, aby vás umlceli. Každý den zavádejí nové zákony, aby vám zabránili probudit se a podniknout akci.

Prosím, modlete se za všechny ty, kdo byli zavreni ve vezeních, protože jsou na Zemi kvuli tomu, aby lidstvu pomohli. Potrebujete je, aby oni mohli dokoncit své poslání a osvobodili nás. Tak si to Kabala zarídila, aby se chránila. Proto dokázala tak dlouho prežít. Mají se neustále na pozoru, aby zajistili, že lidstvo zustane spát a nebude vnímat jejich plány na prevzetí. 99% musí spolecne povstat a porazit 1%.

Zpráva od Veroniky:

Byl to další težký týden. Problémy s telefony, pocítacem, atd. mi prinášejí stres, ale s tím se vyrovnám. Útoky na mne jsou vycerpávající. Muže k nim dojít, když spím, anebo když pracuji. Do mého konecníku je jakoby napumpován ledový vzduch a do mého tela se tlací ledová hrouda. Je to neuveritelne bolestivé. Trvá to dlouho a vycerpává me to. Stalo se to, když tady byli lidé, ale hlavne když jsem sama. Deje se to, když to nejméne ocekávám. Jsem tak unavena. Muže mi s tím nekdo poradit?

Má drahá, lidstvo se musí pripravit. Lidstvo má schopnosti, kterým se Kabala nikdy nenaucila. Nepredvídali dobu, kdy tu lidstvo nebude pro to, aby jí sloužilo. Jsou to zajímavé casy.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |