Home > > Montague Keen - 27. prosince 2015

Montague Keen - 27. prosince 2015

I když to tak možná nevidíte jasne, udelali jste v r. 2015 velký pokrok. Prestože se náboženství a Stát snažily udržet vás pod kontrolou, mnozí z vás jste odvážne vystoupili do svetla a odmítli jste se nechat podrobit. Nyní jasne vidíte, jak je vše, co jste v minulosti prijímali a cemu jste verili, soucástí Velkého plánu na odstranení lidstva ze Zeme. Podnecovali vás, abyste se sami podíleli na svém znicení. Jak ŠPATNÉ to je? Dobrovolne jste si navlékli jejich uniformy a zabíjeli pro ne. Znicili jste posvátná místa a predmety, které z urcitého duvodu pretrvaly, abyste se mohli dovedet, kým jste a jaká je vaše pravá historie. Kabala chce ze Zeme odstranit všechny dukazy o lidstvu. Ti z vás, kdo mají ovládanou mysl, to pro ne rádi delají. Hrde ukazují své medaile, a odmeny, za nicení lidstva. Není to choré? Ve chvíli, kdy si obléknete jejich uniformu, at armádní ci policejní, ztrácíte svou lidskost. Stáváte se roboty poslouchajícími ty, kterým slouží.

Prostrednictvím meditace se mužete spojit se svým vyšším já a nalézt svou sílu. Mnozí, co žili v dobe Atlantidy a Lemurie se vrátili na Zemi, aby zajistili, že neudeláte ty samé chyby, jaké jste udelali kdysi. Propojte se s nimi v meditaci anebo nejak jinak, co vám funguje. Kabala zajistila, že jste v každé chvíli svého života bombardováni kontrolou mysli, za použití jazyka, symbolu, „hudby“ a vzdelávání. Pokud nežijete na odlehlém, neobjeveném míste, kde neexistují lécky moderního života, bojujete boj se systémem kontroly. Dokud to jasne nevidíte, nemáte šanci tomu odolat. Jakmile si to uvedomíte, ZTRATÍ TO NAD VÁMI MOC A JSTE SVOBODNÍ. Pak vidíte, kdo vám vládne a nutí vás žít jako zvírata v kleci, která jsou príliš vystrašena, než aby vystoupila z rady. Divíte se, jak se mohla lidská rasa dostat do takového stavu. Ano, každý z vás, kdo toto cte, v srdci ví, že jste na Zemi proto, abyste udelali potrebné zmeny pro lidstvo, aby si vzalo zpátky svou moc a abyste zajistili prežití lidstva na Zemi. Ti, co na Zemi nepatrí, mohou volne odejít. Ti, kdo vás chtejí požádat o odpuštení, kdo chtejí sloužit a pomáhat lidstvu pri obnovení kvality života pro všechny, to mohou udelat. Když již nebudou žádné nemoci, které Kabala vyrobila v laboratorích a uvalila na lidstvo, život bude snadnejší. Kabala znicila kvalitu života všech lidí. To vše prestane. Je pro ne težší zavádet jejich zlovolné léky a vakcíny pro probouzející se lidstvo. Moc má 99% a oni to vedí. Spojte se a udelejte rok 2016 rokem, kdy bude ze Zeme odstranena korupce ve všech formách. Nepomáhejte pri jejich operacích pod FALEŠNOU VLAJKOU, ani pri jejich propagande. Vašim cílem je SVOBODA.

Veroniko, musíš si uchovat sílu. Ocekává se od tebe hodne. 2016 je rokem, kdy Irsko dokoncí, co zacalo v r. 1916. ÚPLNÁ SVOBODA, NIC MENŠÍHO. Osvobození od státu a náboženství, které nad Irskem tak dábelsky vládlo. Když bude Irsko svobodné, bude osvobozeno všechno lidstvo a již nikdy nebude zneužíváno bankami ani náboženstvím. Budte statecní, mí drazí irští prátelé, již jste skoro tam. Vaše budoucnost je ve vašich rukách.

Obklopujeme te láskou, má drahá, aby´ s odolala útokum zla. Bezpochyby víš, že jsme na správné ceste.

Tvuj navždy oddaný Monty.

The Silver Legion

Transcripts (oba odkazy jsou na stránky k meditacím na propojení se s Atlantidou - v angl. - pozn. prekl.)


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |