Home > > Montague Keen - 20. prosince 2015

Montague Keen - 20. prosince 2015

Zacalo osvobozování lidstva. Irsko podniká první kroky, aby osvobodilo lidstvo ze zajetí.

Podívejte se na toto video

Prišel jejich cas, aby otocili klícem, který cekal tak dlouho na to, až bude lidstvo dostatecne probuzeno, aby rozpoznalo, co je treba udelat. Od té doby, co jsem zemrel, jsem k tomu Veroniku vedl. Nyní obdrželi tu zprávu další a provedli v tom svá bádání. Dekuji jim za jejich prínos. Vždy jsem vám ríkal, že Irsko je klícem, který vše odemkne. Irové se ted probouzejí. Spojili se a odmítají dovolit bankám, aby znovu Irsko zneužívaly.

ŽÁDNÁ PSYCHIKA NEBYLA JIŽ OD DÁVNOVEKU ZNEUŽÍVÁNA VÍC, NEŽ IRSKÉHO LIDU.

IROVÉ JSOU ZNICENÝ NÁROD.

IROVÉ NEVEDÍ, ŽE JEJICH VLASTNÍ ZEME JE CHRÁMEM.

VEDÍ, ŽE IR MÁ HLUBOKÝ DUCHOVNÍ ZÁKLAD.

VEDÍ, ŽE IR JE ROMANTIK MILUJÍCÍ ZEMI.

JAK ZLOMIT TOTO HLUBOKÉ DUCHOVNÍ IRSKÉ JÁDRO?

ZAVÉST TVRDÝ MONOTEIZMUS

Jezuité ovládli Irsko a uveznili irské mysle. Do dneška Iry ovládají. Dokonce JULIUS CÉZAR v r. 49 pr.n.l, pred 2064 lety psal o zabíjení v Irsku víc, než moderní ucenci dneška, s výjimkou Michaela Tsariona.

Irové musí zacít otácet tímto klícem, nejdríve tak, že odmítnou, aby je banky znovu zneužívaly, pak, pod vedením, že fyzicky odemknou to, co je prímo pod jejich nohami. Odstranení Vatikánu a jeho privilegií navždy je podmínkou. Vatikán Iry ovládal a zabránil jim, aby vedeli, kým jsou. Jak jsem již mnohokrát rekl, Michael Tsarion je pozoruhodný muž, který zasvetil celý svuj život odhalování pravdy. Naslouchejte jeho slovum, protože mluví pravdu.

Podívejte se na toto video

Lidstvo nemuže být nikdy svobodné, dokud Irové neodemknou to, co je pred vámi skryto. Slibuji vám, že jakmile Irsko tímto klícem otocí, všechny zeme vašeho sveta budou svobodné. Zkorumpovanci již nebudou schopni vnutit vám své zákony. Vezmete si svou moc zpátky. Vezte, že když se spojíte, nic na Zemi vás nezastaví. Pak si vezmete svuj svet zpátky. Irská vláda ví, že nemuže nutit všechno irské obyvatelstvo, aby spolupracovalo se zkorumpovanými bankami. Síla lidu má úcinky. My, v Duchu, jsme vás vedli, inspirovali jsme vás, abyste se spojili. Ujištuji vás, že život po smrti není takový, jak vám ríkal Vatikán. Ve skutecnosti je vše, co vás Vatikán ucil, falešné, zcela nepravdivé. Máte sílu vše zmenit. Cas k tomu je TED. Nejste bezmocní. Nacházíte svou sílu a svou moc.

Sledovali jste rozhovory, které mela Veronika s temi, co znají odpovedi. Potrebujete udelat zmeny, které odstraní všechny prekážky, které vás drží v nevolnictví, jako otroky svých utiskovatelu. Spojte se se svým Stvoritelem, a opet se stante duchovními lidmi, jakými jste byli, než do vašeho sveta vstoupili vaši utiskovatelé a znicili vše, co bylo dobré. Premýšlejte o tom, mír je vám na dosah. Mír je neco, co jste nikdy nezažili. Vratte se v case do doby, jak vypadal váš svet predtím, než se vaši utiskovatelé rozhodli vytvorit v nem chaos, aby mohli zavést Nový svetový rád, který lidstvo úplne znicí. Každá zeme vašeho sveta se musí snažit tomu zabránit. Odmítnete sloužit vašim utiskovatelum již navždycky. Snad se nechcete provinit tím, že byste se podíleli na znicení lidstva.

Budte pripraveni pohybovat se se zmenami, které se dejí kolem vás. Irští lidé, STANTE SE BOJOVNÍKY, JAKÝMI JSTE KDYSI BYLI. Jste tak blízko k tomu, abyste zvítezili.

Moje drahá, nikdy jsem nerekl, že to bude snadné. Uchovej si energii na dobu, až to bude zapotrebí, abys´ to všechno mohla posunout kupredu.

Uspejeme.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Zpráva od Veroniky

Kabala se nevzdává. Zrovna jsem musela celit útoku D.C. A ted na mne znovu útocí IAN K. Ted používá jméno DEREK KERRY. Znovu na mne spustil útoky, i na mou nadaci. G.W. se mnou v uplynulém roce znovu pracoval. Na chvilku se stáhnul kvuli tlaku na jeho vlastní práci. G.W. je pro mne obrovskou oporou. Preji Ianovi vše dobré a doufám, že se mu podarí usporádat si svuj život.

Ti, co prispeli na Centrum v Irsku dobre vedí, že k tomu dojde, když nastane správný cas. Ted to vypadá na rok 2016, když bude Irsko slavit výrocí povstání v r. 1916 a to, že Irsko povstává a odstraní Kabalu a veškerou korupci. Povede se jim to.

Iane, nekdy musí být veci odloženy kvuli okolnostem. Neposuzuj nadaci ani mne dle svých merítek. Dojde k tomu. Nikdy o tom nebylo žádných pochyb. Lituji Iane, ztrácíš cas. Preji ti vše dobré. Zkus najít svou vlastní cestu.

Veronika


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |