Home > > Montague Keen - 28. února, 2016

Montague Keen - 28. února, 2016

CLOVEK SE RODÍ SVOBODNÝM, ALE VŠUDE JE V OKOVECH
Rousseau

Ani myšlenky cloveka nejsou jeho vlastní. Clovek je bombardován systémem kontroly i ve spaní. Léky, které jsou mu vnucovány, jsou urceny k tomu, aby ho ovládaly a nakonec zaprícinily jeho konec. Dokonce vám verejne reknou, že ty léky vám privodí zkázu a ješte porád to nechcete videt. Jaký podnet vás probudí, abyste si uvedomili, že vás tento program vybíjí?

Každý den vidíte, jak se USA a jižní Korea snaží vzájemne vyprovokovat, aby protistrana vystrelila jako první, aby to „ospravedlnilo“ invazi. Když jste potichu, dává jim to svolení, aby se to stalo. Kdy si uvedomíte, že máte MOC to všechno zastavit? Vlády nemohou jednat bez vašeho souhlasu. Taková je skutecnost. Vidíte to každý den. Hodiny tikají a nemáte moc casu, abyste zajistili budoucnost lidstva. Stále vytvárejí katastrofy, aby si koupili cas a odvrátili vaši mysl od toho, co mají v úmyslu. V roce 2016 se ukáže mnoho vecí, takže si nemužete dovolit ztrácet cas. Ti, co vedí, se stehují na bezpecnejší místa. To by vám melo neco napovedet: pripravují se. Vše je na verejných doménách, když si udeláte cas a vyhledáte to. Závisí na tom vaše budoucnost a budoucnost lidstva.

Tzv. Svatý Patrik znicil ženskou spirálu v Irsku. Musí být obnovena. Patrik dopustil, aby pres portál prišli Fejové a džinové. Z toho pramení všechny problémy, kterým Irové dnes celí. Pokud by se Irové probudili a vzali si zpátky svou moc, významne by to ovlivnilo plán, který má Kabala. Irsko je KLÍCEM, který vše odemkne.

Na mou drahou ženu byly opakovane podniknuty útoky, protože se snaží odemknout Irsko. Pred pár týdny témer prišla o život. Kdyby nezasáhla prítelkyne, nebyla by již na Zemi. To by vás melo upozornit na velkou duležitost Irska. Obe strany života musí udelat vše, co je možné, aby ODHALILY TAJEMSTVÍ, KTERÉ IRSKO MÁ, protože to osvobodí svet z nevolnictví. Naše Centrum musí být a bude založeno v Irsku, protože je to pro celé lidstvo, ne pouze pro Iry. Vatikán je rozhodnut udržet si vládu nad Irskem za každou cenu. Jakmile Irsko jednou odhalí jeho TAJEMSTVÍ, Vatikán zmizí beze stopy a vezme s sebou všechny bašty moci. Tohle musíte podporit, aby se stalo. Závisí na tom vaše budoucnost.

Má drahá žena neúnavne pracuje, abyste byli osvobozeni z vezení, po cemž všichni toužíte. Pres Irsko se stane každý clovek svobodný, aby volne zakoušel život na Zemi. Systém kontroly je pouhým domeckem z karet. Když ho uvidíte v pravém svetle, odfouknete ho. Jejich moc závisí na vás. Bez vás jsou bezmocní. Vy bojujete jejich války a vy vynucujete jejich zákony. Nemohli by to delat bez vás. Vy jste vašimi nejvetšími nepráteli. Bez vaší podpory jsou vyrízeni.

Spojte se s tím, cím opravdu jste, zkoumejte svou duchovní stránku, chodte do prírody, objímejte stromy. Blíží se Jaro, tak je mnohem snadnejší spojit se s prírodou. Nejste roboti, ani sluhové Kabaly. Každý z vás je jedinecný duch umístený v lidském tele. Jste napojeni na VŠE CO JE, ne na Kabalu. Stante se svetlem, kterým jste a spojte se s druhými, abyste spojili své svetlo a vymýtili temnotu. S temnotou odejde všechna kontrola, korupce, falešné informace. To je váš boj za svobodu. Spolecne to mužete dokázat!

Odstrante ze svého života všechny stopy náboženství. Nedávejte své deti žádné církvi. Deti jsou závislé na vás a na vaší ochrane, když prijdou do vašeho života. Musí být chráneny. Náboženství není tím, cím se zdá být. LHALI vám. Je to pravý opak toho, co vám ríkají. Nepotrebujete náboženství, abyste komunikovali s Bohem Lásky, který je vždy a všude kolem vás. Probíhá bitva o vaše duše. Nepodléhejte jejich lžím a falešným slibum náboženství. To vše je vytvoreno, aby vás to polapilo.

Kabala odstranila veškeré dukazy o vaší pravé historii a nechala vás ve zmatení ohledne toho, kým jste. Nyní vidíte, jak odstranují všechny náznaky národností, patrící k Evrope. To vše se deje pred vašimi ocima, ale OPRAVDU VIDÍTE, CO VÁM DELAJÍ, anebo pouze prijímáte propagandu, kterou vás krmí? Komu veríte? Proc stále veríte stejným lidem, kterí vám prinesli válku a destrukci? Stejným lidem, kterí delají ze života na Zemi boj o prežití. Otravují vaše potraviny, pudu, na které rostou a vzduch, který dýcháte. Vnucují vám nebezpecné léky. Jak jim mužete porád verit? To vše bude pokracovat, dokud nahlas a jasne nereknete: STACILO. TO MUSÍ OKAMŽITE PRESTAT!

Každý z vás má odpovednost k tem, kterí jsou na vás závislí, a musíte jednat zodpovedne. Spojte se, dívejte se do budoucna a pripravujte se na budoucnost, která bude jiná než ta, jaké jste vystaveni dnes. Ano, je to velký krok, ale musíte ho udelat. Nemáte na výber. Budete vedeni. Pomoc je k dispozici. Požádejte a dostanete. Hovorte mezi sebou otevrene. Pomáhejte si a organizujte se, abyste byli pripraveni, až padnou banky a zavládne chaos. Již nejakou dobu víte, že se blíží konec hry.

Veroniko, drahá, prosím, odpocívej, kolik jen to je možné. Príliš na sebe tlacíš. Bádat mohou jiní. Musíš to být ty?

Má drahá, jsi milována, víc než bys´ mohla tušit.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |