Home > > Montague Keen - 7. února, 2016

Montague Keen - 7. února, 2016

7. únor je pro vás vždy zvláštní den a také pro mne, protože to jsme na Zemi slavili mé narozeniny. Dekuji, má drahá, že si to vždy pro me porádala.

Svet nyní celí AGENDE 21, DEPOPULACI SVETA. Mají v plánu nejdríve vylidnit Brazílii, tím, že celou zemi otráví. Brazílie je nejvetším použivatelem pesticidu na svete, takže to pujde snadno. Pamatuješ, má drahá, byl jsem velmi proti pesticidum, když jsem byl na Zemi. Predvídal jsem velká nebezpecí v tom, že se takové chemikálie tak volne používají. Ty pesticidy a chemtrailsy jsou návodem na katastrofu, jak jste ted toho svedky. Všechny VIRY jsou vyrobeny v jejich laboratorích. Dle potreby je vypustí, aby dostali lidstvo na kolena prostrednictvím STRACHU za pomoci strašidelných informací, které vydávají. Lidé, kterí o tom besedují v televizi a kterí píšou, co je jim receno, že mají napsat v novinách, se podílí na vážném zlocinu proti lidskosti. Jsou vinni do takové míry, jakoby sami rozširovali ty viry fyzicky.

Kult, který vládne ve vašem svete, vás použil na vytvorení bohatství a moci pro ne. NYNÍ TO CHTEJÍ VŠECHNO. Již vás nechtejí ve svete, který považují za svuj. Po staletí peclive plánovali každý krok tohoto prevzetí. Zorganizovali každou válku, vytvorili každou nemoc. Vytvorili peníze, zhoubu lidstva. Použili lidstvo jako rukojmí a vy jste jako omámeni vešli do každé lécky, kterou pro vás vytvorili. Byli experty v tom, jak vám prodávat myšlenky. Vy jste nikdy nehledeli na skrytá nebezpecí. Nyní rídí všechny vlády, vlastní všechny banky a farmaceutický prumysl. Vyrábejí potraviny, potrebné pro život na Zemi. Nevideli jste jejich motivy, protože používali jazyk (magickou mluvu) aby vás zmátli, takže jste jim predali kontrolu. Používají vás, abyste vyrábeli chemikálie, aby vás mohli ZABÍT. Používají vás ve válkách, které vytvárejí, aby zabíjeli lidi. Používají vás, abyste dávali injekce, které vás nakonec zabijí. Vy, ano, vy jim pomáháte pri jejich velkém prevzetí Zeme.

Všechna náboženství jsou toho soucástí, prestože se to snaží velmi tajit. Vatikán je sídlem ZLA, zapamatujte si to. Buh, kterého uctívají, a ohledne kterého vás nabádají, abyste ho uctívali, POŽADUJE KRVAVÉ OBETI A UTRPENÍ, a oni to NA POŽÁDÁNÍ DODAJÍ. Jsou úspešní díky tomuto Bohu. Lidé prolévají krev, aby se zalíbili tomuto Bohu. MŠE, kterých se tak rádi úcastníte, je napodobením krvavých obetí a vy se toho dobrovolne úcastníte.

Co vám to udelá, abyste se postavili tomuto ZLU, které je kolem vás, zamaskované, aby vás zmátlo? Byli velmi úspešní, když vás oklamali, abyste jim verili, za pomoci náboženství. Je zde jedna vec, kterou byste se mohli, a meli od nich naucit: drží pospolu, vždy se vzájemne podporují a v tom je jejich síla. Podporují pouze sebe. Stále mení svá JMENA, aby vás zmátli. Naucili se, jak se dostat do mnoha zemí; infiltrovat se a znicit strukturu zeme a jejího lidu. To jim prineslo velké úspechy. Žijete ve svete, kdy oni zajistili, abyste o nem nic nevedeli. Drželi vás v nevedomosti ohledne všeho. Udelali vás na sobe závislými a to, prátelé, není dobré. Byli chytrí a byli trpeliví.

Toto je NEJVETŠÍ BITVA, JAKOU KDY ZEME ZAŽILA. Dobro proti zlu, svetlo proti temnote, ríkejte tomu, jak chcete, ale budte ujišteni, je to bitva, které se úcastní každý z vás a ta bitva již zurí všude kolem vás. Je to boj o samotnou vaši existenci.

Proto vás, mí prátelé, zaprísahám, abyste volili pouze ty, které Kabala neovládá. V Irsku jsou tento mesíc volby. Jsou to nejduležitejší volby, které mají. Volte pouze ty, kterí se projevili, že jsou cestní, kterí pracují pro dobro lidí a zeme. Hlasování vám dává sílu, tak ji použijte moudre. Zapomente na politiku stran, to patrí minulosti. Je cas pohnout se kupredu a prevzít si moc pro lidi. Když budete volit podle stran, DOSTANETE TO SAMÉ JAKO PREDTÍM. Máte príležitost prevzít si moc od Kabaly zpátky. Jste k tomu pripraveni? Anebo budete sedet na zadku a dovolíte, aby byla Zeme vylidnena, aniž byste proti tomu hnuli prstem?

Musíte se vyporádat s faktem, že všechny zprávy, jak v novinách, tak v televizi, jsou falešné a napsané Kabalou, aby vám zabránila dovedet se pravdu. Tolik se toho proti vám spiklo. Mají obrovské zkušenosti v obluzování a ovládání lidstva. Vy, mí prátelé, si to pouze ted zacínáte uvedomovat. Když si ctenári, diváci a reportéri uvedomí, cím se provinili a odmítnou být soucástí tohoto VELKEHO PODVODU, uvidíte, jak se celý domecek z karet sesype. Nezískali by takovou moc a nebyli by tak úspešní, kdybyste jim tak snažive nepomáhali. Je cas, abyste projevili loajalitu vuci svému druhu, ten potrebuje vaši podporu.

Prosím, prestante bojovat ve válkách Kabaly. Cožpak nevidíte, že jste soucástí jejího plánu na vylidnení planety? Sundejte ty uniformy. Odmítnete být krvavou obetí pro boha Kabaly, protože to je vše, cím pro ne jste. Nemužete nevidet, jak je život na Zemi kolem vás nicen. Musí to prestat a musí se s tím neco udelat. Delejte s tím neco a pomoc prijde ve forme volné energie, atd. Prestante být bezmocní otroci. Naleznete svuj hlas a odmítnete pomáhat pri nicení lidstva. Vezmete si zpátky svou moc.

Má drahá, ano, vždy útocí na plíce. Plíce jsou pro ne lehký cíl. Delají to také tvému príteli. Je pro ne lehký cíl. Jejich síla mizí, a tehdy jsou nejnebezpecnejší, protože neumí prohrávat.

Prosím, odpocin si. Bud pripravena!

Navždy spolu, Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |