Home > > Montague Keen - 28. cervna 2015

Montague Keen - 28. cervna 2015


Neviditelná ruka, která ovládá váš svet, stále žádá krveprolití. Chtejí, aby je všichni za každou cenu poslouchali. Jak pokracují ve svém žití na Zemi, uvidíte více zabíjení nevinných lidí. KONTROLA MYSLI je mocným nástrojem. Je používána na obetech, aby provedly peclive naplánovaná zabíjení nevinných lidí. Prestože se v mnoha prípadech jedná o zinscenované události, televize je využívána k vytvárení dostatecného množství STRACHU, aby lidé souhlasili s jakýmikoliv zákony, které budou predloženy z duvodu jejich bezpecnosti. Naucte se rozlišovat mezi zinscenovanými událostmi a samotným zabíjením. Ti, kdo chtejí ovládnout Zemi, nemají ohled k lidské rase, ani ji nepotrebují. Mnohokrát jsem poukázal na to, že NIC z toho, co jste se naucili ve škole ci na univerzitách, NENÍ PRAVDA. Nejenom že to NENÍ PRAVDA, bylo to vymyšleno za úcelem kontroly mysli.

Poznámka od Veroniky:

Významný, zesnulý dr. John Mrch zduraznil, jak je potešen tím, že moje mysl není OTRÁVENA žádným vyšším vzdeláním.

Jakmile jednou otevrete dvere pravde, najdete všechny odpovedi, které vám doposud unikaly. Podívejte se na sídla moci a uvidíte všechny symboly CERNÉ MAGIE, které jsou vystaveny všude kolem. Všechno je tam, na denním svetle. Doposud jste je nevideli.

Ve vašem svete jsou dobrí lidé, kterí se probudili a zkoumali pravdu. Chtejí ji sdílet s vámi. Michael Tsarion je expertem na temné umení, které je používáno, aby vás ovládalo. Michael vyrustal v Belfastu, Severní Irsko. Zažil na vlastní kuži korupci a kontrolu mysli, které byly používány na neustálé rozdmýchávání konfliktu. Michael byl jen chlapcem, když zacal se svým výzkumem. Ve své prezentaci na Youtube - KONECNÁ HRA NEFILIM-REPTILIÁNSKÝCH ANNUNAKIu vysvetluje vše, co potrebujete vedet. Jeho práce je velmi cenná jako pomoc pri probuzení lidstva.

Žádám vás, abyste si udelali cas a podívali se na DEJINY KRESTANSTVÍ - JAK BYLO KRESTANSTVÍ VYTVORENO. Rekl jsem vám mnohokrát, že Ježíš, Marie a Josef rímskokatolické církve NIKDY NEEXISTOVALI. Tato prezentace podává dukaz, který potrebujete, abyste znali pravdu. Rímský katolicismus je CELÝA ZALOŽEN NA LŽÍCH. Kontroloval váš svet po 2000 let prostrednictvím STRACHU. Nakolik byli tito lidé špatní, když vytvorili strach z PEKLA? Ovládali mysle mas. Stále tak ciní. Musíte vedet, že je to vše založeno na LŽÍCH. Nebyl žádný KRÍŽ, žádné ukrižování, o kterém tak rádi mluví, abyste se cítili vinni. NENARODILI JSTE SE VE HRÍCHU. Narodili jste se z láskyplného spojení muže a ženy. Tito lidé nenávidí lidstvo. Chtejí ho vymýtit. Musíte se vrátit k náboženství LÁSKY, jaké existovalo predtím, než to prevzal Rím. Nyní podnikají kroky aby prinesli znicení. Proto vás vyzývám, abyste se otevreli pravde. Nenechte se ukolébat, jinak se vydáte na cestu vlastního znicení.

Potrebujete znát, kdo jsou Ilumináti, a jak to delají, že otevrene kontrolují lidstvo, a také, komu odpovídají. Jenom proto, že nekdo vypadá jako vy, to neznamená, že je jako vy. Na Zemí jsou rasy, které chtejí Zemi pro sebe. Mají v plánu odstranit lidstvo, aby mohly svobodne žít, jak chtejí. Neprejí si udržovat navždy lidskou formu. Musíte toto vše pochopit, abyste mohli chránit sebe a své blízké. Možná jste se zamýšleli nad tím, kdo jsou Ilumináti. Doporucuji, abyste se podívali na: JAK VZNKLI ILUMUINÁTI, tam je vysvetlen jejich puvod.

Nesmíte ztrácet cas. Vypnete své televizory a pripravte se na to, abyste zajistili prežití lidstva. Kdo je pripraven, není zaskocen. Zajistete, abyste znovu nepodlehli jejich lžím. Uvolnete dobrou energii ze Zeme prostrednictvím ley linií. To zastaví zlo na jeho ceste. Oni nemohou existovat ve svetle. Když každá zeme uvolní dobrou energii, vše se zmení. Nepotrebujete pušky a tanky, pouze použijte svuj zámer, že ponesete svetlo vpred prostrednictvím ley linií. Je na vás, abyste to udelali.

Žádám lidi v Irsku, aby uvolnili energii Irska, zejména na TARE. Bude to znamenat velký skok. Použijte sílu ZÁMERU, abyste osvobodili ty, jejichž mysl je ovládána, aniž by to vedeli, což je využíváno Kabalou pro uskutecnování jejich plánu. Když budou odstraneny všechny kontroly, pak znovu vstoupíte do své vrozené síly a budete se cítit celiství.

Moje drahá, ver tomu, že se dostaví ten správný výsledek. Jsou to težké casy. Musíš odpocívat. Bud na sebe hodná.

Tvuj navždy oddaný Monty

Website: The Montague Keen Foundation

Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |