Home > > Montague Keen - 31. ledna 2016

Montague Keen - 31. ledna 2016

Má drahá, vím, jak jsi byla dnes ráno zhrozena, když jsi cetla, že je v Evrope pohrešováno 10 000 detských uprchlíku. Víš, že v Evrope bují satanistické a pedofilní skupiny. Opravdu si myslí, že to zustane UTAJENO? Protože ENERGIE roste, jak se každý den probudí víc lidí a pro ne se stalo obtížným, aby i nadále operovali v utajení.

Potrebují víc lidského masa a krve, aby si mohli udržet svá falešná lidská tela a mohli pokracovat ve vládnutí nad vámi. Mají tolik plánu na vyhubení lidské rasy a vy s tím již žijete: chemtrailsy, fluorid ve vode, geneticky modifikované potraviny, ockování. Nyní vypouštejí VIRY, které byly vyrobeny v jejich laboratorích. Nejnovejší je ZIKA. Použijí ho stejne, jako v minulosti použili virus AIDS. Verte mi, mají pripraveno mnoho dalších a jsou prichystáni je vypustit na nic netušící populaci. Cím jsou zoufalejší, tím více se stávají brutálnejšími. Jste v situaci „my nebo oni“. Vás je 99% a jich 1% . V tom poctu je síla, zejména když si ted tolik z vás uvedomuje, jak je situace vážná.

Stací vám pouze podívat se na Ameriku, abyste videli, jakým zpusobem pracují. Vidíte americký národ, jak stojí ve fronte, aby jim naslouchal a podporoval je. Jak musí být ti lidé slepí, že nevidí, co mají pred ocima? Když vedí to, co dnes vedí, jak mohou dopustit, aby byli znovu podvedeni temi samými lidmi, pouze v jiných šatech. Každý trik, který mají ve své kouzelné skrínce byl použit, aby vás oklamal. Nevzpomínáte si na LŽI, kterým jste uverili, když jste zvolili OBAMU? Je zodpovedný za více ÚMRTÍ, než jakýkoliv jiný prezident. Fakta mluví sama za sebe. Máte odpovednost, abyste lidstvo pred takovými lidmi chránili.

Nyní drako-reptiliáni - ríkejte jim, jak chcete, ztrácejí pudu pod nohami. Mají v plánu požádat vás o odpuštení a dovolení zustat na Zemi. Budou vám ríkat, že „se takoví narodili“ a budou spoléhat na vaši milost. Musíte nad tím premýšlet a zvažovat to, protože s nejvetší pravdepodobností budete muset ten problém rešit. Mnozí Zemi opustí. Vezmou s sebou zlato, kvuli kterému na Zemi prišli. Vždy jsem ríkal, že neodejdou klidne. Predtím, než odejdou, znicí, co nejvíc budou moct. Jejich vlastní vedci vyrábejí proti vám viry a jedy a ješte si myslí, že budete takové ciny prehlížet. Mužete se do takové situace dostat drív, než byste cekali. Veci se zrychlují. Musí být ucinena duležitá rozhodnutí.

Je na case opustit ideu POLITIKY STRAN z MINULOSTI. To vás uveznilo. Ted se pozorne dívejte na OSOBY, které vás žádají o duveru. Sleduji, co se deje v Irsku. Vidím, že pricházejí nekterí OPRAVDOVÍ lidé, se zdravým úsudkem a velkou touhou sloužit PRAVDE a SPRAVEDLNOSTI. Zejména RICHARD BOYD-BARRETT, CLARE DALYová a PAUL MURPHY jsou nebojácní a duveryhodní. Budoucnost, nejenom Iru, ale lidstva, by byla v jejich rukou v bezpecí. Váš svet je potrebuje, a další podobné, aby vedli lidstvo vpred do budoucnosti. Ponechte staré loajality z minula v minulosti. Máte za povinnost vytvorit lepší budoucnost pro všechny. Odstrante vše, co je zkažené a zastaralé a jdete vpred.

Mnozí z vás mají divné, nevysvetlitelné zážitky. Ano, je uvolnována energie a ta umožnuje, aby se delo neocekávané.

Po celý život jste žili v kontrolovaném prostredí, a teprve ted vidíte, že to vše bylo zmanipulováno, aby vás drželi ve strachu a pod kontrolou. Bylo vytvoreno mnoho lží, aby vás obrali o svobodu, aby vás to stálo peníze a dalo vám pocit viny a zodpovednosti. Globální oteplování je jeden z jejich nejvetších podvodu. Stálo vás to mnoho penez. Oni všechno pozmení, aby to ladilo s nejakou historkou, kterou v ten - který den prezentují. Musíte zkoumat všechno, s cím prijdou, a pak zjistíte, že jsou to všechno lži. Ti, co mají moc, tady NEJSOU proto, aby VÁM SLOUŽILI. Jsou tady, aby vám vše vzali a vás odstranili. Pro ne jste, jak to rekl Kissinger, darmožrouti, nepotrebný prebytek. Nechtejí vás ve svete, který chtejí pro sebe vytvorit. Deje se to všude kolem vás. Když budete pred tím zavírat oci, nezmizí to. Pouze jim to dává vetší moc. Chcete to? V roce 2016 musí být ucinena velká rozhodnutí. Jste pripraveni je udelat?

Sami hledejte pravdu, vše je dostupné. Nikdy ji nenajdete v mainstreamových médiích; všechna vlastní a kontrolují oni. Vše, co tam najdete, je propaganda a bohapusté LŽI, které používají, aby protlacili svou agendu.

Vy, mí prátelé, vytváríte svet, v nemž má nejvetší duležitost mír a láska. Bude vytvoren bez bomb a pušek. Lidstvo se prirozene spojí, aby vytvorilo budoucnost, v níž budou sdíleny všechny výzkumy a zdroje. Jestli to chcete sdílet s temi, kdo byli v minulosti soucástí systému drakoniánské kontroly, je velkou otázkou, nad kterou se musíte vážne zamyslet. Nastal cas, abyste se rozhodli.

Má drahá, cím je to nárocnejší, tím víc se blížíme k úspešnému záveru. Deláme, co je v našich silách, stejne jako ty, má drahá. Musíme toho mnoho prekonat a my to prekonáme.

Tvuj navždy oddaný Monty.

ZPRÁVA od VERONIKY

Chci podekovat všem, kdo mi poradili, jak mám vyrešit svuj problém s plícemi. Mé zdraví se zlepšuje.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |