Home > > Montague Keen - 31. srpna, 2014

Montague Keen - 31. srpna, 2014

Svetlo postupuje, moje drahá. Bylo nutné, abys´ znovu jela do Irska uvolnit další energii. Videla jsi, jak proudí. Je treba, aby se to delo pravidelne, až dokud nebude dokonceno Probuzení. Vím, že cesta je pro tebe fyzicky nárocná a vím, co jsi zažila na dublinském letišti vcera vecer. Byla to bolest, která ti vyrazila dech, a tvé telo se prohnulo v agonii. Dekuji lékari, který se o tebe staral behem letu. Byla to desivá zkušenost, zejména protože jsi byla úplne sama. V srdci jsi vedela, že to zvládneš. Bez ohledu na to, co na tebe prichází, moje drahá, bezpochyby víš, že svoji práci na Zemi dokoncíš. Byla laskavé od T. a M., že financovali cestu, protože sama by sis´ to nemohla dovolit.

Jakou si mela nádhernou zkušenost na TARE. Dokonce i pocasí se zmenilo, takže jsi mohla jít na Lea Fail, abys´ uvolnila posvátné energie. Videla jsi, jak tecou, a já jsem sdílel tvé vzrušení. Prinese to mnohem více svetla. Tvá meditace za toho mimorádného mladého muže byla procítená a úcinná, prinesla ovoce. Skutecnost, že se na Tare behem tvé návštevy bubnovalo, nebyla náhoda. Víš, že Irsko je klícem, a že klícem je nutno otocit, aby lidstvo krácelo dopredu do svetla a dosáhlo úplnou svobodu. Vše, co je falešné a zkorumpované bude v tomto svetle odhaleno.

Tvá návšteva na tom úžasném a nejposvátnejším z posvátných míst, Uisneach, byla mimorádná. Príležitost, na jakou se nezapomíná. Opet, má drahá, jste pustili do sveta posvátné energie. To, co jsi videla, byla reakce vesmíru na vaši návštevu. Nebe ukázalo svou vdecnost za to, co jste vy tri tam provedli. (Byly porízeny fotografie). Meditace na tom míste, pro toho mladého muže, byla velmi duležitá. Ale všechno to šplhání te vycerpalo, moje drahá.

Bohužel, bylo toho pro tebe príliš. Kolaps, který jsi zažila na letišti v Dublinu ti ríká, že musíš o sebe dbát. Pripomínám ti, moje drahá, že již nejsi žádná mladice! Již nemáš fyzicku, abys´ tak lezla po kopcích, dokonce tolik duležitých, bez pomoci.

Kabala ztrácí svou moc. Dukazy o tom jsou každým dnem zrejmejší. Jejich lžím se již neverí. Všechny jejich události pod falešnou vlajkou narážejí na nezájem. Vaši státníci vypadají cím dále víc legracneji a zmateneji, protože jejich hra koncí! Nyní se pokouší vyjednávat ohledne svého prežití.

Volba je ted na vás. Chcete, aby mezi vámi žili? Budou vubec schopni vzdát se toho, aby vás ovládali? Mohli byste jim ješte verit, že se budou chovat slušne, po strašném údelu, jaký lidstvu pripravili? Protože oni nikdy neprojevili lítost, mohou ji cekat od vás?

O techto vecech je treba diskutovat a možná tomu budete muset celit dríve, než si myslíte. Budte pripraveni, protože jste ti praví, kdo budou cinit tato rozhodnutí. Jak vidíte vaši budoucnost? Bude poskytnuta obrovská pomoc z jiných planet, jejichž obyvatelé plánovali zpusob, jak vám pomoci restartovat život, když budou odstraneny všechny kontroly a omezení. Nebojte se toho, protože vaše duše po tom volaly. My, v Duchu, jsme tuto chvíli také plánovali. Vezte, že bude o vás postaráno.

Duvod, proc budou vybudována Centra, je za úcelem pomoci vám vytvorit lepší život bez všech omezení, s nimiž jste museli žít v živote pod Kabalou. Dekujeme vám z hloubi našich srdcí za príspevky, které jste dali na centrum v Irsku. Není v lidských silách napsat a podekovat každému osobne. Den nemá tolik hodin. Veronika pracuje na mnoha úrovních a na ruzných projektech. Prosím, pochopte to. Doufáme, že budete pokracovat v podpore, abychom mohli zakoupit tuto nemovitost. Zaplatili jsme depozitum, ale je to ješte dlouhá cesta. Bude to brána do lepší budoucnosti pro celé lidstvo. V techto centrech bude s lidstvem prímo pracovat Duch, a bude vám ukazovat cestu vpred, abyste se vyhnuli nástrahám minulosti.

Kabala ted již jenom visí na vlásku. Neverte její propagande. Je s nimi konec. Jejich poslední nadejí je, že vás možná budou šálit ješte trochu déle.

Mnozí z vás chtejí lpet na tom, co vnímají jako svuj vlastní bezpecný koutek. Veríte, že když budete mít hlavu pevne v písku, všechno jednoduše pomine. Ale tato zmena se deje, at se vám to líbí nebo ne. Taková je realita. Musíte jí celit!

Nemáte se ceho bát, pouze samotného strachu. Príslušníci Kabaly jsou experti na to, jak vás držet ve STRACHU. Tak vás ovládají. Vezte, kdo jste, protože když vstoupíte do své vlastní síly, nic vás nemuže zadržet. Vytvoríte budoucnost, o jaké jste dosud jenom snili. Použijte peníze, které budou brzy zbytecné, na vytvorení lepší budoucnosti.

Veronika je vycerpána. Byl to pro ni namáhavý týden. Síly zla jí pripravily mnoho výzev. Mladý muž, kterému jsme žádali posílat lásku a svetlo, momentálne prochází svým Probuzením. To ho osvobodí od krutého podrucí Kabaly. Je to velmi bolestivý proces. Potrebuje vaši pomoc. Poznáte ho, když se osvobodí a budete pyšní na to, že jste mu pomohli.

Prosím, pokracujte v nádherné práci na ley liniích. Když bude energie zcela uvolnena, budete se radovat jak nikdy predtím. Lidstvo je vám hodne dlužno. Lidí vám budou chtít podekovat za vaši práci na osvobození Planety Zeme. Spolecne uspejeme. Jsme porád tady.

Veroniko, prosím te, abys odpocívala. Tento týden si od tebe vybral svou dan. Potrebujeme te tam, aby jsi dohlížela na centra. Musíme být pripraveni na zajištení pomoci, která bude potrebná, když padne Kabala.

Moje láska ti pomáhá vyrovnat se se vším, co je na tebe posíláno. Tvuj, navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |