Home > > Blossom Goodchild, May 10, 2013

Blossom Goodchild, May 10, 2013

بلاسم گودچایلد- 20 اردیبهشت 1392

سلامی دوباره "به آنجا"! می دانم که از تیم شگفت انگیز مترجمین مجراهای کهکشانی (Galactic Channeling ) مطلع هستید. خیلی از آنها می گویند احساس می کنند هنگام ترجمه، شما در کنار آنها هستید. آنها از من می خواهند که در صورت امکان سوالاتی را از شما بپرسند و این موجب خرسندی من خواهد شد که بتوانم در قبال کارهایی که آنها برای ما انجام میدهند، کاری کنم.

صبح بخیر به تو و همگی. در حقیقت موجب خرسندی است و ما تمام سعی خود را برای ارائه پاسخهای دقیق، خواهیم نمود... تا از سردر گمی، جلوگیری شود.

عالیه. متشکرم. اولین سوال، مربوط به تغییرات ویژه ای است که در کالبد فیزیکی و یا علائمی که در جسم ما در هنگام عروج و افزایش فرکانس ارتعاش ما رخ می دهد می باشد، در صورت امکان راجع به این علائم و عملکرد آنها توضیح بفرمایید؟

خب، ما مایلیم که موضوع را اینگونه مطرح نماییم. همانگونه که می دانید جسم شما، معبد شما است (معبدی برای روح). آن جایگاهی برای تجربیات همین زندگی تان است. (روح) در طی دورانهای بسیار، جسمهای بسیاری بخود گرفته است (اشاره به تناسخهای مکرر روح)... که موجبات زحمت و نیازمندی های بسیاری گردیده است! نیازهای جسانی شما در فست فودها و نوشابه ای گازدار یافت نمی شوند. در اقسام گوناگون اعتیادها هم یافت نمی گردد... آنها را صرفا در طبیعت می توان یافت. آنها از دل زمین مادر می روید (گیاهخواری). از درختان نشات می گیرد... با این حال حس می کنیم بسیاری از چیزهایی را که ما می گوییم، آنها از قبل می دانند.

بله، در واقع جسم شما در حال تغییر به سوی آن انرژی نورانی تر می باشد. آن بخش نورانی تر شما. از شما درخواست می کنیم به آنچه که جسم تان به شما می گوید، گوش دهید... زیرا مصلحت شما را بهتر می داند... با این حال، خیلی ها مایلند که به این نجواها توجهی نکنند. (بنابراین) شخص به وضعیتی دچار می شود که مطلوب وی نبوده است و به چیزی معتاد می گردد که اگر به معبد(جسم) او وارد شود، هیچ نفعی برای او در پی نخواهد داشت. فرد همواره در پی آسایش جسمانی خویش است. البته آنها حق انتخاب دارند و هر کسی اختیار خود را دارد. ما پیشداوری نمی کنیم، از این رو دیدن کسانی که نسبت به "فراوردهای طبیعی" واکنش مثبت نشان می دهند تا از این خانه باشکوه که منزلگاه روح است به کمال دست یابند، بسیار هیجان انگیز است.

تغییرات بسیاری، ظرف مدتی مدید پدید خواهد آمد. این تغییرات ممکن است واکنشهایی از قبیل سردرد، بی حالی، درد و رنج، گردن درد (زیرا بلندتر است)... و بیش از اینها را در پی داشته باشد. اما اینگونه نیز نباید بیاندیشید که اوه، در این مورد نیاز به انجام کاری نیست، اینها "علائم عروج" هستند... اما اگر وقت گذاشته و به خود "غذای خالص" (طبیعی) بدهید، درخواهید یافت که بسیاری از این دردها ناپدید خواهند شد.

می پرسید چگونه درمان می شوند؟... عشق... با اندیشیدن از روی عشق خالص. اینها از نوع بیماری هایی که زندگی را به مخاطره میاندازند نیستند... کاملا برعکس، آنها واقعا در راستای سلامتی می باشند... اینها (امراض) "جدی" و ناتوان کننده ای که خیلی ها به آنها مبتلا میگردند، نیستند. فرایند تغییر می تواند اندکی ناخوشایند باشد... با این حال هیچکدام از این علائم به آن حدی نیست که موجب ناتوانی شخص بشود. بسیاری از این رخداد های درونی بطور تدریجی می باشد، بگونه ای که شما حتی متوجه آن هم نخواهید شد!

شما مشغول انجام کارهایی هستید که موجب ارتقایتان گردیده و برایتان منفعت در بر خواهد داشت و این (پدیده های) تازه، احساس سبکی بسیار بیشتری را برایتان به ارمغان خواهد آورد. گامهایتان سبکتر شده و احساس آزادی بیشتری در حرکات خود خواهید نمود... می شود گفت... احساسی متفاوت.

گام نهادن در مسیر پذیرش این تغییرات، کاملا به خودتان بستگی دارد. شما نمی توانید در جهت عکس آن گام بردارید و همچنانکه که عملکردهای طبیعی جدیدتان جایگزین می شوند، در میابید که تمایل شما به تغییر در عادات غذایی، بیشتر میگردد.

با اینکه ما می گوییم مدیتیشن می تواند در این میان به دید شما کمک کند... اما واقعا به آن بعنوان یک امر الزامی نگاه نمی کنیم. البته این تغییر، تغییر عظیمی است اما خیلی ها در خلال روند این تغییرات فیزیکی، آنرا ناشی از عوامل دیگری می دانند... بنابراین از "علائم عروج" خرده می گیرند.

واقعا جالب است!

دوستان عزیز... حلزون را در نظر بگیرید... او خانه اش را بر پشت خود حمل می کند. روح شما تا جاییکه مقدور باشد، در هر یک از اقامتهای (تناسخات) خود، فرم انسانی را بر می گزیند. روح هر چه بیشتر فرم انسانی بخود بگیرد، شادی بیشتری خواهد داشت. غالب این حسها مشترک است. از لحاظ ذهنی، ممکن است چشم شما به یک شیرینی کماج یخی بیافتد و آنرا هوس کند... در حالی که، آن (صرفا) مقداری شکر دستکاری شده... شکر فرآوری شده است. اما، روح شما در صورتی که به آن شانس انتخاب داده شود، سیب درختی آبدار را ترجیح می دهد... ضمن آنکه متاسفانه در آن لحظه براحتی در دسترس نمی باشد.

با این حال انجام می شود. شما بیشتر و بیشتر از نحوه عملکرد جسم خود، آنچنانکه باید باشد، مطلع خواهید شد. شما به موضوعاتی نظر دارید که هیچ نفعی برایتان ندارند و تغییری در عادتهایتان ایجاد نمی نمایند. این کمال خرسندی است ... که از آنچه که بدرون خود میریزید، آگاه باشید، همگام با شناخت این تغییرات، یقینا آنها در ظاهر بیرونی شما نیز نمود خواهند داشت و موجب نورانیت شما خواهند گردید.

بدنهای جدیدتان دیگر نمی تواند پذیرای سموم باشد و آنها شما را از لحظه پدید آمدنشان، مطلع خواهند ساخت. گاهی در مورد یک غذای خاص، به طریقی به شما کمک می کند تا دریابید که دیگر بیش از این، این غذا مناسب شما نیست و بسادگی آنرا "رد" خواهد کرد.

برای اختمام این موضوع باید بگوییم که بهترین راه برای ایجاد هماهنگی، "گوش سپردن" است. بدانید که آن هنگام، هنگام آسایش است، بدانید که آن هنگام، هنگام تفریح است. بدانید که آن هنگام، هنگام عیش است و آگاه باشید که هرآنچه که از روی غریزه انتخاب میکنید تا در اختیار داشته باشید... برای جسمتان... درخدمت شما خواهد بود.

از این بابت بسیار سپاسگزارم. یک چیز دیگر! آیا امکان آن هست که ما با دوستان کهکشانی خود، مثلا با شخص خاصی، در خوابهاها و مکاشفات خود در تماس و گفتگو باشیم.

(نیازی به) پرسش نیست. این اتفاق بیش از آنکه فکرش را بکنید روی می دهد. بسیاری، بسیاری از شما، گفتگوی خصوصی با ما خواهید داشت. این گفتگوها همیشه برای منظور خاصی نیستند... همه آنها می توانند به اشتراک گذاشته شوند. خیلی ها ترجیح می دهند که آنها را برای خود محفوظ بدارند. برخی نیز آنها را صرفا با گروههای کوچک درمیان میگذارند. عده ای نیز از خود می پرسند که آیا واقعا با ما در تماسند یا این زایده خیال آنها است.

از سوی دیگر، بسیاری از شما... عمیقا در اشتیاق گفتگوی با ما هستید... ضمن آنکه احساس می کنید که شایستگی آنرا ندارید... می اندیشید، که چرا با آنها در تماس هستند؟ و چرا با ما نه؟ قطعا ما با شما در خوابهایتان در تماس هستیم. گاهی ممکن است قبل از به خواب رفتن، یک بارقه نور ببینید... شما متعجب خواهید شد که چه مکالمه طولانی (در حین خواب) داشته اید!

دوست داشتنی بنظر می رسد. با این حال... می دانم که خیلی ها مایلند که شواهد ملموس تری در دست داشته باشند که با شما در تماس هستند.

پس باید اندکی صبور باشند. ما بیش از خودشان، از نیازهایشان مطلع هستیم... این را همین جوری نمی گویم... زیرا حضور ما بصورت "آگاهی بدون واسطه" (حضور در لحظه) می باشد. بعضی از شما نیز در تعجبید که چرا ما در جهت اصلاح مشکلات، گامهای فوری بر نمی داریم. دلیل آن این است که قوانینی وجود دارد که باید به آن احترام گذاشت... قوانین جهانی. اینطور هم نیست که ما تا آخرین لحظه منتظر بمانیم... ما همچون ابر قهرمان گام بر می داریم!... نمی بینید؟... تازه این همه ماجرا نیست. با این حال بسیاری به این شکل متوقعند و اینگونه می اندیشند، بزودی همه چیز درست میشود و شما به سوی درکی بیشتر، پیش میروید... بسوی جهانی بهتر.

عزیزان... بله، ما تکنولوژیی در اختیار داریم که از طرق مختلف، فواید بسیاری به شما خواهد رسانید. بله، قصد ما داشتن "یک چشمه پاک" است... با این حال تکامل معنوی شما را شامل نمی شود! ما نمی گوییم که قادر به کمک به شما نیستیم. می توانیم و خواهیم کرد. اما زمان آن هنگامی فرا خواهد رسید که روحهای ساکن زمین، آمادگی لازم برای همکاری را کسب کرده باشند.

ما همچنانکه به بلاسم توضیح می دهیم، افکار شما را نیز می خوانیم ... زیرا ما حضور داریم... نداریم؟

در واقع بسیاری از شما در حال هدایت به این مسیر هستید. شما می توانید تغییرات را در درون خود احساس کنید و شواهد بیرونی آنرا مشاهده نمایید.

برای ما بسیار حائز اهمیت است که این انتقال عظیم، با دقت و به نفع همه صورت گیرد.

پیچیدگی های فراوانی وجود دارد که خیلی ها حتی قادر به تصور آن نیستند.

ضروریست که آن (انتقال) "به نحو احسن" انجام پذیرد و زمانبندی مهمترین چیز است. براستی خیلی ها بدلیل عملکرد کسانی که هیچ تعهدی نسبت به کمک نداشته و در آخرین لحظات موضع خود را تغییر دادند... دچار یاس شده بودند.

ما شما را در معرض خطر قرار نمی دهیم.

به طور کلی، عملی که از روی اندیشه صورت نگرفته باشد، منجر به این می شود که همه چیز را به مسیر اشتباه منحرف می کند.

عزیزان، ما از عمیقترین مکان آگاهی به شما می گوییم...

شما نباید ناامید شوید.

شما نگرانید که این نقشه ها بر روی تابلو مانده و هیچگاه به مرحله اجرا نرسند.

آه که اگر فقط می توانستید ببینید... اگر فقط می دانستید!

راجع به آن برایمان بگویید!! حدس می زنم... می دانیم که خیلی ها هنوز در خوابند... اما برای آن عده از ما که بیداریم... آیا می توانید ترتیب یک سفر کوتاه مدت چند روزه یا همچین چیزی را بدهید؟ شما می گویید که خیلی ها در خوابهایشان با شما ملاقات می کنند و بسیاری نیز تجربیات خود را یاداشت کرده و آنها را بیان می کنند... پس این کار شدنی است... فقط در مقیاسی بزرگتر؟ کسی از شما مدرکی نمی خواهد... بلکه درخواست یک "مشاهده عینی" را دارند!

مشاهدات عینی ارائه می گردد. اما هنگامی که (پس از مدیتیشن) به این بعد باز می گردید، از ذهن شما محو می گردند.

یا اینکه پاک می شوند! اما اگر ما نتوانیم سفرخود را به خاطر بیاوریم، دیگر تعالی بخش نخواهد بود. این مانند آن سفرهایی که از آنجا آلبوم عکس همراه خود آورده و آنجا را دقیقا می شناسیم، نیست. مشکل ما همین است دوستان... مطمئنا با تمام توانایی هایی که شما دارید... "جزئیات" بیشتر، "مشاهدات" بیشتر قابل نشان دادن است. خیلی ها خسته شده و گروه را ترک کرده اند... اینجا، این پایین بودن راحت نیست. (حتی) "حضور" در اینجا به مدت کم نیز، ما را بسیار ارتقا می بخشد. می دانم قبل از آنکه به اینجا بیاییم، آنجا را می شناختیم... ولی بعد از آن دیگر نه... و از اینجا به شما گزارش می دهیم... از شما میخواهیم که در پی ارتقای ما باشید. این پایین وقتی یکی از اعضا خانواده خسته می شود، دیگری پیشنهاد کمک میدهد...

شما خانواده ما هستید... و ما از دوستان خود (شما) تقاضای اندکی مساعدت داریم!

با این حال، علیرغم صحبتهای تو بلاسم... از آگاهی شما، خبر داریم... خیلی ها گفته های ما را می خوانند... همه چیز بر طبق نقشه پیش می رود.

خوش بحال انهایی که از نقشه خبر دارند. ما که بیشتر در تاریکی رها شده ایم...

اما می دانید که اینطور نیست. نمی توانید باشید. شما از نور هستید! شما از درون می دانید... شما می دانید! به همین دلیل است که ادامه می دهید... زیرا یک روز... این قسمت از نقشه به سرانجام خواهد رسید... و وارد فاز کاملا متفاوتی از بازی خواهید شد و این دغدغه ها دیگر بیش از این در سیمای شما مشاهده نخواهد شد.

ما شما را تحسین می کنیم... ما شما را دوست می داریم...

ما باید گفته های شما را به روی تابلو (نقشه) ببریم. زیرا از آنجاییکه ما در واقع در آن ارتعاشات پایینتر زندگیهای پی در پی نداشته ایم، همواره همه چیز را نمی توانیم درک کنیم.

آه! من فکر می کردم داشته اند.

صرفا در یک سطح ارتعاشی ... که در کلام نمی گنجد.

می دانم که وقت (امروز) رو به اتمام است... امروز کمی خنده دار بود... با این حال من نیاز دارم که کمی روشنتر شوم، من سرنخی از شما بدست نیاوردم و متقاعد نشدم ... فقط مردم را بر سر دوراهی گذاشتیم.

این کاری است که بخاطر آن به اینجا آمدی، بلاسم.

خوشبختانه من در ایام مدرسه این را نمی دانستم. متصدی زندگانی من (آنکه سرنوشت من را رقم زده) کمی مشکل داشته!

خانمها و آقایان... شما بسیار نزدیکتر به آنچیزی هستید که مدتهای مدید در اندیشه آن بوده اید.

کار عاقلانه این است که حداکثر تلاش خود را برای رسیدن به صلح و عشق درونی انجام دهید. آنرا درون خود حفظ کنید... موهبت بزرگی برای روح شما خواهد بود... هنگامی که بازی آغاز گردد!

(البته) با عنایت شما... همگی ... با عشق و متشکرم!


مترجم: سعید

Website: Blossom Goodchild

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |