Home > > Blossom Goodchild, September 16, 2012

Blossom Goodchild, September 16, 2012

بلاسم ۲۶ شهریور ۱۳۹۱

سلام … من اینجا هستم. خیلی عالی خواهد شد اگر ما بتوانیم با هم گفتگویی داشته باشیم اگر وقت برای شما هم مناسب باشد … برای من که وقت مناسبی است.

ما هم خوشحال خواهیم شد با شما گفتگویی داشته آنچه را که دانستن آنرا در این زمان خاص برای شما ارزشمند می دانیم بشما انتقال دهیم. قبل از هر چیز ، از اینکه در نظر دارید به کسانی که به تازگی اراده کرده اند به کاربران نور (Lightworkers) که بسرعت و با گذشت هر لحظه به جمع آنان افزوده می شود ، به پیوندند ، تبریک بگویید بسیار سپاسگزاریم. نوع بشر بیشتر و بیشتر در حال بیدار شدن بوده بدین سبب … اجازه می دهد که ارتعاشات (نور و راستی) افزایش و همفاز با فرکانسهای ارتعاشی بالاتر شده امکان دهد ما بیش از همیشه بشما نزدیک شویم.

در نظر بگیرید تبریکها فرستاده شده اند.

دوم اینگه ما هر یک از شما را با انرژی عشق خود در آغوش می گیریم. خواهش ما اینست که بدانید ما همه شما را بخشی از خانواده خود دانسته بدین طریق بیکدیگر نزدیکتر می شویم … چنین می نماید که ارتباط ما با شما هر چه ساده تر و زنده تر می شود. همچنین در نظر داشته باشید دانشی که خود را در این روزها بشما عرضه می کند … موجب می شود بدانید که این انرژی خود شماست که راهتان را روشن می کند. بطور قطع شما می دانید که احساس تعالی بسی قوی تر از گذشته است. هیجانی در فضای محیط کره زمین وجود دارد و نیز در آنهایی که در بیم و هراسند . آنها با ترک بدن خود ، خود را در محیطی خواهند یافت که بسی آسان تر است.

در نظر بگیرید امکان تداوم هر چه بیشتر آنهایی که بیدار می شوند … همه اینها ، همه امکانات را در مدت زمان کمتری به واقعیتها تبدیل می کنند. بعنوان مثال … هرچند شما بعضی اوقات فکر می کنید *در ایده ها و افکارتان تنها هستید* اما شواهد و مدارک بسیارسنگین تری برای آنانی که وجود ما را همیشه زیر سوٌال برده به باد تمسخر می گرفتند ، وجود دارد. این روزها ، آیا اینطور نیست که بسیاری از شما با تمامی این قضیه برخوردی ساده تر و سبکتر داشته و در عین حال آنرا خیلی جدی تر می گیرید؟

چه زیباست که ما می توانیم تمایل روح شما را برای اتحاد با ما احساس کنیم. چقدر ما منتظریم که با خیره شدن به چشمان یکدیگر ، به شما آرامش قلب و آسایش فکر دهیم. تمامی حصارها شکسته شوند. همه آنچه که به غلط در تفکرات شما جای گرفته و موجب همه تردیدها و دودلیها شده ذوب شوند. عزیزترینها … این ایام بسیار تزدیک و قابل دسترسند. ما بشما تاریخی نمی دهیم … فقط حقیقت اینکه چه خواهد شد را می گوییم.

می توانم پرسشی داشته باشم؟ چگونه ما می توانیم به تشکیل این اتحاد کمک کنیم … چه کار بیشتری می توانیم بکنیم ، چون خیلی ها احساس می کنند که به اندازه کافی تلاش نمی کنند و با این حال من گمان می کنم که زمانش هم رسیده؟

ما می دانیم که بسیاری چنین می اندیشند. آنها می دانند که اینجا هستند که کاری بکنند و اینرا در قلب خود می دانند که کمک به این طرح و برنامه عظیم است در عین حال احساس می کنند که راکدند ، یا اینکه خود را گم گشته انگاشته و اطمینان ندارند که در کدام راه باید گام بردارند. ولی گفته ما اینست … هرگاه زمانش برسد … وقتی برای پرسیدن اینکه ما باید چه بکنیم نخواهد بود … همه بطور مداوم کار خود را دانسته و انجام خواهند داد.

برای توضیح موضوع ، می توان گفت که شما برنامه ریزی شده اید که وقتی لازم است اقدام کنید. ما علاقمندیم که گفتار ما به اشتباه برداشت نشود. شما روبات (آدمهای مکانیکی) نیستید … ولی بسادگی (در روح و قلب خود) می دانید که هریک از شما چه باید بکنید … و چگونه در بخش آتی زندگی خود رفتار کنید. بطریقی قضیه بشکل کلیدی است که وقتی در قفل چرخید ، تمام اطلاعاتی که شما اینهمه در بخاطر آوردن آن اصرار دارید ، دیگر بار در مغز شما جای خواهد گرفت.

پس در این زمان … شرایط فعلی خود را بپذیرید و شاد باشید از انکه هستید. بدرون خود فرو رفته تلاش در مرتبط شدن با آن بخش از وجودتان که ساکن روی این کره نیست داشته باشید. چون این بخش از وجودتان فعالیت خیلی بیشتری در روزهای آینده که نیازمند به ارتباط بسیار قویتری با خویشتن متعالی خود خواهید بود ، خواهد داشت.

با تمام این احوال سخن ما اینست … همه اینها بسادگی و آسانی صورت خواهند پذیرفت.

شنیدن این مطلب دلنشین است … بعضی وقتها با خود می اندیشم *ما کجای کار هستیم* … چگونه ممکن است که ما بتوانیم چنین جهشهایی برای رسیدن به مقصود انجام دهیم.

این امر بشیوه ای انجام خواهد شد که شما احساس خواهید کرد همه عمرتان بهمان طریق عمل می کردید! که البته بیشتر اوقات هم چنین بوده است.

پس ما احساس خواهیم کرد که از اول می دانستیم چه باید کرد … و فقط بخاطر آوردیمشان؟ یا احساس خواهیم کرد که این موضوع جدیدی است؟ این امر کمی عجیب است … چون من اصلا نمی دانم درباره چه چیزی دارم صحبت می کنم!

آه … ولی شما خوهید دانست. شما می دانید که چگونه کودکان هدایا ، استعدادها و آکاهیهای خود را بکار می گیرند. شما هنوز نمی توانید درک کنید که چه مقدار اطلاعات به شما عرضه خواهد شد فقط بواسطه همان بخش از مغزتان را که مدتهای مدیدی خاموش کرده اید. در حالیکه ما می گوییم … وقتی آن بخش از شما دوباره متولد شد … هنگامی که بار دیگر بخشی از وجود شما شد … زمانی که دیگر بار فعال شد … شما از بابت میزان توانمندیهای بالقوه خود شگفت زده خواهید شد.

عزیزترین دوستان ما … ما با شما در مورد ساختن دنیایی که در آن گام خواهید نهاد گفتگو کرده ایم. خواهش ما اینست که بدانید که این امر هم اکنون در جریان است … و همه آنچه که شما هم اینک در حال بنا نهادن آن هستید واقعیتهای جدید شما خواهند شد … واقعیتهای راستین … که ساخته و پرداخته خواهند شد فقط بواسطه تفکرات شما. پس آگاه باشید به آنچه که مایلید باشید. آنرا بوجود خود بنمایانید و به آن بیافزایید همچنان که در آن پیش می روید.

گفتار ما اینست که فقط به آن فکر نکنید … بلکه تجسم هم بکنید … و در درون آن تجسمات … از همه مهمتر اینکه احساس کنید که چگونه خواهد بود وقتی آن اندیشه های شما به جهانی بدل گردد که شما قصد زندگی در آن دارید.

اگر چه برخی اوقات هنگام انجام این کار … احساس می کنم کمی خودخواه شده ام چون متمرکز روی جهانی می شوم که مایلم *جهان من* باشد … همه آن درباره جهان من است … و بنظر نمی رسد که من تجسمها و تخیلات خود را به جهانی همگانی گسترش می دهم.

در عین حال شما نمی بینید؟ بطور قطع این بهترین شیوه ممکن برای شروع است. چه با این عمل … با برانگیختن احساس شادی که شما مایلید در تمامی طول روز با آن روبرو باشید … شما آنچه را که هست تمرین می کنید. با برانگیختن احساس چگونگی آینده خود … شما جهانی را که درباره آن صحبت می کنیم می سازید. چون اگر همه چنین کنند … جهان جدید شما بسرعت ساخته می شود … ما اصلا نمی توانیم تصور آنرا بکنیم که حتی به یکی از شما … اختیار ساختن جهانی برای خودتان داده شود و آنرا بشیوه ای بسازید که در آن احساس خوبی نداشته باشید.

این اندیشه را با آنچه که قبل از پایان سال شما روی خواهند داد ترکیب کنید و در این حالت سخن ما این خواهد بود که این همان جهان رویایی است که شما همگی خیلی پیش از ورودتان ساخته اید.

درک این مطلب بسیار مشکل و پیچیده است که بتوان آنرا در قالب کلمات ریخت … و در عین حال من تا حدودی متوجه گفتار شما هستم.

بیاندیشید در مورد هیجانی که در جهان شما و بین آنانی که می دانند تغییرات در شرف وقوعند ، بوجود می آید. و آنرا به هیجان ملیتهای بسیار از کرات دیگر که باندازه شما در انتظار وقوع این مهم هستند اضافه کنید. وقتی شما این هیجانات را روی هم بگذارید … بسی بیش از تخیلات هر کسی می شود …و در عین حال بدون تردید نشانه خوبی مبنی بر صعود کره زمین به موقعیت برحق خود است.

در واقع هیجان انگیز هم هست. باید بگویم که شما واقعا موجب شادی و مسرت شدید. البته بسیارند آنانی که هنوز در خوابند و آنهایی که نیمه خواب و نیمه هوشیار. آنهایی که از وجود شما باخبرند … هنوز در مورد برنامه نهایی شما اطمینان زیادی ندارند … بعبارتی مخلوطی از احساسات گوناگون در مورد شما دارند!

بسیاری از مردم خواهان مدرکی مبنی بر وجود ما هستند. ما پیشنهاد می کنیم آنهایی را که چنین احساسی دارند به نزدیک کامپیوترهای خود برده (اینترنت) و بخواهید به آن موضوع با دقت بیشتری بنگرند. برای اینکه در آنجا مدرک برای مشاهده کردن وجود دارد … آنجا شما آنرا دارید … حتی در دوربین برای نشان دادن به همه.

هستند آنهایی که بطور طبیعی این مدرک را در قلب خود دارند … عزیزان ، هیچ سندی قویتر از این وجود ندارد. چه همه دانسته ها در وجود شماست. هستند کسانی که برنامه ما را زیر سٌوال می برند. آنها محتاط هستند و این حق آنهاست … در عین حال ما قاطعانه می گوییم که بشدت علاقمند به افزایش ارتعاشات کره زمین و همه آنهایی که روی آن زندگی می کنند هستیم. این امر تلاشی طولانی برای ما بوده است. این پروژه عظیمی است که ما قصد انجامش را داریم … و وقتی که به اجرا درآمد … چه شادی بزرگی خواهیم داشت … در دوستی با یکدیگر. دلیلی برای پرسشهای چه و چرا وجود نخواهد داشت ، چون حضور ما در کنار شما به همه آرامش خاطر خواهد داد.

هنگامی خواهد رسید که همه تردیدها از میان رفته اند. این چیزی است که ما یک سالی است روی آن کار می کنیم … به بهترین وجهی درباره اش گفتگو کرده ایم … که حداقل نگرانی را برای آنانی که هنوز خوابند ایجاد کنیم. آنهایی که هرگز دوست ندارند با سروصدا و تکانهای شدید بیدار شوند. چقدر شیرین تر بود اگر می شد آنها را به آرامی آگاه کرده به آهستگی در گوششان گفت که وقت بیدار شدن است.

بسیاری از شما در حال آماده کردن خود برای آنچه که روی خواهد داد هستید. در عین حالاحساس ناامیدی می کنید با مقایسه بین اوضاع فعلی جهان و آنچه که علاقمندید باشد.

ما قبلا بشما خبر داده ایم که کار شروع شده و در واقع هم همینطور است. تغییر در ارتعاشات تا درجاتی بصورت مداوم و با حرکتهای شما در جریان است. با این حال آیا نمی گویید به نوعی در دورن خود می دانید که ما از همیشه به هدف نزدیکتریم؟

خوب ، بلی … اما گاهی فکر می کنم که این بخاطر نزدیکی هرچه بیشتر ما به پایان سال و افزایش انتظارات است.

و پاسخ ما اینست که سخنان ما و شما مشابه و یکسانند. همه چیز در هماهنگی کامل و برمبنای طرحها پیش می رود. صبر شما در این امر بسیار مهم است. دانسته های قلبی شما در این باب نیز بنفع شماست … بهمین دلیل است که شما صبورید.

عزیزترین دوستان … این افتخاریست شما را بدین نام خواندن … ما همگی در عشق یکی و یکسان هستیم.

چیزی که در بین ما جدایی اندازد وجود ندارد. هیچ چیز. راه دراز و گاهی انتظار برای شما دشوار بوده است. با این حال … شما اکنون اینجا هستید ، همچنانکه ما می گوییم … در خط پایان. احساس کنید ما را با پیامی که برای هریک از شما درباره آنچه که روی خواهد داد می فرستیم. احساس کنید حقیقت دوستیمان و تلاش مشترکمان را برای این رخداد. احساس کنید ما را در تجسمات خود که برای یکدیگر سلام و درود می فرستیم و جشنهایی که بواسطه این عمل خواهیم داشت.

احساس کنید آنها را. بدانید آنها را. چون همه واقعیت است.

ما اینرا بخوبی می دانیم.

منهم اینرا می دانم. احساس می کنم که وقتش رسیده. متشکرم … خیلی خیلی زیاد … زنده باد این زمان ، همیشه و همواره. با عشق و سپاس


Website: Blossom Goodchild
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |