Home > > Matthew Ward - August 2, 2012

Matthew Ward - August 2, 2012

متیو ۱۲ مرداد ۱۳۹۱

با درودی مملو از عشق از طرف همه روحهایی در این ایستگاه هستند ، من متیو هستم ، ترکیبی از ارتعاشات منتشر شده از کره زمین و نیز سطوح و طبقات انرژی که کره زمین در مسیر عروج خود از آنها عبور کرده اثرات عمیقی بر جای می گذارد.

ما در این مورد صحبت خواهیم کرد و در درجه اول درباره پر زرق و برق ترین اثرات آن هزاران جرقه نورانی که از زمین به آسمان پرتاب می شوند که هریک نشاندهنده آنست که روحی بیدار و هوشیار شده در صدد اینست که بفهمد چه اتفاقاتی در جهان در حال وقوع است. هرچند مردم نمی دانند که جنگ افزارها عمل نمی کنند و هزاران نفر از اعضاٌ خانواده های یاری رسان ما آسمان شما را احاطه کرده اند. بعنوان مثال احساس عمیقی در بیشتر مردم مبنی بر در جریان بودن مطلب عظیمی وجود دارد و برخی احساس می کنند که این نشانه خوبی برای جهان است.

در حقیقت چنین هم هست و ما آرزومندیم همه آنرا بدانند! هرچند تعدادی واقعیت غافلگیر کننده نیز در پیش است. آنها را بخوبی و با دقت زیاد در جریان پرشور بازیهای المپیک پنهان کرده اند. هفته ها پیش از شروع المپیک گزارشهایی مبنی بر امکان حملات تروریستی در لندن از طریق اینترنت و نیز رسانه های همگانی منتشر شده بود - مفسدان جهانخوار (Illuminati) هنوز در حال اشاعه اطلاعات ترس آور هستند. البته این بدان معنی نیست که آنها در صدد انجام عملیات شیطانی نباشند ، آنها فقط می خواستند با ایجاد ترس از پیش بشما بگویند که چه در آستین دارند.

حتی با دانستن اینکه نورانیانی از تمدنهای بسی پیش رفته در اطراف و روی کره زمین مانع انجام * عملیات سیاه * سیاهکاران (Dark Ones) شده و خواهند شد. آنها بیش از این موفقیتی در جریان المپیک نخواهند داشت ولی پشتکارشان قابل درک است. آنها از انرژی ترس و وحشت تغذیه می کنند و این تنها راه حفظ مابقی سلطه از هم گسسته آنهاست.

به حرمت آزادی انتخاب زمین (زمینیان) بیش از این هیچ اقدام تروریستی بزرگی بر علیه شما رخ نخواهد داد. به اعضاٌ خانواده فضایی شما اجازه داده شده که مانع چنین اقداماتی شوند. آنها گام به گام در پی تمامی اعمال مفسدان جهانخوار (Illuminati) و دیگر اشخاص نابکار هستند. سالهاست که خدمه سفینه های فضایی ما با نیروهای اطلاعاتی روی زمین و نیز شورای عالی کیهانی در ارتباط هستند. بنابراین همه آنهایی که در این ارتباطند از تمام جریانات المپیک و جهان شما مطلع هستند.

در پیام اخیر ما اعلام کردیم که شورا تصمیم گرفته که بهتر اینست که فرود جمعی سفینه ها و نیز معرفی نفراتی که بین شما روی زمین زندگی می کنند در زمانی نزدیکتر به آخر سال جاری (میلادی) صورت پذیرد. ما همچنین گفتیم که هیچ چیزی قطعی نیست - بنابر این ملاقاتها می توانند زودتر هم باشند و احتمال اینکه چنین شود نیز بیشتر است.

اما نه در چهارم آگوست و در جریان بازیها - که ایجاد وحشت می کند. اگر شورا به این نتیجه برسد که همه شرایط برای ظهور خیره کننده ما فراهم است ، در آن روز باحتمال خیلی زیاد ، جریان ، طبیعت پرواز غیر قابل اشتباه ساکنان صلح جوی غیر زمینی را خواهد داشت و نه معجون طراحی شده مفسدان جهانخوار ، که شبیه حمله متصرفانه بیگانگان کرات دیگر است. لطفا اگر در آن روز اتفاق شگفت انگیز جهانی نیافتاد ناراحت نشوید.

شما می دانید که مشخص کردن زمان و مکان تهوری بی مورد است چون در این صورت مفسدان جهانخوار خواهند دانست کی و کجا توهمات موحش و یا شرایط خطرناک ایجاد کنند. بنابر این هرچه که نیروهای نور طرح کرده اند به عهده تعویق می افتد. از آنجاییکه *آنتنهای* تله پاتیکی سیاهکاران (Dark Ones) همیشه در حال عمل هستند ، بهمان شیوه که آنتنهای نیروهای نور فعالند ، آنها از نقشه ما با خبر خواهند شد حتی اگر ما آنرا به آگاهی عموم نرسانیده باشیم. (در این حالت) سند انکارناپذیر زمان ظهور ساکنان صلح جوی ساکنان کرات دیگر در روی زمین به موضوع ترس آوری بدل خواهد گشت.

قصد نهایی تاریکیها به اسارت کشیدن روحهاست و ترس کارآمدترین ابزار آنان است چون ترس دیواری بین روح و هوشیاری او ایجاد می کند. بنابراین یک شخص وحشت زده برای همیشه *در تاریکی* باقی خواهد ماند. بهمین سبب است که ما بار دیگر بشما توصیه می کنیم که خود را طعمه و شکار پیشگوییها و یا ادعاهای گورستانی نکنید. شما دیده اید که چنین رویدادهای (پیشگویی شده ای) آمده و رفته اند بی آنکه هیچ اتفاق فاجعه آمیزی بیافتد.

ولی اکثریت مردم نمی دانند چگونه احساسات وحشت آور اثراتی شخصی بر آنها می گذارد یا احساسات جمعی شرایط روز جهان را شکل می دهد و یا سیاهکاران (Dark Ones) به انرژی ترس و وحشت برای تداوم (نقشه ها و برنامه های خود) بمنظور ایجاد نابودی و مرگ نیاز دارند. نیروی انرژی ترس و وحشت و مقدار عظیم انرژی منفی که تولید می کند همیشه از اولین موارد مورد توجه شورا برای زمان ظهور آنها روی کره زمین است.

توسعه - و عدم توسعه - در ارتباط با دیگر اثرات انرژیهای مخلوط روی کره زمین و سطوح متفاوت انرژی حاصل موجب بررسیهای جدی مجدد و انتظار تا پایان سال (بمنظور فرود آمدن روی زمین) می شود.

بیشتر مردم از جمله صبورترین کاربران نور (Lightworkers) در حال رنج بردن از شرایط ناراحت کننده مختلف جسمی و روحی هستند که همه آنها اثرات منفی ایجاد می کنند. ارتعاشات (متفاوت نوری) در سطوح انرژی (جمعی کره زمین) می تواند ناهنجاریهایی ببار آورد. بدین سبب که نور جذب شده بوسیله اشخاص تنظیم کننده تبدیل سلولهای بدن انسان از کربن (Carbon) به کریستالین (Crystalline) است. نوشیدن بیشتر آب و خوردن سبکتر از معمول غذا در این شرایط از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بیشتر استراحت کرده عمیقتر بخوابید. تا حد امکان اوقات صلح آمیز و آرام در تنهایی و سکوت داشته و یا تا جایی که ممکن است در طبیعت وقت بگذرانید.

علاوه بر آن ، از آنجاییکه نوسانات انرژی از یک فرکانس به فرکانسی دیگر ، بر همه چیز اثر می گذارد ، احتمال آن می رود که ابزار و آلات مکانیکی ، الکتریکی و الکترونیکی نیز بخوبی کار نکنند. مثال اخیر آن خاموشیهای گسترده در هند است ، حتی اگر موضوع از طریق مفسدان جهانخوار (Illuminati) سرچشمه گرفته باشد. قطع برق از نتایج پیش بینی نشده برخورد انرژی منفی با همترازیهای سیاره ای وقتی که تا بدین حد به طبقه چهارم (عرفان و نور) نزدیک است ، نیست.

ترکیب همه آن اثرات ، ایجاد گسترده ترس ، ناراحتی ، خشم و مشکلات مالی کرده ارتعاشات منفی ساطع شده از آن واکنش جمعی با سطوح و طبقات انرژی زمین که در حال انتقال (به طبقه بالاتر نوری) است برخورد می کند و همچنان که کره زمین به انتقال خود ادامه می دهد اینبرخوردها و اثرات آن نیز شدیدتر می شود.

سرسختی سیاهکاران (Dark Ones) و سیاه دلان (Dark Hearted ones) بوجود آورنده این شرایط است. اگر آنها به مفاد قرارداد خود برای پیوستن به نبروهای نور در زمان مقرر پایبند بودند ، قریب ده سال پیش که کره زمین در ارتعاشات بسیار پایین تری بود ، می شد از تمام وقایع موجود اجتناب نمود ، وقایعی که امروز مانع توسعه لازم می شود.

شما نیاز به یادآوری ندارید که در پایان سال همه تاریکیها از کره زمین پاک خواهند شد. به انجام این کار فقط پنج ماه باقی مانده است در حالیکه پیشرفتهای دلگرم کننده ای در جریان مذاکرات با برخی از سران کشورهای شما با ساکنان کرات دیگر (ETs) حاصل شده ، سران اصلی مفسدان جهانخوار (Illuminati) چون همیشه سرکشی می کنند.

جنگهای داخلی همچنان در جریان و ظالمین هنوز فرمانروایان کشورهای متعددی هستند. نفاقهای خیره سرانه و لجوج در موارد بیشماری بچشم می خورند. حکومتهای جدید در بی نظمی و حکومتهای قدیمی مملو از موارد و مسایل کم ارزش و بی اهمیت هستند. فقر موجب رنجها و مرگهای فراوان است. به ظاهر پایانی بر فساد نیست و اقتصاد ملی بسیاری از کشورها در تنگناهای وخیم است. چنین بنظر می رسد که همه چیز مثل گذشته است و ادراک جمعی آن منتج به ترس مردم ناآگاه از آینده شده است.

بنابراین ترس و دوگانگیها هنوز زنده و فعال بوده از آغاز تغییرات اساسی جلوگیری می کند. این جهان شماست و این نیز مسٌولیت شماست که سکان را گرفته آنچه را که می خواهید بدست آورید. ولی خیلی چیزها در این زمان کوتاه (باقیمانده) مورد نیاز است ، چیزی تکان دهنده که توجه جهان را بخود جلب کند. ورود و ظهور تمدنهای ما این کار را خواهد کرد. ما نمی توانیم زمان آنرا بگوییم چون هنوز مشخص نشده ولی بشما اطمینان می دهیم که این مهم در نهایت احتیاط و امن ترین زمان و به عاقلانه ترین وجه بوقوع خواهد پیوست.

موارد غیر قابل توضیح بیشتر از آنچه که بچشم می آید در تیر اندازی اخیر کلرادو (Colorado) در آمریکا وجود دارد. همه درگیر و دخیل در آنبودند - تیرانداز ، کسانی که کشته یا زخمی شدند و همه خانواده ها - تجربه کردند آنچه را که در سطوح روحی تفاهم کرده بودند یا بسرعت در تفاهمی جمعی پذیرفتند در آن شرکت کنند و در نهایت حقایق مرتبط می شود به مفسدان جهانخوار.

قلبهای ما برای کسانی که زخمی شدند و خانواده های آنان و خانواده ها و دوستان آنانی که کشته شدند می تپد - چقدر ما آرزومندیم انها می دانستند که عزیزانشان در نهایت شادی در نیروان (Nirvana) زندگی می کنند و اینکه همه آنهایی که در سطوح روحی پذیرفتند رنج این سانحه را تحمل کنند جهشی در تکامل خود کرده اند.

ما آرزومندیم همه کسانی که عزادار اقوام و دوستان عزیز خود هستند می دانستند که آنها چه زندگی فعال ، متنوع و هیجان انگیزی در نیروان(Nirvana) دارند ولی متاسفانه نمی دانند و بجای اینکه شاد و دلگرم باشند بخاطر عزیزانشان دلشکسته اند.

ما دیگر بار تصریح می کنیم حتی با توجه به اینکه ساکنان کرات دیگر به عروج (Ascension) کره زمین کمکهای شایانی می کنند و از عملیات بزرگ تروریستی (علیه بشریت) جلوگیری می کنند ، شما خود مسٌول همه چیز هستید بجز فرود و ورود آنها. اگر تغییری در چالشهای تلخ درباره دسترسی سهل به سلاح و جنگ طلبی جامعه شما صورت گیرد ، باید از طریق کاربران نور (Lightworkers) باشد. اینکه این فاجعه اخیر در همان شهر کوچکی بوقوع پیوست که حادثه مشابهی چند سال پیش داشت تصادفی نیست - تصادف و شانس وجود ندارد. این امر نشانه اشتباه ناپذیر شروع اقدام است اگر شما واقعا قصد خاتمه خشونت (در جامعه خود در آمریکا) دارید.

تحت هیچ شرایطی بشما نمی گوییم که غفلت و سهل انگاری می کنید. ما حداکثر احترام و افتخار را بر شما قایلیم. زیربنای موضوع سلاحهای گرم و دیگر ابزار و آلات قتاله ، همچون هر چیز دیگر زاینده نفرت ، تحقیر ، خشونت ، بی عدالتیها و مرگ از شاخه های توانمند تاریکیها(Darkness) است. نور بسی تواناتر و عملیات و خدمات آن قویتر است - بهمین جهت است که شما برتری را در جنگ بین نور علیه تاریکی بدست آورده اید. درباره همه آن فساد و فریبهایی که شما برای جهانیان فاش و پیشرفتهای قابل توجهی که در زمینه های انسانی و زیست محیطی نموده اید بیاندیشید - ادامه دهید که کارتان بسیار عالی است.

ما در شادی شما شریک خواهیم بود وقتی که همه حقایق همراه مدارک مستند پیشرفتهای وافر در زمینه های مختلف به آگاهی عموم برسد. ما و شما هم چون همه آنهایی که درگیر این عملیات هستند باید صبور بوده در انتظار زمان مناسب برای اقدام باشیم و ما با علم به اینکه زمان (انتظار برای شروع عملیات) روزبروز کوتاهتر شده در نتیجه تغییرات مثبت و سودمند بزودی صورت خواهند پذیرفت.

اینک لطفا توضیحات ما را شکست و عقب نشینی از کره زمین تلقی نکنید - بطور قطع و یقین چنین نیست. این زیر پای سیاهکاران (Dark Ones)است که خالی است و آنها بتدریج خواهند رفت. عدم تمرکز فکری شما روی آنها از اهمیت وافری برخوردار است ، بالاخص روی تنبیه آنها بواسطه اعمالی که انجام داده اند و یا تاخیرهایی که بوجود آورده اند.

در عوض خود را آماده زندگی در روی زمین عصر طلایی کنید. ما پیشنهاد می کنیم که خود را درگیر و نگران اینکه کدام سیاستمدار صادق و یا کدام توصیه برای سرمایه گذاری مالی شما بهتر است نکنید - تمامی آن پاسخها را بزودی زود خواهید داشت. درهای علاقمندیهای پیش پا افتاده و استانداردهای سطحی جامعه را بروی خود به بندید. تا سرحد امکان از روبرویی با مردم مرافعه کار دوری گزینید و اگر امکانش نبود تلاش کنید به جدال و اختلاف کشیده نشوید. به آنچه که احساس می کنید اعتماد کرده به عظمت و بزرگی روح خود افتخار کنید.

در قلب خود زندگی کنید - همچنان که خداوند گفته: قلب محل سکونت روح است. خود را مجسم کنید در جهانی مملو از صلح ، احترام متقابل ، همکاری ، راستی و درستی ، فراوانی نعمات برای همگان و تداوم روند زندگی در هماهنگی کامل با زنجیره طبیعت. این جهان شگفت آوری که شما در خلق آن مشارکت داشته اید هم اکنون موجود است و در خط زمان ، شما تقریبا به آن رسیده اید.

سالهای متمادی ما پیشنهاد کننده عرفان روشنگر و نیز راهنما و مشوق شما بوده ایم و این امتیازی شادی بخش برای ما شده است. اگر چه خدمات ما مدت زیادی لازم نخواهد بود. ارتباط روح و هوشیاری شما همه اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار خواهد داد. شاید لبخندی بزنید وقتی که متوجه شوید همه آنچه که ما گفته ایم شما خود از قبل می دانستید. همه آنچه که ما انجام داده ایم تلنگری آرام به حافظه شماست.

هدف از هریک از زندگانیها (تناسخها) کشف خود است - تحقق این ماجرا ، در زمان خود آشکار کننده توان بی انتهای ظرفیت شما در عشق است.نیروی عشق بی قید و شرط ، قدرتمندترین نیروی کیهانی و کلید همه افتخارات والای عصر طلایی و ورای آنست.

اینک ما شما را در عشق بی قید و شرط خود غوطه ور می کنیم. همانند ما هزاران موجود نورانی دیگر شما را تا آستانه طبقه چهارم (نور و عرفان) همراهی خواهند کرد.

متیو وارد

______________________________________

با عشق و صلحسوزان وارد


Website: The Matthew Books
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید

Att: Behi

luisavasconcellos@hotmail.comShare |