Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 21, 2012

SaLuSa, September 21, 2012


سالوسا ۳۱ شهریور ۱۳۹۱

از انجائیکه همه چیز در زمان (حال) است ما مسائل را آنطوریکه شما میبینید نمی نگریم ، و همینطور روند کلی نشان میدهد که مسائل همانطور که مورد نظر است به پایان خواهد رسید. پس از عروج شما به دوران جدیدی از منافع حاصل از نشاط ومسرت ناشی از انرژیها وسطح بسیار بالاتر هوشیاری وارد خواهید شد. همه انچه که در شرف وقوع برای شما از طریق تغییرات هستند بسرعت شکل گرفته و سرانجام ازتوجهات (سیاهکاران) خلاص می شوید. در بعد جدید امکانی برای چیزهایی با سطح ارتعاش پایین وجود نداشته شما قادر خواهید بود افزایش ارتعاش را احساس کنید. واین تجربه کاملا" جدیدی است که بدانید هر شخص دیگری با شما در یک سطح ارتعاشی بوده ودر تمامی ارتباطاتش با شما صادق و امین خواهد بود.

عصر طلایی برای شما بسیار جالب خواهد بود و حتی متعجب خواهید شد که ببینید که چه بهشت شگفت انگیزی نزدیک شماست که به ان داخل می شوید. هماهنگی محض در تمام جنبه های زندگیتان ظاهر خواهد شد و احساس لذت از زنده بودن وتجربه کردن آن. بدلیل اینکه تمام نیازهای شما براورده می شود و از سطحی از خوشحالی و رضایت لذت خواهید برد که هم اکنون بندرت احساس می کنید. دوگانگی وطبیعت آن همیشه ازمایش سختی برای توانائی شما بوده که حقیقت را نگه دارید ، و برغم تمام فشارهایی که برشما وارد آمده همچنان به سمت نور در حرکتید . خودتان را حفظ کرده به تردیدها اجازه ندهید که برشما نفوذ کند و همیشه بر روی چیزهایی که دارای ارتعاش بالاتر هستند تمرکز کنید.

حتی با شمارش شما زمان اندکی به پایان این دوره باقیست ، پس همانطور که دیگران به بیدار شدن ادامه میدهند از کمک خود به انها دریغ نکنید. ولی اجازه دهید که انها خود تصمیم بگیرند چه حقیقت بعضی مواقع می تواند بس بزرگ (و غیر قابل هضم) باشد. فرصتی داده شده که عقاید کهنه خود را در پرتو مکاشفات جدید آزمایش کنید . بدیهی است این شامل همه می شود ، چرا که شما هرگز از آموختن و جستجو کردن دست نخواهید کشید. تکامل یک فرایند آرام است ولی وقتی آمادگی لازم را داشته باشید فرشتگان راهنما شما را به آرامی به سوی ادراک بالاتر هدایت خواهند کرد. به این دلیل پذیرفته شده که هر کسی برای عروج آماده نخواهد بود ، و این به انتخاب هر شخص بستگی دارد. هرگز به شما به چشم انسانی که موفقیتش از دیگران کمتر است نگاه نمی شود ، و در نهایت شما هم به همان سطحی که دیگران رسیده اند خواهید رسید.

بسیاری از روحها با ارتعاشات زمینیشان (مادی گرایی) شناسایی شده از خویشتن راستین خود جدا افتاده اند . انتظار این امر می رفت به عنوان قسمت ضروری از تجربیات (روح) شما ، که به منزله چالشی واقعی است که شما برای روبرو شدن با آن انتخاب کرده اید. ولی با کسب قدرت دفاعی قوی شما توانسته اید با سیاهکاران و تلاش آنان برای پایین کشیدن شما به سطح خودشان مقابله کنید. در حقیقت آنان بقدری در سطوح پایین هستی غرق شده اند که راه نور را به روی خود سد کرده اند . درحالیکه عشق خداوند فقط نور را در مخلوقات خود می بیند حتی اگر آن ضعیف و کم سو باشد. امید بازگشت آنان به نور نیز چنان است که هر کمکی برای بازگشت کاملشان داده خواهد شد.

همانطور که قبلا" اشاره کرده ایم ، خواهش می کنیم بعنوان موجوداتی نورانی نسبت به کسانی که گمراه شده اند احساس مهربانی و دلسوزی داشته باشید. البته کسانی هم خواهند بود که این کمک یزرگی را که شما به روحهای دیگر میکنید درک نکنند ، عشق خود را به سوی آنان نیز بفرستید. نور را جستجو کنید هرچند بسیار ضعیف و ناپیدا باشد چرا که بارقه خداوند است و همیشه و در همه شرایطی باقی خواهد ماند. نشان دهید که شما بسی بالاتر از هر قضاوتی تکامل یافته اید ، و اجازه دهید که روند عدالت طبیعی قوانین برتر پی گیر آنانی که باید پاسخگوی جنایاتشان برعلیه بشریت باشند ، باشد. شما مطالب کافی برای پر کردن ذهن خود دارید چرا که آینده شگفت آنگیزتان در حال فاش شدن است.

اگر علاقمند به یافتن مدارک و شواهدی دال بر تداوم وضع بانکها هستید اقدام به جستجو و تحقیق کنید ، چرا که تعدادی از انان بخاطر فعالیتها و معاملات جنایتکارانه به باد انتقادهای شدید گرفته شده اند. آنچه که شما مردم انجام داده اید اینست که با نمایان کردن کاستی ها و ضعفهای آنان ، فشار شدید بی وقفه ای بر مقامات جهت اقدام بر علیه آنان وارد آورده اید. نتیجه اینکه مسائل شروع به فاش شدن کرده و در نهایت تعداد بیشتری از شما در حال بیدار شدن هستید ، واین سبب نگرانی عظیمی در جمع شرکتهای بزرگ شده. آنان می دانند که نیروی مردم همیشه پیروز است. اگرچه ضمن اینکه این تغییرات هنوز با علاقمندی پذیرفته نشده اند ولی شما موفقیتهای نسبی به دست اورده اید . در بسیاری از کشورها تظاهرات رشد شدیدی داشته و دولتها برای سرکوب مبادرت به استفاده از زور شده اند. اگرچه این عمل باعث کاهش تعداد تظاهرات نخواهد شد ، و شما نشان داده اید که وقتی حرف بر سر بازپس گرفتن حقوق حقه خودتان است بسرعت تشکل می یابید. ما نمی توانیم آشکارا از شما حمایت کنیم اما جائی که اعمالتان صلح آمیز باشد ما مشوق و حامی شما خوهیم بود.

هم اکنون تعدادی از عملیات که مقدر شده تغییرات را شروع کنند به خوبی پیگیری شده ، و احتمال می رود برخی از آنان به ناگهان در رسانه ها اعلام شوند . اما جنگ طلبان هنوز تلاش میکنند که جنگ جهانی دیگری راه بیاندازند ، اما نگران نباشید آنها اجازه چنین کاری نخواهند داشت. ما از انچه در قدرتمان است برای جلوگیری از آن استفاده میکنیم ، برخی تکنولوژیهای پیش رفته ما بسیار حیرت آور و برای چنین کارهایی کاملا مناسب هستند. در حقیقت ، ما اغلب از آنها برای حفظ صلح نسبی روی زمین استفاده کرده ایم ، وقتی سلاحهایی خاص برای شروع جنک با کشور دیگری شلیک شدند (اشاره به ایران است).

شما در کنار ما در امان هستید و ما کاملا" نظارت بر زمین شما را ادامه خواهیم داد. در صورت نیاز ما می توانیم بر روی هر شخصی در هر جا که باشد تمرکز کنیم ، بنابراین مخفیگاهی برای سیاهکاران وجود ندارد. هنگامیکه زمان فرا خواندشان رسیده باشد وقتی برای یافتنشان تلف نخواهیم کرد که بیش از این قادر به اخلال در امر عروج نیستند. در حال حاضر ما نظاره گر شما هستیم که هر چه که نیاز است برای بدست اوردن قدرت انجام داده انها را از دور خارج کنید . ما میدانیم که شما مشکلاتی را وقتی که قبلا می خواستید همین کار را انجام دهید تجربه کرده اید ، ولی شرایط در حال تغییر است و زمان اقدام فرا رسیده. شما از حمایت ما برخوردارید و می توانید با اطمینان به پیش بروید .

من سالوسا هستم از سیاره سیروس و می بینم که چقدر به تکمیل این دوره نزدیک هستید. همچنین می بینم که کاری بس شایسته در تزریق نور به زمین کرده اید ، که از زمین با قدرت بیشتری می درخشد بسی بیش از آنچه که در هزار سال بود. این نور با سرعتی رو بازدیاد گسترش یافته شما را در راه عروج در امنیت کامل دربر خواهد گرفت. ما آنانی را که آمادگی ندارند یا عروج را انتخاب نکرده اند هم فراموش نمی کنیم ، انها نیز از حمایت ما برخوردار خواهند بود تا اینکه زمین را ترک کنند. ما همه شما را عاشقانه دوست داریم ، و نوری که از وجودتان در حال تابیدن است حتی اگر هم کاملا پیشرفت نکرده می بینیم. برای ما همه شما یکی هستید (در حکم واحد هستید) وما تحت هیچ شرایطی استثنا قایل نمی شویم .

ترجمه از هومن


Channel: Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Hooman

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |