Home > > Montague Keen - December 9, 2012

Montague Keen - December 9, 2012مونتاگ کین ۱۹ آذر ۱۳۹۱

به تو (خطاب به همسرش) گفته شده که بسیاری از کره زمین فرار کرده اند. آنها فن آوریهایی بسی فراتر از تصورات تو دارند. این امر بطور عمد و آگاهانه از انبوه مردم پنهان داشته شده. در بسیاری موارد فقط مشابه هاClones (بصورت ارگانیک بصورت زنده کپی سازی شده و کاملا" شبیه نفرات اصلی هستند) باقی مانده اند. افراد زیادتری (از انسانهای خود فروخته به سیاهکاران) امید رفتن داشتند ولی پس زده شده اند. این آخر کار است که شما خود را برای آن آماده کرده اید. تنها سکوت رسانه ها دلیل بر عدم وجود و وقوع آن نیست. آنها سالها بود که طلا جمع آوری کرده خود را برای این خروج و فرار دسته جمعی آماده می کردند. آنها باید آماده می شدند که اگر طرح نظم نوین جهانی بر اساس برنامه پیش نرفت ، فرار کنند. چه بسیاری مردم خوب آماده اند که دانسته های خود را با آنهایی که بقدر کافی هوشمند هستند که گوش فرا دهند ، در میان بگذارند. نقشه آنها برای تسخیر کره زمین متوقف شده است.

در مورد دانش باستان پژوهشهایی شده که قلب و ذهن را بروی حقیقت باز می کند. من هرگز نگفتم که این کار آسانی است. شما باید مصمم باشید که بر روی حقیقت و صداقت در همه اوقات بایستید. حتی خود پاپ اعتراف کرد آنچه که کلیساها برای قرنها آموزش می دادند واقعیت ندارد (روز ۲۴ دسامبر که روز کریسمس و به عنوان سالگرد تولد عیسی مسیح جشن گرفته می شد ، روز واقعی تولد او نبوده و درواقع سالگرد یکی از جشنهای پاگان است). اینبهیچ وجه در تمامیت سیستم او (واتیکان و کلیسای مسیحیت) ایجاد اطمینان نمی کند. آیا درست می گویم؟ توجه داشته باش که این خبر گزارش نشده. در عجبم که چرا نه؟ حاکمان جهانخوار (Cabal) هنوز تمایل به گمراه کردن مردم دارند ، آنهایی که هنوز افسانه بزرگ را باور دارند. اول ، شما باید به گذشته رفته و حقایق را کشف ، آنگاه با اطمینان به جلو حرکت کنید در حالیکه بدانید که براستی چه کسانی هستید و چگونه به زمین آمده اید. آنهایی که در زندگانیهای گذشته خود با یکدیگر همکاری داشته اند ، هم اکنون نیز با شادی باردیگر با یکدیگرند ، تا این سیاره را ترمیم کرده به پیش و آینده ای زرین رهنمون باشند. هر یک از شما نقش مهمی دارید که ایفا کنید. بهمین دلیل هم بازگشته اید.

دانسته های درونی هریک از شما گسترده شده و افزایش یافته که شما را راهنمایی و حفاظت خواهد کرد. شما خواهید توانست به بینید که هاله(Aura) اطراف بدن اشخاص اگر دروغ بگویند تغییر خواهد کرد. این امر بر همگان روشن و واضح خواهد بود. همه چیز بطور کامل بر خلاف آنچه که امروز تجربه می کنید خواهد بود. همه بیماریهایی که بدست بشر ساخته و شایع شده بدون هیچ گونه رد پایی محو و ناپدید خواهند شد. بیماریها همیشه محل درآمد عظیم حاکمان جهانخوار (Cabal) بوده. همچنین وسیله ای برای کنترل انبوه مردم از طریق مطیع کردنشان. زندگیهای بسیاری نابود شده اند بواسطه باور مردم بر هر دارویی با هر برچسبی که پزشکان به آنها داده اند. آنها بسان گوسفندان فرمانبرداری کرده زندگیشان نابود شد. همه بدین جهت بود که آنها را باور داشتند که "همه چیز بنفع مردم" است!

ترس و وحشت از طریق مذهب ، علم پزشکی و قانون به مردم تزریق می شد. چه کسی در مورد "عشق" سخن می گوید؟ که تنها تجربه مهمی است که شما روی زمین خواهید داشت. "عشق راستین" که مردم را قرنها به یکدیگر مرتبط می کند ، هرگز نمی تواند خاموش شود. بی توجه باینکه چقدر به درازا بیانجامد تا عشاق یکدیگر را بیابند ، عشق آنها هرگز فروکش نخواهد کرد. این قوی ترین و مثبت ترین انرژی است که وجود دارد. از آن بنوشید. چون گنج بداریدش که هدیه ای نادر است.

کلید آینده تقریبا در دسترس شماست. ما تنها باید موارد کوچکی را سامان دهیم. همه چیز باید در زمان مناسب در محل مناسب خودش باشد. ما نباید در مورد موقعیتها بد قضاوت کنیم. تو مرا می شناسی (خطاب به همسرش) عشق من ، من درباره هرچیزی که روی زمین انجام می دادم بسیار دقیق بودم. تو آنرا درک کرده محترم می شماردی. ما همچنان تلاش وافری می کنیم که از وقوع جنگ جهانی سوم جلوگیری کنیم. برای اولین بار قدرتمداران خود را ناتوان یافته اند. هنگامی که نژاد بشر ، دسته جمعی خواستار صلح و آشتی باشند ، صلح همان چیزی خواهد بود که بدست خواهد آمد. وقت آن رسیده که بدل به موجودات عرفانی و نورانی که در واقع هریک از شمایید ، بشوید. بیاموزید که نور را در همه به بینید ، صرف نظر از اینکه هر چقدر بسته و ناآگاه باشند. این امر همیشه شروع خوبی محسوب می شود. زمانی که به جهان روحها آمدید درخواهید یافت که شما قادر نیستید چیزی بجز آنچه خودتان هستید باشید. همه آن جریانات و دامهای قدرت طلبی بدون ردپایی ناپدید خواهند شد. ارزشهای دروغین تحمیل شده به شما بوسیله آنهایی که کنترلها را در دست دارند بی اعتبار و بی معنی هستند. چنین مواردی بدین منظور طراحی شده اند که شما در زندگی با چشم بندی به چشم تنها بدور خود چرخیده جایی را نه بینید. شما بزودی آزاد خواهید بود که همه زندگی را تجربه کنید. کیهان آماده خوش آمد گویی دوباره به شماست. کره زمین هم تنها بخشی از تمامیت جهان آفرینش است.

بخشی از کره زمین از شما پنهان داشته شده. پورتالهای (دروازه های ستاره ای) عظیمی وجود دارند که تنها بر معدودی شناخته شده اند و از انها برای رفتن به کرات دیگر و انبار کردن ثروتهایی که با شیوه های نادرست گرد آورده اند ، استفاده می کنند. اکثریت شما هیچ ایده ای درباره آنچه که این متجاوزین کرده اند ندارید ، نه تنها به همه سیاره شما ، بلکه بر هریک از خود شما. وقت افشای حقایق همین حالاست. همه شما برای باز کردن فکر و ذهن خود راهنمایی خواهید شد. اعتماد کنید به دانسته هایی که از طریق خویشتن برتر شما داده می شود. توان بالقوه خود را باور داشته باشید. هریک از شما نیروی لازم را دارید ، فقط کافی است آنرا به پذیرید. هر کمکی برای اینکه شما آنچه که براستی هستید بشوید ، خواهد رسید.

آگاه باشید که هستند بسیاری که در تلاشند مدارک مورد نیاز را به شما برسانند. آنها برای انجام این کار فداکاریهای زیادی می کنند تا شما را رهایی بخشند. همه پنهانکاریها فاش خواهند شد. تقدیر چنین است. آن عده معدودی که این کار را انجام می دهند نیاز دارند که شما برایشان عشق و نور بفرستید. انرژی شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نیاز است. تصور کنید که چه داستانهای شگرفی برای گفتن به آیندگان درباره مشارکت و کمک خود در رهایی بخشیدن کره زمین خواهید داشت. همکاری هریک از شما در این پروژه عظیم لازم و ضروری است. با یکدیگر ما بازنده نخواهیم شد.

برای همه گونه احتمالات آماده باشید. حاکمان جهانخوار (Cabal) بر مشکل آفرینی برای شما ادامه خواهد داد. با خودتان توانمند و راستگو باشید. همیشه نترس و مطمیٌن باشید که در مسیر درستی حرکت می کنید. شما همه در یگانگی هستید - بشریت - بدون شعبه و شاخه ، نه از طریق نژاد و نه با عقیده. شما همه خواهران و برادرانی هستید که بودن روی زمین را تجربه می کنید.

ورونیکای عزیزم (خطاب به همسرش) ، به نقشه خود ادامه بده ، بهمراه همه آنهایی که دوست داری در کنارت باشند.

عاشقانه دوستت دارم.مونتیWebsite: The Montague Keen Foundation
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |