Home > > Montague Keen - December 16, 2012

Montague Keen - December 16, 2012

مونتاگ کین ۲۶ آذر ۱۳۹۱

خطاب به همسرش: چقدر هفته گذشته مشکل بر تو گذشت عزیزم. چون تو خیلی حساسی و تغییرات انرژی اثر ژرفی بر تو می گذارد. آنها احساساتی را که مدتهای مدید در قلب تو مدفون بودند دوباره زنده کرده اند. برخی از مردم رفتارهای کاملا" غیرعادی داشته و در آشفتگی فکری بسر می برند. در چنین زمانی ، اگر از مسیر مقدر شده خود منحرف شوید ، با همه گونه مشکلات روبرو خواهید شد که به شما فشار می آورند به مسیر اصلی خود بازگردید. این جنگی است بین خوب و بد ، درست و نادرست. حاکمان جهانخوار Cabal علاقمندند که شما با استحکام به مادی گرایی بچسبید. آنها مشکلات مالی ایجاد می کنند که برای بسیاری از شما غیر قابل عبور می نماید. هرگاه شما شجاعت آنرا پیدا کردید که از چرخیدن بدور خود با چشمان بسته خودداری نموده ، کنترل زندگی خود را بدست گیرید ، همه چیز در جای خود قرار گرفته ، مسیر اصلی شما ، برای خروج از آن تاریکیهای نافرجام با ظرفیتهای بعد سوم ، و ورود به آینده ای که هم اکنون ، تنها می توانید در رویا به بینید ، روشن و نمایان می گردد. شما هنگام آمدن به کره زمین ، تعهد کرده اید که با تمایل و رضایت کامل این تغییرات را به ظهور برسانید. اکنون شما آنچه را که برای انجامش به زمین امده اید در دست اجرا دارید. اطمینان داشته باشید که از شما مراقبت خواهد شد و از نتیجه تلاشهای خود بهره مند خواهید شد. به یکدیگر به پیوندید ، یکدیگر را حمایت و پشتیبانی کنید و مشوق آنهایی باشید که از برداشتن گامهای آتی در هراسند.

در این کریسمس ، مهمترین هدیه ای که هر کسی می تواند بدهد عشق است. بجای بدهکار شدن بواسطه خرید هدایا ، محیطی دوست داشتنی برای در میان گزاردن تجربیات خود با اطرافیان خود ایجاد کنید. عشق و خنده و شادی بسی مهمترند از هدایای مادی. ظواهر فریبنده بدین سبب ساخته شده اند که شما را در بردگی حاکمان جهانخوار Cabal نگاهدارد. برای یک بار هم که شده ، تبلیغاتی که به شما فشار می آورند تا خود را در بدهیها غرق کنید ، نادیده بگیرید. در آن شرایط تنها بانکها برندگان واقعی خواهند بود. فکرش را بکنید که چگونه از آزادی خود لذت خواهید برد هنگامی که بانکها موضوعی در گذشته محسوب شوند (وجود نداشته باشند)!

دیگربار ، فرمول قدیمی مورد استفاده قرار گرفت ، همیشه از کشتارهای دیوانه وار بعنوان وسیله ای برای وضع قوانین جدید و کنترل بیشتر مردم استفاده کرده اند. این ترفند همیشه کارایی دارد. آنها هرگز از آنچه که همیشه موفقشان می کند منحرف نمی شوند. کی شما بیدار شده از پذیرفتن آن سرباز خواهید زد؟ جان انسانها ، هرچند جوان و بی گناه ، هیچ مفهومی ندارد ، زمانی که می تواند در جهت منافع آنها مورد بهره برداری قرار گیرد. عدالت در جهان شما وجود ندارد. کنترل بیشتر و بیشتری بر شما اعمال می شود و شما نیز بدون هیچ پرسشی آنرا می پذیرید. حاکمان جهانخوار Cabal چه باید بکنند تا شما بیدار شده متوجه نقشه های آنها شوید. آنها زندگی نژاد بشر را در روی زمین نابود می کنند و شما هم بی هیچ سوالی آنرا قبول می کنید. چه زمانی خواهید گفت که دیگر کافی است؟ چقدر بیشتر آنها باید به اعمال خود ادامه دهند تا شما کنترل زندگی خود را بدست گیرید؟

شما باید اینرا درک کنید که حاکمان جهانخوار از شما می ترسند. تعداد شما خیلی بیشتر از آنهاست. آنها می دانند که اگر اکثریت شما بیدار شوید ، کارشان تمام است. هرچند بسیاری از آنها کره زمین را ترک کرده اند ، ولی هنوز به تعداد کافی از آنها باقی مانده اند تا در صورت لزوم ، تنها بواسطه اینکه شما را بجای خود نشانند ، ویرانی ببار آورند. از دید حاکمان جهانخوار Cabalشما همچون حیوانات باغ وحش هستید و آنها هیچ احترامی برای شما قایل نیستند. با بخش عرفانی وجود خود ارتباط برقرار کنید ، بیاموزید که قلبهای خود را بروی روح خود بگشایید که شما در این باب راهنمایی خواهید شد.

این برهه از زمان برای نژاد بشر بسیار مهم است ، چون باید بپذیرید آنچه را که بعنوان حقیقت دانسته و پذیرفته اید ، در واقع همه دروغ است. زمان آن رسیده که همه ظاهرا" حقایق را ، مورد چالش قرار دهید. آنچه را که تحقیق و کشف کرده اید با دیگران در میان گذاشته ، این فساد بی شرمانه را افشا کنید. شما باید همه این ذباله ها و نخاله ها را رفته دور بریزید تا انرژی ناب و نو را به زندگی خود وارد کنید. کنترل کنندگان شما هرگز موفق نخواهند شد که گامی فراتر از محدوده بعد سوم بردارند ، بنابراین توان باقی ماندن نخواهند داشت هنگامی که شما به بعد پنجم گام می نهید. آماده شوید آنچه را که بیش از این بکار شما نمی آیند بدور بریزید. با اطمینان به پیش بروید بسوی آغازی نو که در انتظار شما و متعلقین شماست. نظاره گر فرو ریختن ساختار فساد باشید ، همچنانکه نور راستی و حقیقت آنها را بواسطه آنچه که هستند افشا می کنند. بسیاری از آنها بقدری بد و فاسد هستند که تنها خاکسترشان باقی خواهد ماند. جهان شما به این پاکسازی از فساد نیاز دارد. این مهم نیازمند زمان است و یک شبه انجام پذیر نیست ، ولی بدون تردید انجام خواهد شد. هیچ چوب جادویی که آنها را یکباره ناپدید کند وجود ندارد. هم اکنون ، جلوگیری از جنگهای بیشتر ، برای ما از الویت ویژه ای برخوردار است. بازگشت نظامیان به خانه هایشان باید فورا" عملی شود. زمانی که ۹۹٪ خواستار صلح باشد ، صلح پدید خواهد آمد. اینک زمان آن رسیده که صدای خود را بشنوید.

اطمینان داشته باشید همه چیز در زمانی که مقدر است روی خواهد داد. همه برنامه هایی که هنگام ورودتان به بعد پنجم به شما کمک خواهند کرد در حال اجرا بوده بگونه ای که ما شاهد آنیم پیش خواهد رفت ، البته وقتی که زمان آن برسد و نه پیش از آن.

به آنهایی که در هراس از دست دادن متعلقات مادی خود هستند ، باید گفت ، که شما تنها آن بخش از آنهایی را که در بعد پنجم بکارتان نخواهند آمد ، از دست خواهید داد. مسیر سرنوشت شما باید از سدها و موانع پاکسازی شود تا توان به پایان رسانیدن ماموریت خود را داشته باشید. این اراده خود شما قبل از آمدنتان به زمین بود و باید که این تعهد محترم شمرده شود. هرگز بنا نبود که زندگی در بعد سوم آسان و ساده باشد. این که دوران پاکسازی است هرگز آسان نبوده ولی ضروری است. به یاری یکدیگر بشتابید. درباره مشکلات خود با یکدیگر گفتگو و مشورت نمایید ، متوجه خواهید شد که به یاری یکدیگر راه حلها را خواهید یافت. مفهوم کنترل رسانه ها اینست که آنچه که در این دوران روی می دهد بشما گفته نمی شود. همه چیز همانگونه که باید در حال پیشرفت هستند.

عزیزم (خطاب به همسرش) زمانی که مردم می خواهند کسی را برنجانند ، نزدیکترینهای خود را می رنجانند ، چرا که اینها همانهایی هستند که آنها در کنارشان احساس امنیت می کنند. معضلات آنها را درک کن و بدرد دلشان گوش فرا ده ، دوستی و اطمینان را باید گرامی داشت.

شما همگی از این برهه مشکل و سنگلاخی بسلامت خواهید گذشت. تا آنجایی که می توانید خود را با آن وفق دهید ، با دانستن این مهم که همه موقتی و زود گذرند.

عشق من ترا در این دوران مشکل احاطه و حمایت می کند.

عاشقانه درستت دارم.

مونتی.Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |