Home > > Montague Keen - January 12, 2013

Montague Keen - January 12, 2013
مونتاگ کین - ۲۲ دی ماه ۱۳۹۲

علاقمندم گفتار امروز خود را با سپاسی صمیمانه از همه کسانی که به ندای ما برای بازسازی انرژی مقدس کره زمین پاسخ داده اند ، شروع کنم. پس از بازسازی و اعاده کامل این انرژی ، بسیاری از بیماریهایی که تعداد زیادی را شما را گرفتار کرده ریشه کن خواهند شد. بدن شما به این انرژی بمنظور تداوم یک زندگی سرشار و سلامت نیاز دارد. همچنین نباتات برای رشد بهتربدان نیازمندند ، تا به غذایی سالم و مملو از انرژی ناب برای شما بدل شوند. شما از برخورداری از این مهم محروم شده اید و بهمین سبب برای حفظ سلامت خود در زندگی درگیر مشکلات هستید. واکنشهای شما باشکوه و عظیم بود. سپاس فراوان بر شما باد.

این تلاشی مشترک است. هر دو سوی زندگی در آن نقش دارند. همه موجودات زنده روی کره زمین از آن بهره مند خواهند شد. شما تغییر و تحول کامل همه چیزهای تاریک و منفی را به نور و هماهنگی تجربه خواهید کرد. از ورونیکا (همسرش) پرسیده شده که چرا این کار پیش از این صورت نگرفته؟ من می توانم پاسخ دهم که باید در انتظار زمان مناسب می بودیم. شما باید که باندازه کافی بیدار و هوشیار شده باشید تا این کار با موفقیت عملی گردد. سیاهکاران و جهانخواران (Cabal) موانع بسیاری بر سر راه شما قرار خواهند داد. آنها در محاصره انرژی منفی هستند ، آنها را نادیده بگیرید. اجازه ندهید که چیزی موجب کندی یا مانع اجرای این کار شود. آینده نژاد بشر بستگی به شما و تلاشتان در این دوران دارد. ورونیکا (همسرش) ترتیبی خواهد داد که دانسته های مربوط به شبکه و خطوط لی (Ley lines) بسادگی در وب سایت ما در دسترس همگان قرار گیرد. از یاری و کمک همه کس سپاسگزاری می شود. از شما خواهش می کنم برای خواندن و درک مواردی که آقای مارک (Mark)درباره خطوط لی (Ley Lines) نگاشته وقت بگذارید.

جدیدترین بازنگری بوسیله آقای مارک (Mark) در اینجاست.

همسر عزیز من در حال کار روی پروژه های بسیار متفاوتی است ، که هریک برای شما بسیار مهم و حیاتی هستند. بنا بر این از شما خواهش می کنم هرگاه که برایتان امکان دارد به او کمک کنید. وضع سلامتی او چندان خوب نیست و او در عوض و بجای شما بشدت کار می کند. شما در زمان مناسب متوجه خواهید شد که چه هنگام باید در مورد خطوط لی اقدام کنید. ما تاریخی را که شما باید در بازسازی انرژی مقدس سیاره خودتان ، تلاشها و اقدامات خود را متشکل کنید ، انتخاب خواهیم کرد. این مهم به شما امکان می دهد که خود را با آنچه که از شما انتظار می رود انجام دهید ، آشنا کنید. این حتی به شما امکان می دهد که با یکدیگر ارتباط برقرار نمایید. بدین ترتیب در هر کشوری یک گروه متشکل که آمادگی و تمایل همکاری با یکدیگر و کار روی این پروژه را دارند ، بوجود آید. برای مطالعه ، بررسی و آشنایی ژرفتر با این پروژه وقت بگذارید.

ما با همکاری یکدیگر ، هرچه سریعتر و شایسته تر ، این پروژه را انجام خواهیم داد. ما دعوت خود را به همه کشورهای جهان برای پیوستن به این تلاش منحصر بفرد بمنظور بازسازی سیاره خودتان ، گسترش می دهیم. این کار را با عشق سرچشمه گرفته از قلبهای خود انجام دهید ، عشق به نوع بشر و عشق به سیاره زیبای خودتان.

نام کشورهایی که به ما پیوسته اند بشرح زیر است. اگر کشور شما نماینده ای در این جمع ندارد ، لطفا پیوستن به ما را مورد بررسی جدی قرار دهید:

آلبانی ، آرژانتین ، آروبا ، استرالیا ، اطریش ، بلژیک ، بوسنی و هرزگوین ، برزیل ، بلغارستان ، کامبوج ، کانادا ، چین ، کرواتیا ، کاستاریکا ، جزیره کورس ، جمهوری چک ، دانمارک ، جمهوری دومینیکن ، اکوادور ، مصر ، ال سالوادور، انگلستان ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، هند ، ایرلند ، ایتالیا ، ژاپن ، کره ، لوکزامبورگ ، مقدونیه ، مکزیک ، میکرونزی ، نیوزیلند ، نروژ ، پاکستان ، لهستان ، پرتقال ، روسیه ، اسکاتلند ، صربستان ، آفریقای جنوبی ، اسپانیا ، سوازیلند ، سوید ، سوییس ، تایلند ، هلند ، ترکیه ، اکراین ، آمریکا ، ولز (مترجم: جای ایران بسیار خالی است!!).

این تنها یک کار و رویداد یک باره نیست. ما قصد داریم که این بازسازی خطوط لی (Ley Line) را بصورتی منظم و مداوم ادامه دهیم. نمی توانیم اجازه دهیم که این انرژی هرگز دوباره بروی شما بسته شود. اینک من شما را تنها می گذارم تا وقت بیشتری برای خواندن آنچه که آقای مارک (Mark) نگاشته داشته باشید.

عزیزم (خطاب به همسرش) ، تو باید برای استراحت هم وقت بگذاری. من می دانم که چقدر به انجام این کار اشتیاق داری ، ولی ما برای ادامه کار همچنان به تو نیازمندیم. ما از جهان روحها به همه شما عشق و نور می فرستیم. تلاش شما ، هرچند بسیار کوچک ، ارزشمند و مهم است.

برای همیشه ، دوستت دارم ، مونتی

مترجم: بهی


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |