Home > > Montague Keen - 15 December, 2013

Montague Keen - 15 December, 2013

مونتاگ کین -۲۴ آذرماه ۱۳۹۲

بیدارشدگان در میان شما ، پیام قبلی مرا فهمیدند. پاسخ شما به آن مثبت بود. اکنون کاملا می دانید که چگونه سیاره شما اشغال شد و تحت کنترل قرار گرفت. اکنون وقت آن است که همه آنهایی که اهیمت انرژی را درک می کنند ، جمع شوند و برای از بین بردن سلطه نیروهای تاریکی اقدام کنند و انرژی طبیعی زمین (leylines) که شاهرگهای حیاتی این سیاره محسوب می شوند را ، آزاد کنند.

بسیاری از شما می توانید مستقیما بر روی این مسیرها کار کنید. عده دیگری که کارشان با انرژی است می توانند به منظور کمک ، انرژی خود را با آن ترکیب کنند. آنهایی که با نحوه کارکردن با انرژی آشنا نیستند می توانند قدرت فکر و نیت خود را برای از میان برداشتن همیشگی نیروهای تاریکی به کار ببرند. همه می توانند مشارکت داشته باشند. اکنون از شما می خواهم اجازه ندهید نژاد و مذهب ، شما را از شرکت در این امر بازدارد. اتحاد انسانها هیچگاه تا این اندازه مهم نبوده است . شما در اکثریت قرار دارید و روحتان می داند که موفق خواهید شد. همه کشورها از آن بهره می برند وهر روحی می گوید: « من بی تاثیر نبودم. من سهم خودم را برای نجات بشریت از نابودی ادا کردم.»

همه می دانند که دوشنبه ۱۶ دسامبر ۲۰۱۳ ایلومیناتی در آفریقای جنوبی به منظور اعمال کنترل بیشتر بر شما ، با هم دیدار می کنند. آنها وقتی کنار هم قرار می گیرند قدرتمند می شوند. اما برای یک لحظه به این فکر کنید که شما قوی تر هستید . شما اکثریت قاطع هستید. تنها در صورتی می توانند به شما آسیب بزنند که توان آنها را باور داشته باشید. این عامل مهمی است که باید آن را درک کرد. نیروهای تاریکی در انتظار بازگشت «مردوک» در روز ۱۶ دسامبرهستند تا آنها را ازاین اکثریت نجات بدهد. این فرصتی است برای شما. آیا می پذیرید سمت مغز تان که تحت کنترل نیروهای تاریکی است را نادیده گرفته و به جایش به مغز راست خود توجه کنید ، یعنی خویشتن برتر و انرژی عظیم خود را برای نجات انسانها به کار ببرید. شجاع باشید و خود را باور کنید و رها کنید تمام آن تلقین ها یا به اصطلاح « آموزش» هایی که به شما تحمیل شد تا اراده آزادتان را نابود کند. شما بیش از آنی هستید که فکر می کنید. شما موجودات نورانی زیبایی هستید که می باید برای دید بهتر، تارهای عنکبوت را کنار بزنید.

وقتی همه کشورها با هم متحد و هماهنگ شوند و این امر در گستره ای جهانی صورت بگیرد ، آنگاه هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند. با ایجاد تغییر، تمام جنگها متوقف خواهند شد. همه نقشه ها برای سیطره نظم نوین جهانی به اخباری کهنه بدل خواهند شد و به زباله دان تاریخ خواهند پیوست. همه آن نقشه های به دقت طراحی شده بی ثمر خواهند ماند .

آیا می دانید چرا به زمین آمده اید و چگونه باید به پیش بروید؟ بسیاری از شما فقط حرف می زنید اما اکنون از شما خواسته می شود که وارد عمل شوید . اکنون وقت عمل کردن به جای حرف زدن است. دست از انتقاد از افرادی که به نفع شما کار می کنند ، بردارید. این نشان می دهد که نمی خواهید بخشی از این حرکت باشید . برای همین به سوی آن انرژی منفی می فرستید وخودتان را برتر احساس می کنید. در این زمان شما به یکدیگر احتیاج دارید ، بیش از هر زمان دیگری در تاریخ سیاره تان. برای همین از شما می خواهم اگر حرف خوب و دلگرم کننده ای برای گفتن ندارید ، چیزی نگویید. اکنون به حمایت نیاز است.

سن مانعی محسوب نمی شود. شما هم ، می توانید انرژی خود را برای حمایت از تلاشی که به سودتان انجام می گیرد بفرستید. عده ای هستند( شما که می دانید که هستید و چه نقش ویژه ای بر عهده دارید) که DNA آنها به وضع سابق بر می گردد. این موضوع را از شما پنهان کرده بودند. اهمیت DNA بار دیگر مورد توجه قرار می گیرد و به خیلی از پرسش هایی که در گذشته شما را سردرگم کرده بود ، پاسخ داده خواهد شد. زمانش که برسد همه چیز را آشکارخواهیم کرد.

افراد مناسب برای آنچه در طی انتقال مورد نیاز است قدم پیش می گذارند.آنها در جای خودشان قرار می گیرند. از دید ما مثل حرکت مهره ها بر روی صفحه شطرنج است.

ورونیکا، عزیزم ، خیلی به خودت سخت نگیر. هر کس فقط کاری را انجام می دهد که در توان اوست. هیچکس به اندازه تو متعهد نیست. بعضی ها کنار می روند و همیشه عده ای هستند که جایشان را بگیرند. افرادی هنوز وارد این کار نشده اند و تنها به انرژی حمایت تو نیاز دارند. وقتی زندگی روی زمین برای همه برابر شود ، آنگاه پی می برید که به آنچه می خواستید رسیده اید. وقتی عشق انسانها جایگزین طمع و فساد شود ، وقتی هیچ انسانی گرسنه و بی سرپناه نباشد ، وسعت موفقیت خود را نظاره خواهید کرد.

باور داشته باشید که می توانید و این کار را خواهید کرد. در این باره مدیتیشن کنید و آن را به واقعیت خود بدل کنید. دیوارهای زندان فرو می ریزند و نور به درون آن جاری می شود. با آغوش باز به آن خوشامد بگویید. برای آنهایی که در نبرد با تاریکی هستند دعا کنید تا از سیطره شرارت که سعی در بلعیدن آنها دارد ، رها شوند. طوری با اتحاد عمل کنید که هر گز پیش از این نبوده اید. اکنون زمان جنجال حقیرانه بر سر تفاوتها و نژاد و آئین نیست.

شما سپاه نور هستید و بر آنچه پنهان و تاریک مانده است ، نورمی افشانید. شما پدیدآورندگان دوران تازه ای هستید که در آن دانش به مساوات در اختیار همه گذاشته می شود. بگذارید عشق حکمفرما شود. به سوی همه انسانها عشق بفرستید.

عزیزم ، تو می دانی که چه باید بکنی. همه چیز آنطور که قراربود ، جور می شود. بیش از آنکه خودت بدانی دوست داشته می شوی.

من برای همیشه مونتی دوستدار تو باقی خواهم ماند.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |