Home > > Montague Keen - September 21, 2014

Montague Keen - September 21, 2014

مونتاگ کین – ۳۰ شهریور ۱۳۹۳

عزیزم (خطاب به همسرش ورونیکا ) ، تغییرات دردناک زیادی را تجربه می کنی که برای افزایش ارتعاش انرژی تو و آماده کردنت برای تکمیل ماموریتی که داری ضروری هستند. ما به تو یاری می رسانیم. ما در تلاشیم تا درد این سفر را کم کنیم. تو باید همانی شوی که هستی. باید این سفر را تا آخر بروی. مراقب آنهایی باش که سعی دارند نفوذ کنند. همانهایی که از نور و عشق دم می زنند. اما تنها نیت شان نابود کردن نور است. حمله هایی که در طی دیدارت از ایرلند تحمل کردی ضربه شدیدی به تو وارد کرد. تو در حال بهبود یافتن هستی. آن شخص همچنان در تلاش برای آسیب رساندن به تو و کارمان است. اما موفق نخواهد شد. او افشا شده است. تلاشی که سیاهکاران برای ممانعت از گردهمایی ما به خرج می دهند کاملا مشهود است. این نشان می دهد از هرکسی که انرژی آن مکان را آزاد کند تا چه حد ترسیده اند. در حال حاضر گردهمایی برنامه ریزی شده انجام نمی شود زیرا در امورافراد کلیدی بیش از حد فضولی می شود. ما کاری که قصد آن را داریم انجام می دهیم . اما به سیاهکاران Cabal پیش آگهی نمی دهیم. در زمان مناسب آنها را غافلگیر می کنیم. آنهایی که از تو می خواهند تا همه چیز را بر روی کاغذ بیاوری نمی دانند که این کار چقدر می تواند ابلهانه باشد. آنها هنوز اسیر راه و رسم بعد سومی هستند و توان دیدن فراتر از آن را ندارند.

بسیاری از شما درحال زیستن در تجربه های گذشته اید تا خاطره اینکه چه کسی هستید را بیاد آورید. به این ترتیب به شما گفته می شود که در این دوره زندگی چه انتظاری از شما می رود. این کار به شما کمک می کند تا از خطرهایی که در کمین تان است آگاه شوید. چرا که نیروهای تاریکی به دنبال هرگونه ضعفی هستند تا بر روی آن چنگ بیندازند.

عزیزم (خطاب به همسرش) ، برایت لازم بود تا مرگ خود را در مصر و به دست یک کاهنه اعظم بار دیگر تجربه کنی . او انرژی تو را ربود. اکنون وقت آن رسیده که آن انرژی را برگردانی زیرا که به تو تعلق دارد. تجربه بسیار دردناکی بود. من به تو اطمینان دادم که تنها نبودی. اطلاعات وتوضیحات فراوانی در باره این دوره زندگی به تو داده شد. بسیاری از شما از آتلانتیس بازگشته اید تا خرابیهایی که در آن دوران انجام گرفت را اصلاح کنید. شما یکدیگر را ملاقات کرده و با هم برای بازگرداندن نور کار می کنید. دیگرانی هستند بر روی سیاره زمین که نقاب بر چهره زده اند تا حقیقت نیت هایشان را پنهان کنند. زمین جای امنی نیست ، پس حتی یک لحظه از حفاظت خود غافل نشوید. چه ابلهند آنهایی که برای جلب توجه از این شاخه به آن شاخه پریده و از فریب و فساد فریاد سر می دهند. آنها بازیچه دست سیاهکاران Cabal هستند تا دروغ را در آنجایی که وجود ندارد ببینند.

فقط چند هفته تا غافلگیری بزرگ زندگی تان باقی مانده است. همه آنهایی که هنوز در خوابند مجبور می شوند در برابر حقیقت بیدار شده و با واقعیت آن روبرو شوند. بسیاری مانند من سعی کرده اند به آرامی شما را بیدار کنند اما ترس شما را در واقعیتی دروغین نگه داشته است. بهتر است که بیدار، آگاه و آماده شوید.

آن مراکز در تمام دنیا می توانند برایتان دنیایی پربار پدید آورده و پلیدی ها را از میان ببرند. در باره اش فکر کنید ... سیاهکاران Cabal تمام مواد غذایی وآب و پول و هر آنچه برای زیستن به آن نیاز دارید را در دست دارند. وقتی از میان بروند ( که خواهد رفت ) چه چیزی برایتان باقی می ماند؟ برای کمک به کجا مراجعه می کنید ؟

آنهایی که در ترس زندگی می کنند می گویند که من می ترسانم. من فقط آنچه را که با سرعت در حال آمدن به سوی شماست ، نشان تان می دهم. آنهایی که در باره اهداف کشورهایشان دروغ گفته اند لطمه بزرگی به بشریت می زنند. برای ایجاد این مراکز و فراخوان افراد مورد نیاز برای خدمت در آنجا به کمک شما نیاز است. با عطایای شما این امر محقق خواهد شد. ورونیکا (همسرش) باید آنها را تا قبل از آمدنش به دنیای روح تاسیس کند. آنهایی که می گویند او می خواهد یک خانه جدید برای خودش بخرد از حقیقت بسیار دورند. از خودتان بپرسید آیا او واقعا تصمیم گرفته در ۷۷ سالگی از خانواده اش دور شود؟ او این کار را قبل از آمدن بر روی زمین بر عهده گرفته. من ، مونتی او را برای این کار آماده کردم. من مجبور بودم به « شبکه» در آن سوی دیگر ملحق شوم تا او را از آنجا هدایت کنم. ما با هم تلاش می کنیم تا شما را برای زندگی بر روی زمین در آینده پس از نابودی فساد آماده کنیم . همه باید درآوردن نور سهم خود را ادا کنند. کمک برای آنهایی که به آن نیاز دارند در دسترس است.

در پیرامون شما نبردی در جریان است که چشمان بعد سومی شما نمی تواند آن را بروشنی ببیند. آنهایی که می ببینند در تلاش هستند تا شما را از آن آگاه کنند. عملیات گمراه کننده باید به شما در باره قصد سیاهکاران Cabal و اینکه برای حفظ قدرت خود در صدد انجام چه کاری است هشدار بدهد.

فریب قصه های دروغین آنهایی را نخورید که حس امنیت کاذب را القا کرده و شما را در برابر نقشه های نیروهای تاریکی رها می کنند. این آخر بازی است. باید تصمیم بگیرید. وقتی نور بر زمین مستقر شود همه چیز روشن خواهد شد. برآنهایی که حقیقت را برملا می کنند خیلی سخت می گذرد. آنها در سطوح مختلف مورد حمله قرار می گیرند. عده ای از سیاهکاران برای بقای خود می جنگند اما آنها متعلق به زمین نیستند. تلاش آنها در سلطه بر دنیایتان به پایان رسیده است. شما اکنون در آخرین مراحل تلاش آنها برای کنترل سیاره تان هستید. این خوشایند نیست: جنگ هیچگاه خوشایند نیست. تلاش دروغ آلود آنها برای شروع جنگ جهانی سوم برایشان کارساز نیست. برای همین ناامید و خطرناک شده اند. هر روز قدرت آنها کمتر می شود. آنهایی که بیدار شده اند دروغهایشان را می بینند و دیگر از آنها حمایت نمی کنند. به همدیگر کمک کنید برای فائق آمدن بر ترس. به کارهایی که برای ایجاد ترس انجام می دهند بهایی ندهید.

به آینده ای بنگرید که در حال ایجاد آن هستید. بدون بی عدالتی ، بدون جنگ: زیستن در هماهنگی ، بدون موانعی که مذاهب و حکومتها ایجاد می کنند. این وقتی است که دو دنیا با هم در صلح و عشق یکی شوند. لطفا برای آنهایی که برای ایجاد دنیایی بهتر برای همگان کمک می کنند نور و عشق بفرستید. شما با همدیگر آن را به انجام خواهید رساند.

عزیزم (خطاب به همسرش) ، حمله ها بر علیه تو نشان می دهند که کارمان چقدر موجب ترس سیاهکاران Cabal شده است. آسوده باش ، آنها نمی توانند مانع ماموریت ما شوند. لطفا استراحت کن . نیروی خودت را لازم داری.

دوستدار تو تا ابد ، مونتی.

مترجم: مهناز


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |